Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2624236 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2624236

Odpowiedzi 7398

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
2.0 nie wyjdzie w tym roku, nie ma co się nakręcać. nie mam na to czasu. cud że i tak coś się dzieje a nie miało xd
A jakiś patch do obecnej wersji?
 

gothic1210
  • Gość
 

gothic123

gothic123

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
serio tak późno wyjdzie ten mod przecież nie trzeba go nie wiadomo jak robić tylko poprawki parę pierdół i juz do końca roku to nie wyrobie

Post połączony: 2018-06-30, 02:13
przecież ten mod jest swietny taki jaki jest wystarczy parę rzeczy dorobic i już
 

gothic1210
  • Gość
co np dorobić? o co dokładnie chodzi?
 

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

gothic1210
  • Gość
z tego co mi wiadomo to tam przyjęcie do nowego obozu średnio gra, a reszta jest chyba ok. mylę się?
 

gothic123

gothic123

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
dodać kilka zadań(kilka frakcyjnych i kilka zwykłych) kilka nowych postaci poprawić parę bugów, rzeczy może trochę rozbudować frakcje myśliwych i łowców orków i przedewszystkim nic nie usuwac bo to dodatkowa robota nic wielkiego robić nie trzeba

Post połączony: 2018-06-30, 16:35
wiem że może sie powtarzam ale doceniam twoja pracę i wkład w moda i chętnie bym zagrał w jeszcze troszeczkę bardziej rozszerzona wersję jaką robisz teraz 
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@gothic123 Nie chcę być wredny, ale czy ty masz jakieś życie poza ER? Jeśli nie, to choćby do Gotuka jest tyle innych modów...
(chyba, że to troll konto, w takim wypadku szanuję)
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

gothic123

gothic123

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mam życie a o co chodzi po prostu lubię gothica i tego moda nie ponad wszystko. umiem dzielić życie rozrywkę pracę itp
jeśli o to ci chodzi. A to że ten mod tak mnie wciągną nic nie poradzę to jedyny mod w jakiego gram i tyle
a po drugie to po co te pytania do mnie w stylu liżesz dupe czy nie masz innego życia czy ja komuś zadaje takie pytania
nie o to chodzi szanuje wszystkich użytkowników i i ich wypowiedzi niech każdy pisze co mu się podoba do nikogo nic nie mam
pozdo


Post połączony: 2018-07-01, 12:17
a jeszcze co do zadań to mógłbyś do spotkania  przyjaciół dodać do każdej po jednym zadaniu albo coś to też było fajnie zrobione
 

korin666

korin666

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, mam problem z jednym zadaniem (bardzo istotnym, bo blokuje mi ścieżkę, którą chciałem iść w tej grze). Chodzi o zadanie propozycja Flinta, w którym zamiast go zabijać na polecenie Okyla, mamy go odprowadzić do Starego Obozu i pogadać z Thorusem. Zabrałem ze sobą Flinta, prz bramie zatrzymał mnie Jarvis ale go skołowałem i doszedłem bez problemów do Thorusa. Problem w tym że Thorus nie ma żadnego dialogu odnośnie Flinta, nie ma go też Flint ani np. Diego czy ktokolwiek nie ma nic związanego z tym zadaniem, w związku z czym nie da się go ukończyć. Czy zrobiłem coś źle czy to zadanie nie działa? Flint nic nie gadał przed obozem ani w nim, lata tylko za mną na golasa.
Edit: Próbowałem go doprowadzić tam z innego zapisu gry, próbowałem iść do obozu różnymi sciezkami i łaziłem z nim po Starym Obozie licząc na to że załączy się jakiś dialog, ale nic z tego.

Post połączony: 2018-07-06, 17:20
 

gothic123

gothic123

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
może tu jakiś bug albo coś
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@korin666 A wybrałeś właściwą opcję w dialogu z Jarvisem? Dostałeś expa w rozmowie z nim?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

gothic1210
  • Gość
flint powinien cię sam zaczepić przy wejściu do starego obozu
 

JarQ1994

JarQ1994

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem z zadaniem "chory myśliwy" , przejdę do rzeczy a mianowicie chodzi o to, że mając 300 bryłek rudy Viran nie chce mi sprzedać nasion magicznej rośliny... zapisałem już po rozmowie, wyszedłem z gry i nie mam opcji dialogowej... można to naprawić ? Znając Gothic'a pewnie nie ale może ktoś ma kod na nasiona albo na odtrutkę dla myśliwego z tego questa.

Post połączony: 2018-07-07, 12:37
Dobra poradziłem sobie :) Przepraszam za spam
 

korin666

korin666

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@korin666 A wybrałeś właściwą opcję w dialogu z Jarvisem? Dostałeś expa w rozmowie z nim?

Tak wybrałem, dostałem expa. Flint mnie nie zaczepił przed obozem ani nigdzie, próbowałem na różnych zapisach, różnymi ścieżkami, w różnych miejscach w obozie. Olałem to w końcu bo cała reszta działa, a gra się wcale nie crashuje, po prostu wczytałem wcześniejszy zapis i zostałem kopaczem.
 

Ziggy

Ziggy

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy miał ktoś problem z brakującymi questami/takimi, których nie da się zrobić?
Tak jak w starym obozie jest sporo nowych questów, tak w nowym obozie nie ma ich praktycznie wcale. Gadałem tam z każdą postacią, i jak w solucji questów jest pełno tak w grze nie mam żadnych nowych opcji dialogowych...
Jedyne questy jakie znalazłem to: Latający pamiętnik, burdy w karczmie i rybacka chata. Dostałem jeszcze questa od Okyla - przekręty, ale gadając z Outlamem nie mam żadnej opcji. Czy to jakiś błąd czy ta solucja jest stara i questy pojawią się w późniejszym etapie? Chociaż niektóre są naprawdę banalne więc byłoby to trochę dziwne.
 

porfirion

porfirion

Użytkownicy
osiełek
posty89
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • osiełek
Raz, że solucja na pewno nie jest w 100% aktualna (i owszem, niektóre z questów pojawiają się w późniejszych rozdziałach), dwa, że chyba niektóre questy aktywują się tylko, gdy należysz do danego obozu, więc jeśli przyłączyłeś się do Starego lub do Bractwa, to w Nowym aż tak wielu nowych nie otrzymasz.
Ale oczywiście, że jakieś błędy przy ich aktywacji też nie są zupełnie wykluczone.
 
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


We internecie...

Ziggy

Ziggy

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@porfirion
Właśnie próbowałem je wykonać przed dołączeniem do obozu jak i po, wciąż brak questów.
 

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kiedy zostaną podjęte prace nad nowym patchem?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Gothic usunął sobie konto, więc podejrzewam, że nigdy.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 5 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry