Rekrutacja do Agrest Modteam 1752 0

O temacie

Autor Antitraxx

Zaczęty 7.04.2010 roku

Wyświetleń 1752

Odpowiedzi 0

Antitraxx

Antitraxx

Użytkownicy
posty70
Propsy18
  • Użytkownicy

Antitraxx

Rekrutacja do Agrest Modteam
2010-04-07, 17:51(Ostatnia zmiana: 2010-04-09, 18:36)
Wszystko co tu napiszę, może brzmieć komicznie na tle tak niedoświadczonego moddera jak ja, więc powstrzymajcie się momentami od śmiechu i pisania złośliwych komentarzy :lol2: .

Kiedyś, myślałem nad stworzeniem modyfikacji z kilkoma osobami. Na dobry początek zacząłem szukać level designer'a do modyfikacji gotowego świata z Gothic 1. Po opanowaniu podstaw SPACERa i lekkiej modyfikacji świata, stworzyłem swoją pierwszą lokację i wycofałem ogłoszenie. Po dłuższej pracy nad swoją testową modyfikacją, doszedłem do wniosku że lepiej jest tworzyć w grupie, dlatego też postanowiłem wstawić ogłoszenie w tym dziale o rekrutacji do teamu modderów o jakże śmiesznej nazwie jaką jest Agrest Modteam :P . No i się stanęło się! Nacisnąłem nowy temat, napisałem ten tekst u góry i jest. Do rzeczy, poszukuję:

- Skryptera który tworzyłby na spółkę ze mną.
- Jednego lub dwóch level designerów biegle posługujących się SPACERem.
- Grafika 2D do tworzenia różnego rodzaju tekstur.
- "Inspiratora/doradcę", człowieka który podsuwałby pomysły na fabułę oraz doradzałby w niektórych kwestiach.

Na dobry początek, chciałem spróbować stworzyć łatkę do Gothic 1 która "odświeżyłaby" starą grę, usunęła błędy skryptowe Gothic 1 oraz ułatwienia typu CharacterHelper czy StoryHelper albo PC_Rockefeller, zwiększyłaby poziom trudności gry oraz dodałaby poboczne wątki nie zmieniające nic w głównej fabule... (kto wie, z czasem można by było wpleść nową fabułę ;) ).

Są jakieś osoby które podołają śmiesznemu przemówieniu i dołączą? :D

P.S. Jeśli śmieszy was nazwa "Agrest Modteam", to dlaczego was nie śmieszą nazwy "Poziomkaz" i "Bananas Studio"? Przecież one też są związane z owocami ;)
P.S. 2 Dla "inteligentnych osobników" - jeśli twój post ma na celu tylko krytykę mojego ogłoszenia, nie pisz. Tak będzie najlepiej. :)


mEa: Głupoty poczyszczone. Każdy post o głupocie nazwy czy z poprzekręcanymi informacjami nagrodzę sowicie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry