[G2NK] Survival sztuką życia 44749 100

O temacie

Autor misiekgrabo

Zaczęty 23.12.2010 roku

Wyświetleń 44749

Odpowiedzi 100

misiekgrabo

misiekgrabo

Użytkownicy
posty179
Propsy106
  • Użytkownicy
Witam
Mam do zaprezentowania mod do Gothic 2 Noc kruka pt. Survival Sztuką życia . Mod fabuły jako takiej nie posiada , naszym głównym celem jest przeżyć i wydostac się z dziczy .
Mod do łatwych nie należy gdyż w świecie potworków nie brakuje , a roślinek regenerujacych życie jak na lekarstwo .
Co oferuje mod :
-nowego bohatera
-Jeden całkowiecie nowy świat
-swą "oryginalność"
- kilka nowych , ciekawych rzeczy

Screeny:




Twórcy
adana4
misiekgrabo98

Linki:
http://www.speedyshare.com/files/25864793/ssz.rar
https://mega.co.nz/#!1QIGnYKT!Atgwvukr9T7NtKLiyT-nLlwEkGcZs8VWeHrFnkAquL8

Zapraszam do pobierania , oceniania.

...Podoba ci się mod? Daj propsa w zamian za naszą pracę!
 
Ale tam, gdzie stanął Adanos, ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy. W miejscu tym ład i chaos współistniały w harmonii. Tak oto powstało morze.



Zapomnij... o wszystkim, co się działo w przeszłości.

Nestor

Nestor

Użytkownicy
posty66
Propsy18
  • Użytkownicy

Nestor

Survival sztuką życia
#1 2010-12-23, 20:40(Ostatnia zmiana: 2010-12-23, 20:46)
Zapowiada się fajnie. Już sciągam :)

Screeny:





[mod=Wowoz]Dałeś same miniaturki[/mod]
 
Spoiler

Lord Miguel

Lord Miguel

Użytkownicy
posty71
Propsy7
  • Użytkownicy
EEE a tam cały czas ciemno?
 

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
szkoda, że zagrożeniem jest horda.
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Buras

Buras

Użytkownicy
posty202
Propsy23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie wiem dlaczego, ale jakoś od razu skojarzyło mi się to z Bearem Gryllsem :D  
Np. po zjedzeniu roślinki bohater mówi coś w rodzaju: "Smakuje trochę jak odchody pasikonika, jednak jest bogatym źródłem białka".

Dajcie może jeszcze jakieś screeny w czasie pory dniowej... Tutaj nie za bardzo widać cokolwiek, oprócz światła księżyca...
 

Thinker

Thinker

Użytkownicy
posty76
Propsy4
  • Użytkownicy

Thinker

Survival sztuką życia
#5 2010-12-24, 15:22(Ostatnia zmiana: 2010-12-26, 14:48)
Cytuj
Dajcie może jeszcze jakieś screeny w czasie pory dniowej... Tutaj nie za bardzo widać cokolwiek, oprócz światła księżyca...

Gra rankiem całkowicie traci swój klimat, grałem i na prawdę - słoneczko zepsuje tą unikalną atmosferę.



Jako nowy członek [skrypter, konkretniej mówiąc] zespołu dam kilka zdjęć z modyfikacji (Nocne, aczkolwiek rozjaśniłem lekko z powodu ekhm... komentarzy :] )

SCREENY:

1.

2. - Robiąc to ujęcie, nie przypatrzyłem się, że misiekgrabo zrobił podobne :D

3. - Piękna praca Projektanta Poziomów (ang. Level Designer)

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Wesołej Wigilii razem z Survivalem sztuką życia :]
Życzy Thinkerlan

[mod=Wowoz]Polecam ifotos.pl bo wszystki linki wam wygasły ;] [/mod]

A, dziękuję. Już odświeżam :D
 
http://gothicwarsteam.pl/ - Tutaj znajdziesz nasze modyfikacje. Nie jest ich wiele, ale pracujemy nad wieloma ^^

----

Było by dla ciebie lepiej, gdybyś tego nie zrobił!

----

To może tak - twój ojciec zabawiał się z Lordem Hagenem!

----

Patrz, chrząszcz!

----

damdan

damdan

Labirynt
posty176
Propsy43
ProfesjaLvl designer
  • Labirynt

damdan
Labirynt

Survival sztuką życia
#6 2010-12-26, 09:19(Ostatnia zmiana: 2010-12-26, 09:59)
Cytuj
Gra rankiem całkowicie traci swój klimat, grałem i na prawdę - słoneczko zepsuje tą unikalną atmosferę.
dokładnie tak , dlatego są takie ciemne

Cytuj
Nie wiem dlaczego, ale jakoś od razu skojarzyło mi się to z Bearem Gryllsem  
Z jego programu zaczerpnąłem inspiracje
 

Gracz

Gracz

Użytkownicy
posty105
Propsy10
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Mogłeś zrobić postać Bera gryllsa i jakieś podpisy pod itemami np ., mięso daje siłe na  dlaszą wędrówkę ,, lub
, larwy krwiopijcy ,, smakuje jak kurczak i jest źródłem białka,, ale tak czy siak na modzie się nie zawiodłem.
 

misiekgrabo

misiekgrabo

Użytkownicy
posty179
Propsy106
  • Użytkownicy
Cytat: Gracz link=topic=12506.msg125850#msg125850#msg125850#msg125850 date=1293380786
Mogłeś zrobić postać Bera gryllsa i jakieś podpisy pod itemami np ., mięso daje siłe na  dlaszą wędrówkę ,, lub
, larwy krwiopijcy ,, smakuje jak kurczak i jest źródłem białka,, ale tak czy siak na modzie się nie zawiodłem.

 Może i będzie to możliwe ;) Podobno adana4(na tym forum pod nickiem - damdan) planuje zrobić pełną wersję tego, bo podono według niego jest to dopiero demo...Ale jeżeli chcesz wiedzieć więcej - jego się pytaj.
 
Ale tam, gdzie stanął Adanos, ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy. W miejscu tym ład i chaos współistniały w harmonii. Tak oto powstało morze.



Zapomnij... o wszystkim, co się działo w przeszłości.

damdan

damdan

Labirynt
posty176
Propsy43
ProfesjaLvl designer
  • Labirynt
ciii  misiek to tajemnica  :lol:  
Tego rozwiązania nie będzie nawet w pełnej wersji ponieważ jest to powiedzmy ,, wbrew fabule" moda
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"

Marid

Survival sztuką życia
#10 2010-12-27, 09:15(Ostatnia zmiana: 2010-12-27, 09:56)
-misiekgrabo-
Czyli mam rozumieć ,że robiąc moda wychodziliście z założenia "zabij by przetrwać" czyli np. dzięki mięsu ścierwojada czy wilka mamy uzupełniać nadwątlone zapasy życia? Jeśli o to właśnie wam chodziło to zmniejszcie zapas roślin z "na lekarstwo" do poziomu "znalazłeś to się ciesz". EWENTUALNIE powtarzam EWENTUALNIE -jeśli to nie za duże wyzwanie- zrobilibyście system zmniejszania siły po np dwóch dniach (i więcej rzecz jasna) niejedzenia czy niepicia. I co tam do cholery robią gobliny ? Gobliny to humanoidy a jak wiadomo nawet gobliny napadały na karawany .. więc ? Więc mogłyby także w pewien sposób skolonizować tą wysepkę i nie byłaby ona już bezludna. Zamiast gobbo dajcie coś innego np małego trolla z nową nazwą "Goryl". Jak da radę pousuwajcie jeszcze te zapalone ogniska i powstawiajcie na te miejsca "niezapalone stosy chrustu". To tyle ode mnie i POWODZENIA w dalszych planach co do rozszerzania moda.

Pozdro

Edit: Mogę wiedzieć czemu (ściągałem z pierwszego linku) gra wywala mi do pulpitu i to już podczas ładowania ? Pierwszy raz uruchomiłem normalnie a teraz dupa ... wywala do pulpitu z błędem acces violation.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

damdan

damdan

Labirynt
posty176
Propsy43
ProfesjaLvl designer
  • Labirynt
może włączyłeś opcje reparse script  ?
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"

Marid

Survival sztuką życia
#12 2010-12-27, 12:07(Ostatnia zmiana: 2010-12-27, 12:16)
Nie wszystko mam powyłączane. Żadnego Reparse Script Nie włączałem bo się na tym nie znam. Ale nie tylko z waszą produkcją mi sie tak dzieje bo i z velayą i ze skałą to samo. Ogólnie z modami, ale co dziwniejsze podstawka działa full normal.

Edit : Daję screena z błędem z zSpy : http://img687.imageshack.us/f/bdgothic.jpg/

Screen z modu skała.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

damdan

damdan

Labirynt
posty176
Propsy43
ProfesjaLvl designer
  • Labirynt
wgrywałeś moda który zmienia tekstury zwierząt ?
 

misiekgrabo

misiekgrabo

Użytkownicy
posty179
Propsy106
  • Użytkownicy
Cytat: Mahridspoland link=topic=12506.msg126039#msg126039#msg126039#msg126039 date=1293448041
Nie wszystko mam powyłączane. Żadnego Reparse Script Nie włączałem bo się na tym nie znam. Ale nie tylko z waszą produkcją mi sie tak dzieje bo i z velayą i ze skałą to samo. Ogólnie z modami, ale co dziwniejsze podstawka działa full normal.

Edit : Daję screena z błędem z zSpy : http://img687.imageshack.us/f/bdgothic.jpg/

Screen z modu skała.

Moja kuzynka pięcioletnia ten sam problem miała, przyszedłem do niej - zainstalowałem G2MDK i wszystko działało, bo Survival zacinał się przy połowie i nic nie ruszało, a w Skale był błąd że nie ma jaja ścierwojada...a jak się nie ma G2MDK(w modzie Survival) i włączy się reparse scritps to wywala błąd że nie ma postaci Pc_Aero, ale...zainstaluj G2MDK i przy okazji - spolszczone skrypty, linki:

http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?go=downloads&release_id=94 - G2MDK niemieckie

http://rapidshare.com/files/14680942/g2nkscriptspl.rar.html - Polskie skrypty G2MDK

PS. Aha, z twojego zSpy nic nie widać :P
 
Ale tam, gdzie stanął Adanos, ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy. W miejscu tym ład i chaos współistniały w harmonii. Tak oto powstało morze.



Zapomnij... o wszystkim, co się działo w przeszłości.

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"

Marid

Survival sztuką życia
#15 2010-12-27, 12:21(Ostatnia zmiana: 2010-12-27, 12:22)
Oprócz waszej modyfikacji , modu skała i modu Velaya nie wrzucałem NIC i przecież mówię ... NIE WŁĄCZAM REPARSE SCRIPTS  :facepalm:
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

misiekgrabo

misiekgrabo

Użytkownicy
posty179
Propsy106
  • Użytkownicy
Cytat: Mahridspoland link=topic=12506.msg126044#msg126044#msg126044#msg126044 date=1293448871
Oprócz waszej modyfikacji , modu skała i modu Velaya nie wrzucałem NIC i przecież mówię ... NIE WŁĄCZAM REPARSE SCRIPTS  :facepalm:

:facepalm:  Wyjaśniłem problem W moim ostatnim poście, nie tym, tylko zobacz wyżej mojego posta... :facepalm:
 
Ale tam, gdzie stanął Adanos, ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy. W miejscu tym ład i chaos współistniały w harmonii. Tak oto powstało morze.



Zapomnij... o wszystkim, co się działo w przeszłości.

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Jeśli pobrałem już polskie skrypty to jak mniemam mam je poprostu ręcznie powpierdzielać na te niemieckie ?
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

misiekgrabo

misiekgrabo

Użytkownicy
posty179
Propsy106
  • Użytkownicy
Cytat: Mahridspoland link=topic=12506.msg126048#msg126048#msg126048#msg126048 date=1293449591
Jeśli pobrałem już polskie skrypty to jak mniemam mam je poprostu ręcznie powpierdzielać na te niemieckie ?

Polskie skrypty wkładasz do Gothic 2 Noc Kruka/_work/Data/Scripts i tyle :P Jak wyjdzie ci coś tam jakaś opcja to kliknij #msg126048#msg126048#msg126048#msg126048 date=1293449591]
Jeśli pobrałem już polskie skrypty to jak mniemam mam je poprostu ręcznie powpierdzielać na te niemieckie ?
[/quote]

Polskie skrypty wkładasz do Gothic 2 Noc Kruka/_work/Data/Scripts i tyle :P Jak wyjdzie ci coś tam jakaś opcja to kliknij Tak na wszystkie#msg126048#msg126048#msg126048#msg126048 date=1293449591]
Jeśli pobrałem już polskie skrypty to jak mniemam mam je poprostu ręcznie powpierdzielać na te niemieckie ?
[/quote]

Polskie skrypty wkładasz do Gothic 2 Noc Kruka/_work/Data/Scripts i tyle :P Jak wyjdzie ci coś tam jakaś opcja to kliknij , ale musisz mieć G2MDK :P
 
Ale tam, gdzie stanął Adanos, ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy. W miejscu tym ład i chaos współistniały w harmonii. Tak oto powstało morze.



Zapomnij... o wszystkim, co się działo w przeszłości.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
dokładnie g2mdk musisz mieć
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry