Gothic Multiplayer 17611 23

O temacie

Autor swordancer

Zaczęty 26.05.2011 roku

Wyświetleń 17611

Odpowiedzi 23

swordancer

swordancer

Użytkownicy
posty11
Propsy4
  • Użytkownicy
No tak Gothic Multiplayer umiera, ten kto ostatnio próbował grać, wie o czym mówię. Nie dziwię się, każdy może bić każdego, zero zasad, zero satysfakcji. Nie jestem modderem, ale czasami wykonuję tylko jakąś grafikę 2d którą udostępniam w internecie (tekstury i te sprawy). W GMP przydały by się NPC (nieśmiertelne) z losowymi questami (np. idź i zabij/zdobądź). Możliwość logowania na serwerze i zapisu postaci. Obozy w których możemy zdobywać reputację wykonując losowe questy, aż w końcu zostaniemy przyjęci z możliwością awansu. Takimi obozami dowodziły, by NPC. Przydał by się zaawansowany system klanów, możliwość prowadzenia jakiś bitek na arenie. Istniały by zwierzęta, potwory i bandyci odradzający się co określony czas, awans od zera, kilka klas postaci, ogólna historia świata. Niestety pomysł chodź dobry, to jednak nierealny. Żadna porządna ekipa nie wzięła się jeszcze za moda do multiplayer, a nowy GMP współpracuje już z win7 i grafiką Nvidia więc taki mod zdobył by popularność. Co o tym myślicie...?
 

eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
Cytuj
Co o tym myślicie...?
Że to nie ma sensu.

Chcesz od amatorskiego projektu przekształcenia się w pełnoprawną sieciówke. Dobra, załóżmy tak: Gothic Multiplayer ma wszystko to, co wypisałeś na swoim silniczku. Jest rok 2040, modderzy gothica nie wynaleźli nic nowego, autorzy Gothic Multiplayer naprawiają bugi w grze dla 60 graczy (majstrują w piwnicach ofc), podczas gdy pozostałe miliardy napieprzają dalej w wowa3, aoc2, i niewiemcojeszcze2 itp., stworzone przez zgrane, doświadczone i wielkie zespoły, które zbijają na tym niewyobrażalną kasę, ustawiając się do końca życia tak, by z potrzeby serca wysłać usera z forum themodders.org o nicku eto na Hawaje :pokerface:

Nie ma sensu, namęczyli się, wątpię aby ktokolwiek chciał nad tym pracować, jeszcze im dyski twarde padną :((

A gdzie TYTANY?
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Ciekawie sprawy się mają z Kolonią Górniczą, Tawernianym serwerem Minecrafta. Wbrew pozorom wyszła bardzo fajna rzecz, zawierająca nieco z tego co mógłby mieć idealny GMP - mianowicie PvP, rozbudowany ekwipunek, potwory, zbieranie surowców, obozy ze sztywną hierarchią do których można się dołączać, awansować, brać udział w ich rozbudowie i uczestniczyć w ich rywalizacji/walkach.

RafalBudzis

RafalBudzis

Użytkownicy
posty1967
Propsy808
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
do tego trzeba by było zmienić zasadę wczytywania się światów co jest raczej nie wykonalne

podejrzewam ze NPC są usunięci bo dialog by wyskakiwał wszystkim gaczom

a potwory są usunięte bo każdy gra na swojej planszy wiec w grupce jak pójdziemy na polowanie to każdy zabije potworki na swojej mapce i nie pomoże innym więc trochę ciulowo

mi się zdaje ze mod jest doskonałym przykładem ze polak potrafi i to udowodniliśmy

lecz kontynuowanie tego chyba nie ma sensu

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
RafalBudzis ale przecież to wszystko jest możliwe do wykonania, tj synchornizacja potworów i NPC, ale większe wymagania serwer będzie miał :P
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

gothic1210
  • Gość
Ja na stronie czytałem, że właśnie z powodu synchronizacji przerzucają moda na inny silnik sieciowy w nadziej, że będzie lepiej. Trzeba najpierw zadbać o solidna podstawę, a dopiero potem wymyślać rozszerzenia i tworzyć je.  :ok:
 

Codeman

Codeman

Użytkownicy
posty53
Propsy33
  • Użytkownicy
Jeśli oglądaliście filmik z GTB to może coś z tego być. Jest world bulider, ładne sryncho i nawet orkowie w górniczej dolinie :)  Jak ktoś chce obejrzeć tutaj podaje link :] W dodatku na forum jest zdjęcie z GTB i widać że wreszcie postarali się o ładne menu. Nie wiem jak wy ale ja czekam na następną wersję bo widać że będzie ciekawa :D
https://www.youtube.com/watch?v=63bvuA3tHAg
 

Faren

Faren

RaveN Studio
Farelka
posty1172
Propsy1496
Profesjabrak
  • RaveN Studio
  • Farelka
O, może i nawet ja się w takiej sytuacji skuszę.
BTW, był ktoś na tym GBT?
 
makin' bacon

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
GBT? Gniew Beliara Team? :lol:
Vierzba był
 

Codeman

Codeman

Użytkownicy
posty53
Propsy33
  • Użytkownicy
Ja nie byłem na GBT bo to było w Tomaszowie Lubelskim (Gdzie to jest?).
Cytuj
GBT? Gniew Beliara Team? :lol:
Vierzba był
GBT = GardenBeast Tournament :D
 


Codeman

Codeman

Użytkownicy
posty53
Propsy33
  • Użytkownicy
Ja gdybym miał możliwość pewnie bym poszedł.
Z filmiku wynika że nowa aktualizacja niedługo  :blink:  
Za 3 tygodnie :D
 

Berserker

Berserker

Użytkownicy
posty90
Propsy15
  • Użytkownicy
Jak chce załączyć GMP to wyskakuje mi coś takiego:

http://imageshack.us/photo/my-images/35/beztytuuaex.png/

może mi ktoś powiedzieć co mam zrobić?
 

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.


Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Pytaj na forum GMP.
 

diegot

diegot

Użytkownicy
posty62
Propsy4
  • Użytkownicy
A skąd to pobrałeś?
Mogłeś to też w złym miejscu zainstalować.
 

FraseR
  • Gość

FraseR
Gość

Gothic Multiplayer
#15 2011-08-19, 20:49(Ostatnia zmiana: 2011-08-19, 20:52)
@up2

Prawdopodobnie źle zainstalowałeś.

@up

Cytat: diegot
A skąd to pobrałeś?

Istnieje coś takiego jak Google, czy oficjalna strona modyfikacji.
 

Berserker

Berserker

Użytkownicy
posty90
Propsy15
  • Użytkownicy
Pobrałem z oficjalnej strony GMP :P
 

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.


diegot

diegot

Użytkownicy
posty62
Propsy4
  • Użytkownicy
Dziwne ja też pobrałem z oficjalnej strony zainstalowałem w głównym katalogu gothic2nk i wszystko działało :unsure:
 

Berserker

Berserker

Użytkownicy
posty90
Propsy15
  • Użytkownicy

Berserker

Gothic Multiplayer
#18 2011-08-19, 21:20(Ostatnia zmiana: 2011-08-19, 23:15)
Pisze że częściowo trzeba też mieć G1, czyli jedynke też mam zainstalować?

dobra już wszystko dobrze zainstalowałem i grać mogę tyle że nikogo nie ma na serwerze GMP :P
 

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.


diegot

diegot

Użytkownicy
posty62
Propsy4
  • Użytkownicy
Sprubuj na ten server: ip 178.217.184.211 też fajny :naughty:
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry