Komentarze do screenów 68145 135

O temacie

Autor Gruppenfuehrer Kereth

Zaczęty 21.01.2008 roku

Wyświetleń 68145

Odpowiedzi 135

Herszt

Herszt

Użytkownicy
posty7
  • Użytkownicy
No bracie, screeny całkiem całkiem, nie wiem jak innym ale mi sie podobają. Jest jednak kilka błędów które można by wytknąc ale mniejsza z tym. Mimo iż dawno tu nie zaglądałem czekam na moda z niecierpliwością.

Pozdrawiam:-)
 

Zoom

Zoom

Użytkownicy
naczelny inwalida intelektualny
posty460
Propsy116
  • Użytkownicy
  • naczelny inwalida intelektualny

Zoom

Komentarze do screenów
#41 2008-04-25, 23:11(Ostatnia zmiana: 2008-04-25, 23:16)
Cytat: Brat Xardasa link=topic=179.msg3738#msg3738 date=Feb 8 2008, 12:11\'
Bezimienny po wygranej wojnie zaczął szybko wydawać całe złoto i w niedługim czasie nie wiele mu zostało. Ledwo starczyło mu na to, aby sie załapać na statek płynący do Khorinis. Rozrywkowy tryb życia i długa morska podróż nadwątliły także jego siły i umiejętności w walce, ale jak już w Jarkendarze weźmie się do roboty, to szybko wróci do dawnej formy :P  
A co do zbroi to jest ona tylko na początek gry, Bezimienny kupił ją zapewne gdzieś w Khorinis, nie było go stać na nic lepszego.

Nie lepiej dac że został napadnięty np przez piratów i uciekł jakąś małą łódką na brzegi Khorinis. Ale dobra czepiac sie nie bede jak bedzie inaczej xD. Co do screenów świat wygląda ładnie a fabuła zapowiada sie ciekawie, jeżeli wyjdzie ten mod to chętnie w niego zagram :lol:
Co do areny to jest góra godzinka roboty np w wingsie czy maxie :lol:
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu

Sentarion
Moderator działu

Komentarze do screenów
#42 2008-04-26, 00:09(Ostatnia zmiana: 2008-04-26, 11:43)
Cytat: Herszt link=topic=179.msg13595#msg13595 date=Apr 25 2008, 20:45\'
No bracie, screeny całkiem całkiem, nie wiem jak innym ale mi sie podobają. Jest jednak kilka błędów które można by wytknąc ale mniejsza z tym. Mimo iż dawno tu nie zaglądałem czekam na moda z niecierpliwością.

Pozdrawiam:-)
Dzięki za pamięć, a co do błędów to po to pokazuje screeny, zeby je wytykać, bo sami często ich nie widzimy, więc jak możesz to napisz dokładnie co poprawić:lol:

Cytat: Borys link=topic=179.msg13601#msg13595 date=Apr 25 2008, 21:11\'
Nie lepiej dac że został napadnięty np przez piratów i uciekł jakąś małą łódką na brzegi Khorinis. Ale dobra czepiac sie nie bede jak bedzie inaczej xD. Co do screenów świat wygląda ładnie a fabuła zapowiada sie ciekawie, jeżeli wyjdzie ten mod to chętnie w niego zagram :lol:
Co do areny to jest góra godzinka roboty np w wingsie czy maxie :P
Arena chyba jednak zostanie taka jaka jest, już się do niej przyzwyczaiłem i ogólnie pasuje do tego obozu. No chyba, że jeszcze coś mnie tknie, to może zmienie domki, a wtedy też arena sie zmieni, ale to się jeszcze zobaczy...

EDIT: Złoty pancerz paladynów jest już ze złotym hełmem (dział screeny).

Herszt

Herszt

Użytkownicy
posty7
  • Użytkownicy
No dobra więc tak:

Głównie to razi mnie to że tekstury są w pewnym sensie rozciągnięte, psuje to ogólnikowy wygląd otoczenia.

- http://img179.imageshack.us/img179/3972/screen1wx1.jpg

rada: Postarajcie się by tekstury były mniej rozciągnięte a polepszy to o wiele wygląd.

Kolejny błąd, znaczy może nie błąd ale coś o mi przeszkadza:

- http://img72.imageshack.us/img72/83/screen19as9.jpg

Model jest moim zdaniem zbyt kanciaty przez co nie wygląda najlepiej, wiem że gothic ma duże ograniczenia co do poly ale jednak można było się przy nim bardziej postarac.

No i ostatnia sprawa:

http://img508.imageshack.us/img508/5725/palzlotyyo9.jpg

Tekstura jest na ramionach rozciągnięta, psuje ogólny wygląd (A tak to zbroja całkiem całkiem)

To co napisałem jest po to by wam pomóc dostrzec te małe błędy, które wpływają na moda. Napisałem to by wam pomóc, bez urazy i pozdrawiam
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
No coż, Herszt, twoja krytyka jest rzeczywiście szczegółowa xD, ale już odpowiadam:
co do rozciągniętej tekstury w kanionie i kanciastego modelu to  powinieneś zażelenie złożyć PB, bo to oni robili :/  , a co do pancerza, to jak dla mnie jest ok, poza tym to mały szczególik, więc chyba nie ma się co przejmować. w każdym razie dzięki za krytyke;)

Herszt

Herszt

Użytkownicy
posty7
  • Użytkownicy
Nie no nie masz mi za co dziękowac, napisałem to by wam w pewnym sensie pomóc dostrzec te ogólnikowe, oraz szczegółowe  błędy.

Pozdrawiam

PS Jak byś miał jakieś świeże screeny to napisz mi na gg, jak możesz bo na tm rzadko jestem a chce byc na bieżąco z waszym modem :-)).

Dzięki i jeszcze raz Pozdrawiam.
 

Zoom

Zoom

Użytkownicy
naczelny inwalida intelektualny
posty460
Propsy116
  • Użytkownicy
  • naczelny inwalida intelektualny
Cytat: Herszt link=topic=179.msg13714#msg13714 date=Apr 26 2008, 22:14\'
Nie no nie masz mi za co dziękowac...
Faktycznie :/  xDDD

Co do tego złotego pancerza to może lepiej by wyglądał bez hełmu hyy? xD
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Cytat: Borys link=topic=179.msg13720#msg13720 date=Apr 26 2008, 21:19\'
Co do tego złotego pancerza to może lepiej by wyglądał bez hełmu hyy? xD
Zastanowimy się nad tym, możliwe że będzie można sobie wybrać pancerz z hełmem lub bez.

Kwiatmen
  • Gość

Kwiatmen
Gość

Komentarze do screenów
#48 2008-05-13, 18:58(Ostatnia zmiana: 2008-05-13, 18:59)
Odnośnie złotej zbroi chciałbym powiedzieć, że ten hełm faktycznie wygląda nieco nienaturalnie (przynajmniej tak sie zdaje z tej perspektywy). Jest bardziej musztardowy niż złoty :D
 

Vuler

Vuler

Użytkownicy
posty60
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Złota zbroja palladyna według mnie wygląda dobrze
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Cytat: Borys link=topic=179.msg13720#msg13720 date=Apr 26 2008, 21:19\'
Co do tego złotego pancerza to może lepiej by wyglądał bez hełmu hyy? xD
Proszę bardzo, pancerze paladynów bez hełmów: http://www.zlotewrota.xt.pl/screeny.htm

Raito
  • Gość
dacie screena obozu piratow? by sie przydalo zobaczyc a moim zdaniem reszta jest ok
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu

Sentarion
Moderator działu

Komentarze do screenów
#52 2008-06-07, 09:14(Ostatnia zmiana: 2008-06-07, 09:16)
Na screeny z obozu piratów będzie trzeba jeszcze troche poczekać, a wkrótce i tak będą nowe screeny z okazji dnia screena:)

Raito
  • Gość
a w obozie piratow duzo sie zmieni? bedzie jakis wiekszy czy mniejszy??
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Obóz piratów zmieni się dość mocno, więcej na razie nie powiem, jak go skończymy oczywiście pojawią się screeny.

Raito
  • Gość
sa juz moze screeny nowe?
 

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
Nowe screeny będą na Dzień Screena, a Dzień Screena powinien być niedługo, wlaściwie powinien być 10 maja, ale coś się opóźniło, miejmy nadzieję, że odbędzie się za kilka dni.

Keretsel

Keretsel

Użytkownicy
posty312
Propsy10
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy

Keretsel

Komentarze do screenów
#57 2008-07-05, 12:40(Ostatnia zmiana: 2008-07-05, 13:11)
Cóż screeny są świetne. Szkoda tylko że prezentuje ciągle ten sam obóz orków. Zbroje są bardzo ładnie zrobione. Życzę powodzenia w dalszych pracach.
Edit: Ups... sorry że skomentowałem w złym temacie

Przeniesione
-Dreamerion
 

Damianx

Damianx

Użytkownicy
Damiano Italiano
posty257
Propsy4
  • Użytkownicy
  • Damiano Italiano
Przecież nie można od razy ujawaniać wszystkich tajemnic moda :D  Jeśli Brat wybrał że pokazuje obóz orków to nie będzie pokazywał tajemnic obozu piratów  :rolleyes:
 
Mody zrobione przez Damianx project :



             
               
               


Życzę miłej gry

Sentarion

Sentarion

Moderator działu
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Szef zespołu
No właśnie, wszystko w swoim czasie :rolleyes: Poza tym intensywnie pracujemy nad nowym światem, ale też z pewnością troche potrwa zanim będzie mogli pokazać gotowe screeny.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry