S.T.A.L.K.E.R: Autumn Aurora 6582 2

O temacie

Autor Antitraxx

Zaczęty 13.07.2011 roku

Wyświetleń 6582

Odpowiedzi 2

Antitraxx

Antitraxx

Użytkownicy
posty70
Propsy18
  • Użytkownicy

Horror obrany w ramkę "X-Ray Engine"? Momencik... proszę państwa, czy to na pewno S.T.A.L.K.E.R? I czy aby na pewno CIEŃ CZARNOBYLA? Jeżeli tak to... o kurde.

Mod który ujrzał światło dzienne niecałe dwa tygodnie temu, już powoduje dreszcz na plecach... a to wszystko przez swoje atrybuty. Już na sam widok możliwości graficznych w trailerze jestem pewien, że przy nim takie biedactwa jak Metro 2033, Fallout: New Vegas czy też S.T.A.L.K.E.R: Call of Prypiat się CHOWAJĄ.

Pan (czy też grupka ludzi) kryjący się pod pseudonimem "True zone" zrobił z pierwszej części historii o Zonie, prawdziwy horror bez modyfikacji fabularnych, a to wszystko dzięki zmianie samej atmosfery Zony. W "strefie" panuje teraz prawdziwa jesień, po "strefie" biegają prawdziwe mutanty przez co "strefa" przypomina taką jaką powinna być. Ale co ja tam będę opowiadał, przekonajcie się sami!


Oficjalny profil na ModDb.com
Download

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Nigdy nie wybaczę twórcom stalkera takich lokacji jak na ostatnim screenie.
 

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy
Miazga chyba nawet odkopię tą gre
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry