Każdy kogoś olewa 7492 32

O temacie

Autor Siekacz

Zaczęty 5.02.2011 roku

Wyświetleń 7492

Odpowiedzi 32

Siekacz

Siekacz

Użytkownicy
posty139
Propsy273
  • Użytkownicy

Siekacz

Każdy kogoś olewa
2011-02-05, 11:02(Ostatnia zmiana: 2011-02-05, 14:58)
Cytuj
Albo druga kwestia - myśli, że jak będzie mieć w znajomych kogoś z wyższej półki tM, to inaczej go/ją (raczej go) będą postrzegali inni.

Ludzie z TM z Wyższej półki? :O  Kto to taki?
Tu każdy, każdego olewa :lol2:
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso

Zkirtaem
Moderator

Każdy kogoś olewa
#1 2011-02-05, 11:15(Ostatnia zmiana: 2011-02-05, 11:15)
subiektywne odczucie. Z kolei moje subiektywne odczucie mówi mi, że elita się trzyma w kupie i się nie olewa.

btw, nic bym nie napisał w zasadzie, ale strasznie zjebałeś z tym przecinkiem "każdy, każdego". boli : (
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Wiesz chodziło mi o adminów,modów jak i ludzi którzy  NAPRAWDĘ COŚ potrafią i są w tej społeczności cenieni za choćby skryptowanie, modelowanie czy teksturowanie.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Każdy kogoś olewa
#3 2011-02-05, 11:18(Ostatnia zmiana: 2011-02-05, 11:41)
Ludzie z TM z Wyższej półki? :O  Kto to taki?
Tu każdy, każdego olewa :lol2:
Można by pomyśleć że wniosek ten wypływa z założenia że samemu nadal jest się w "elicie" a mimo to jest się olewanym, więc widocznie każdy olewa każdego.
Jednak trzeba pamiętać że istnieje jeszcze jedno wyjaśnienie które nie dotyczy ogółu, ale pewnej jednostki.

Siekacz

Siekacz

Użytkownicy
posty139
Propsy273
  • Użytkownicy
Cytuj
Można by pomyśleć że wniosek ten wypływa z założenia że samemu jest się w elicie a mimo to jest się olewanym, więc widocznie każdy olewa każdego.
Jednak trzeba pamiętać że istnieje jeszcze jedno wyjaśnienie które nie dotyczy ogółu, ale pewnej jednostki.

Dawno mi się znudziło kółko wsparcia, tak zwanej elity.
Zresztą ta cała elita która masz na myśli, nigdy nie przyczyniła się do jakiegoś konkretnego sukcesu. Więc to określenie jest trochę na wyrost.

Cytuj
Wiesz chodziło mi o adminów,modów jak i ludzi którzy NAPRAWDĘ COŚ potrafią i są w tej społeczności cenieni za choćby skryptowanie, modelowanie czy teksturowanie.

To inna sytuacja. Nie zamierzam jej podważać.
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
w miejscu, gdzie beka nazywa się prowokacja czepiasz się tego, że elitą nazywa się ludzi, którzy mają tu fejm ale niekoniecznie zrobili coś dla społeczności? Tu mamy chyba inne definicje wszystkiego :D
 

Siekacz

Siekacz

Użytkownicy
posty139
Propsy273
  • Użytkownicy

Siekacz

Każdy kogoś olewa
#6 2011-02-05, 11:32(Ostatnia zmiana: 2011-02-05, 11:32)
Mówiłem odnośnie "Elity" którą jak mniemam miał na myśli Aval.
Więc to raczej nie moje definicje ;)
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
skoro jakoś mniemasz o elicie to chyba jednak twoja definicja - to, co rozumiesz pod słowem "elita" allaha. Może zdefiniuj elitę, kim są według ciebie. ci, których się zna i nie hejtuje? Tylko starzy userzy? Kantyna+grupy trzymające władzę?
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Każdy kogoś olewa
#8 2011-02-05, 11:47(Ostatnia zmiana: 2011-02-05, 11:49)
Zaraz ten spam trzeba wydzielić, tymczasem napiszę co ja miałem na myśli.
Trochę poniewczasie umieściłem wyraz elita w cudzysłowie, w każdym razie miałem na myśli luźno pojętą grupę osób które mają duży wkład w życie forum dzięki pozytywnie rozumianej aktywności. Są to zarówno osoby które zajmują się kwestiami technicznymi forum jak i te które posiadają umiejętności wyróżniające je na tle reszty i pomagają rozwijać podobne u innych czy aktywnie wspierają wszelkie formy zespołowej aktywności (bitwy, eventy jak DS, ambitniejsze projekty).
Nie znam cię osobiście, w sumie mogę oceniać tylko po ostatnich głośnych "aferach" z twoim udziałem w roli głównej. Z tego co mówisz w życiu udało ci się zdobyć powodzenie, jednak sama siła woli czy charyzma to za mało żeby być poważanym w dowolnej społeczności gdzie nie ma się bezpośredniego wpływu na innych.

Siekacz

Siekacz

Użytkownicy
posty139
Propsy273
  • Użytkownicy
Cytuj
skoro jakoś mniemasz o elicie to chyba jednak twoja definicja - to, co rozumiesz pod słowem "elita" allaha. Może zdefiniuj elitę, kim są według ciebie. ci, których się zna i nie hejtuje? Tylko starzy userzy? Kantyna+grupy trzymające władzę?

Przekombinowałeś.
Ja za dobrze znam te forum, bym musiał się kierować jakimiś myślowymi uproszczeniami pokoju elita, fejmowcy itp.
Moja odpowiedź tylko odnosiła się do śmiesznej wypowiedzi Avlla.
 

dr inż. Fenix

dr inż. Fenix

The Modders
Dekadent
posty262
Propsy130
  • The Modders
  • Dekadent
A czy w przypadku naszego forum elita to nie jest po prostu grupa ludzi którzy drą się, kłócą i obrażają się na siebie dostatecznie długo i intensywnie?
 
"Wolna wola jest iluzją!"

"Biorąc pod uwagę, że wszechświat jest układem zamkniętym, w którym wszystkie ruchy cząstek elementarnych, będących bodźcami organizmów żywych są determinowane ruchami Browna trwającymi od wielkiego wybuchu."

Jednak czy wszechświat to tylko cząstki elementarne?





"I am the blade of TheModders!"

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso

Zkirtaem
Moderator

Każdy kogoś olewa
#11 2011-02-05, 12:12(Ostatnia zmiana: 2011-02-05, 12:13)
Cytuj
Ja za dobrze znam te forum, bym musiał się kierować jakimiś myślowymi uproszczeniami pokoju elita, fejmowcy itp.
nie rozumiem. Jak ktoś dobrze zna forum, musi pisać inaczej niż wszyscy?

Fenix, chyba chodzi o jakość, a nie o długość czy intensywność :D
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Dobra ide stąd, nie będę się zadawał z takim mentalnym marginesem. Trzeba się w końcu najebać, sobota to nie jest dzień który tak jak wy chciałbym spędzić na forum liżąc się wzajemnie po odbytach i nazywając się elitą.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Siekacz

Siekacz

Użytkownicy
posty139
Propsy273
  • Użytkownicy

Siekacz

Każdy kogoś olewa
#13 2011-02-05, 12:34(Ostatnia zmiana: 2011-02-05, 12:40)
Cytuj
Dobra ide stąd, nie będę się zadawał z takim mentalnym marginesem. Trzeba się w końcu najebać, sobota to nie jest dzień który tak jak wy chciałbym spędzić na forum liżąc się wzajemnie po odbytach i nazywając się elitą.

 oO  
Kyro nie wychodzi ci bycie zajebistym.
Za prymitywny jesteś
Ps. Jednak masz dobre wzorce.
 

Diegomir

Diegomir

Użytkownicy
Gnój
posty196
Propsy255
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Gnój
tak, trza sie isc najebac w naszej polszy a nie w heretyckiej walii

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Mieszkam w Siedlcach.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Siekacz

Siekacz

Użytkownicy
posty139
Propsy273
  • Użytkownicy
W tej Anglii to i tak sami spasieni i prymitywni angole. Natomiast Kyro się podnieca :lol2:
Jak by nawet płacili 20k euro miesięcznie i tak nie chciałbym tam mieszkać.
Obrzydliwa społeczność  :lol:
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Nie mieszkam w Anglii i nigdy nie mieszkałem.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Gówno wiesz chyba. Polacy zawsze cie wykiwają w Anglii czy gdzieś tak, że zostaniesz z niczym, a "Angole" są w 90% w porządku.
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"

Marid

Każdy kogoś olewa
#19 2011-02-05, 13:05(Ostatnia zmiana: 2011-02-05, 13:08)
Jak najbardziej w porządku .... bo oni wydymają cię tylko w 70% tak, że zostaniesz z gołą dupą żebrząc pod big benem , resztę zabierze państwo na podatki, biedne dzieci i na królową :D .

A propos okradania : Polska to kraj nadzwyczaj bogaty. Od prawie tysiąca lat kradną iiii .... JEST JESZCZE CO KRAŚĆ :lol2:
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry