Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2624009 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2624009

Odpowiedzi 7398

K@T

K@T

Użytkownicy
posty152
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co tym razem się stało, że znowu rezygnuje?
 

gothic123

gothic123

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
nie rezygnuj już tak daleko jesteś z tym a jak już nie chcesz no to chociaż wydaj to co zrobiłeś nikt nie weźmie ci tego za złe. Tak fajnie sie zapowiadało
 

Xsardas

Xsardas

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie dołączyłem do bandytów jestem w 1 rozdziale i chce sie dostać do zamku mam tylko 1 możliwość u thorusa ( nie pokazywałem się w stroju bandyty) czyli zapłacenie 1000 bryłek czytałem że da sie tam wejść bez płacenia ale jak ?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Było niemalże ledwo co. Załóż strój bandyty, pogadaj z Thorusem, następnie z Diegiem.
Uprzedzając: nie ma lepszej opcji.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Xsardas

Xsardas

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki za odpowiedz zapłaciłem już te głupie 1000 bryłek, ale widze że wiele nie straciłem. W zamku zwróciło mi się to bardzo szybko :)
 

Xsardas

Xsardas

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam to znowu ja. Da się ukończyć zadanie bunt zbieraczy po stronie zbieraczy nie zabijając mglistego ? On chciał tylko skręta... Przez to bezsensowne zabójstwo zastanawiam się czy ten bunt ma jakikolwiek sens.
 No jeszcze chce się dowiedzieć czemu o północy w tym samym dniu kiedy to ma być ten cały bunt po powaleniu ryżowego księcia zbieracze tylko skaczą w miejscu i nic się nie dzieje ? ( próbowałem zrobić to samo z Lewusem).
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Śmierć Mglistego to właśnie powód, dla którego możesz chcieć jednak stanąć po stronie Lewusa - rewolucja zbiera krwawe żniwo.
Tylko powaleniu? Jeśli dobrze pamiętam, trzeba ZABIĆ jego albo Lewusa (przy czy skłaniam się ku temu drugiemu, to raczej jest w dialogu).
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Xsardas

Xsardas

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Próbowałem zabić i jego i jego oczywiście nie pomogło a oni stali jak stali . Bardzo zbugowane zadanie . Spróbuje po stronie Lewusa może akurat bardziej spodoba mi się jego rozwiązanie.
Po pozabijaniu ludzi Lewusa mam tylko dialog z Jarvisem .Przede wszystkim to zadanie robi z Rufusa debila kto każe zabić człowieka który wam pomaga tylko dlatego że widział go koło szkodnika nie pytając o zdanie nikogo xd . A jak wy wybraliście strona zbieraczy czy Lewusa ?

Post połączony: 2018-07-31, 15:53
Kolejny bug przy zadaniu Szpieg na bagnach idę do quentina a on odbiera mi 155 bryłem :)
 

gothic123

gothic123

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
no i jak z tym modem ruszy sie coś
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak autor nie wróci to nie.
 

Anoax

Anoax

Użytkownicy
Nie ma sensu przejmować się czymś na co nie ma się żadnego wpływu
posty34
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie ma sensu przejmować się czymś na co nie ma się żadnego wpływu
Zastanawiam się nad Opuszczoną Kopalnią... Nie można zrobić z tego czegoś w stylu easter egga? Aka gdzieś w kolonii będzie <nazwa przedmiotu(niestety nie wiem co to mogłoby być)> która da nam dostęp do kopalnii, albo coś w stylu że w drugim rozdziale jaja królowej pełzaczy by nie wystarczyły i trzeba by było zebrać ich więcej z opuszczonej kopalni. Mógłby być z tego ciekawy wątek, bo żeby dostać się do opuszczonej kopalni trzeba by było zrobić zadanie dla Gomeza ew trzebaby było okraść jakoś gomeza albo kogoś zabić itp itd. Wydaje mi się to bardzo Gothicowe.
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak autor by się zgodził ( a pewnie by tak było) to można by zrobić dużego sub-moda do ER. Ale trzeba by zebrać zespół. Ja jako dawny scenarzysta mam kilkadziesiąt zadań gotowych do tego moda. Ale skrypterów brak , autor moda ma prawo do emerytury , więc samemu nic nie zrobię.
 

gothic123

gothic123

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
ciekawy czy zrezygnował czy idzie się z nim jakoś skontaktować
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakbyś znalazł jakiś skrypterów to moglibyśmy działać , robiąc sub-moda do ER. Autor może wróci , może nie , ale raczej już swoje zrobił i zmiany i tak byłyby tylko kosmetyczne. W kilka osób moglibyśmy zrobić coś fajnego z tym modem. Bo scenariusz jest , chęci są ale bez skrypterów nie da rady. Ja zająłbym się dialogami ,scenariusz już mam (oczywiście inni mogą jeszcze coś dopisać). Ja jestem gotów do współpracy , rozstałem się z Aurora Modding od moda ,, Przystań Heladii" i mam rozwiązane ręce.
 

Dameczek

Dameczek

Użytkownicy
posty56
Propsy5
  • Użytkownicy
1. Czy jest możliwość zrobienia testu zaufania w starym obozie ale i tak zostania członkiem nowego obozu? (coś na kształt możliwości dostarczenia listy od Iana Laresowi a potem doniesienie ją do Diego w czystej grze)
2. Czy w modzie są gdzieś poukrywane fajne bronie/zbroje na początek? (co do zbroi to bardziej mi chodzi o jakieś inne poza tym starym pancerzem w jaskini przy wejściu na orkowe tereny niedaleko starego obozu)
3. Kiedy w ogóle warto dołączyć do jakiegoś obozu? Aktualnie mam poziom 7 - bić dalej, próbować robić zadania (chociaż nie wiem gdzie jeszcze jakieś mogą być poza terenami orków, ale tam to nie mam z niczym i nikim szans raczej) czy już do kogoś dołączyć?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Dameczek 1. Tak, choć musisz najpierw zostać kopaczem. Działa to podobnie, jak możliwość połączenia sił z Flintem i sprzedania Wolnej Kopalni Gomezowi jako kret.
2. Poza starym pancerzem niespecjalnie. Co z nim niby nie tak? Jest lepszy od pierwszych gildyjnych.
3. Zrób wszystkie zadania i wybij wszystkie potwory, jakim dasz radę, i wtedy dołącz do obozu.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Dameczek

Dameczek

Użytkownicy
posty56
Propsy5
  • Użytkownicy
1. Nie do końca wiem o co chodzi z Flintem, ale skoro mówisz że można to tak zrobię
2. Jest bardzo dobry, po prostu interesowało mnie czy jest więcej takich ukrytych rzeczy. To też mnie interesuje gdzie mogę (poza długim mieczem z bandytów nowicjuszy) znaleźć jakąś lepszą broń w 1 rozdziale?
3. Dołączyć do obozu w sensie jako szkodnik/cień czy chodzi Ci już o dołączenie jako kret/kopacz? Bo nie wiem czy to tutaj też jest jednoznaczne jako dołączenie do obozu.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Dameczek 1. No, nie możesz wiedzieć, bo nie zostałeś kretem. Nie będę ci psuł niespodzianki, gdybyś chciał wybrać tę drogę.
2. Pancerzy więcej nie ma, najlepszy miecz na 1 rozdział to miecz szeroki z jaskini między SO i Starą Kopalnią.
3. To drugie, bo dwa pozostałe obozy są już wtedy zablokowane. Po prostu zrób wszystko, co możesz jako bezgildyjny.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka. Problem z misją ''Kopalnia złota'' Zwerbowałem już tego kreta z tawerny oraz Magnusa. Gadalem z Kosą i poleciałem po Shrata (gdzieś czytałem, że to drugi robol) jednak mam z nim tylko dialog na temat pójścia za mną. Gram sekciarzem, 1.4.92v. Bug? Czy zmieniona jest osoba do tej misji?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Zmieniona osoba - musisz iść do Ghorima.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry