Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2623590 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2623590

Odpowiedzi 7398

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mógłby mi ktoś powiedzieć, jak ukraść klucz Hysenowi do jego skrzyni w zadaniu od Draxa "Ruda z kopalni"? Mam wyuczoną umiejętność kradzieży, lecz za każdym razem jest napisane, "zbyt duże ryzyko". Mam dać jakieś pkt w zręczność?

Już wyczytałem, że potrzeba mi 20 zręczności. :)
 

Kondor

Kondor

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem, dlaczego w najnowszym patchu po nauczeniu się 2ręki na maksa postawa jest taka sama jak bez nauki?
Podobnie jest z 1ręką.
 

gothic1210
  • Gość
W modzie jest. Nieoficjalny patch ma swój MDS, a żeby animacje działały musi być ten z ER.
ale to są oddzielne paczki .mod
A może jednak jedna jest vdf?
 

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
W tej wersji która moduje nie ma vdf. Nie powinny oba mody  się kłócić.
 

Slejduxx

Slejduxx

Użytkownicy
posty76
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ponawiam pytanie. Skąd zdobyć lepszą broń jednoręczną  niż topór Laresa?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie mów, że ci topór Laresa nie wystarczy.
Lepsze chyba dopiero będą miecze od Skorpiona w 4 rozdziale.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Slejduxx

Slejduxx

Użytkownicy
posty76
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jestem już w 4 i nie ma nic lepszego. Zabijam prawie wszystko na strzała, ale z brzytwami, orkami (żołnierzami) i cieniostworami sobie rady nie daje.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
To za mało siły masz, zainwestuj. Poza tym Wrzask Berserkera na pewno jest lepszy, choć tylko o kilka punktów.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Slejduxx

Slejduxx

Użytkownicy
posty76
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam dużo siły własnie i nie wiem gdzie tu błąd. Mam broń jednoręczną na maksa siły chyba 85 a wrzask berserkera jest mocniejszy tylko o 1 punkt :<.
 

wiktornus

wiktornus

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam aktualnie zainstalowanego moda z (https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=49540) i mam problem z paroma zadaniami: Obóz łowców orków- Brakuje kwestii dialogowych o poszukiwaniu nowych członków i transporcie zaopatrzenia (jedyne zadanie z tego obozu jakie dostałem to poszukiwanie Hugo), Obóz przy starej kopalni - problem Spike'a, Matt nie ma opcji dialogowej o wpłynięciu na kopaczy. Jestem aktualnie w 1 rozdziale bez gildii, 9 poziom, ale te problemy mam też jak przeszedłem do 2 rozdziału. Ps: czy Misja ze zdobyciem złotego miecza dla Bartholo się zmieniła? (jej też nie mam jak zacząć)
 

gothic1210
  • Gość
Te misje się pozmieniały. Niektóre są tylko dla danych gildii, inne w późniejszych rozdziałach. Rzeczy o których mówisz to nie bugi.
 

wiktornus

wiktornus

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak też myślałem ( w końcu to bodajże najnowsza wersja), a czy mógł bym prosić o solucje do tych zadań? Bo te które znam są nieaktualne. (Ps pierwszy raz grałem w Edycje Rozszerzoną w 2015 i szczerze powiem że rozwój tego projektu to kawał dobrej roboty)
 

barbor92r

barbor92r

Użytkownicy
posty117
Propsy23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

wiktornus

wiktornus

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki, ale to właśnie na tym poradniku się opierałem, nie ma w nim np. wymagań co do gildii lub rozdziału żeby dostać/wykonać zadanie. A zadanie że Spike'm mimo że mam w notatniku jako aktywne to nie mam żadnych opcji dialogowych z Mattem (może solucja jest niedokładna?)
 

Vesemir

Vesemir

Użytkownicy
posty44
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ewidentnie potrzebna jest edycja rozszerzona do g2nk  :lol2: :lol2:

@gothic1210  zgadzam się w 100% do G2NK przydała by się Edycja Rozszerzona kontynuacja G1ER. :D
Moim zdaniem ER jest najlepszą modyfikacją do G1, naprawia niedoróbki twórców, jest tym czym Gothic 1 zawsze być powinien. :ok:
Sam od paru tygodni w wolnych chwilach dłubię przy G2NK, choć nie znam się zbyt dobrze na moddingu, zainspirowany właśnie Edycją Rozszerzoną do G1 staram się korygować póki co drobne niedopatrzenia twórców dodawać nowe elementy do świata. 
 

KsFPL

KsFPL

Użytkownicy
posty40
  • Użytkownicy
witam, mam pytanie techniczne, a opcja szukaj niestety nie pomogla. czy da sie jakos szybciej zbierac zawartosc skrzyn? brylki czy strzaly przenosza sie do mojego eq znacznie wolniej niz w klasycznej 1, a juz tam bylo kiepsko czasowo gdy miales do zgarniecia +200 szt czegokolwiek. moze jest jakis skrot klawiszowy pozwalajacy zabrac wszystko?

dzieki za pomoc
 

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
witam, mam pytanie techniczne, a opcja szukaj niestety nie pomogla. czy da sie jakos szybciej zbierac zawartosc skrzyn? brylki czy strzaly przenosza sie do mojego eq znacznie wolniej niz w klasycznej 1, a juz tam bylo kiepsko czasowo gdy miales do zgarniecia +200 szt czegokolwiek. moze jest jakis skrot klawiszowy pozwalajacy zabrac wszystko?

dzieki za pomoc
Zbieraj z shiftem ;)
 
while(false) Do();

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Te misje się pozmieniały. Niektóre są tylko dla danych gildii, inne w późniejszych rozdziałach. Rzeczy o których mówisz to nie bugi.

A będzie jeszcze jakiś patch?
 

gothic1210
  • Gość
@blackero Raczej nie, bo tak jak mówię, chciałbym to przepisać od nowa na czysto co jest po prostu katorgą. Na pocieszenie powiem, że dostaniecie ode mnie w tym roku małego moda fabularnego do G1.
 

Maciejond

Maciejond

Użytkownicy
posty38
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@blackero Raczej nie, bo tak jak mówię, chciałbym to przepisać od nowa na czysto co jest po prostu katorgą. Na pocieszenie powiem, że dostaniecie ode mnie w tym roku małego moda fabularnego do G1.

aaaa tam xd działaj edycje rozszerzoną do g2  :trollface: :trollface: :trollface:
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry