Gothic II NK: Returning (RU) 69947 119

O temacie

Autor LMVIII

Zaczęty 3.03.2008 roku

Wyświetleń 69947

Odpowiedzi 119

Regynild

Regynild

DreamVader
posty101
Propsy50
  • DreamVader

Regynild
DreamVader

Gothic II NK: Returning (RU)
#100 2009-03-05, 21:16(Ostatnia zmiana: 2009-03-05, 21:18)
A bo widzisz kilka lat to krótko nie jest, więc nie bardzo mi się uśmiecha takie czekanie. Sporo skryptów można skopiować po prostu z podstawowej wersji, myśle że samo to sporo powinno załatwić i obawiam się ze to 30% o którym pisał to będzie ta skopiowana część ;p  

Oczywiście ja rozumiem, że to jest trudne, wymaga czasu, a przecież Snajper nic z tego nie ma... ale jednak ja doskonały nie jestem i mam bardzo ograniczone pokłady cierpliwości. Rozum mi mówi, że i tak guzik zrobię, więc trzeba po prostu czekać, ale reszta jest zdecydowanie za tym, żeby coś się wreszcie ruszyło i żebym pewnego pięknego dnia wszedł sobie na The Modders, oczywiście bez żadnej nadziei, a tu niespodzianka.

Trzymam kciuki za Snajpera i za jego tłumaczenie oraz za moją cierpliwość, bo powiem szczerze nie chce mi się tego później od nowa instalować, biorąc pod uwagę ile się ostatnio namęczyłem, żeby znaleźć jak to z tej ruskiej strony ściągnąć. :P

A przy okazji temat się rozruszał, więc przynajmniej nie widze tej wkurzającej pustki zawsze jak tu wchodzę, można komuś pomarudzić, bo samemu do siebie to się raczej nie da... :lol2:
 

Pyrokar

Pyrokar

Użytkownicy
posty5
  • Użytkownicy
no dlatego coś napisałem bo wszystko stanęło w miejscu a chciałem się czegoś dowiedzieć co dalej z tym modem  :lol2:
 

Arathor

Arathor

Użytkownicy
UberKleiner
posty156
  • Użytkownicy
  • UberKleiner
Snajper obecnie pracuje przy dwóch projektach modów więc nie prędko będzie to spolszczenie ale on to sam robi więc jeśli nawet wróci do prac to zajmie mu to trochę czasu :lol2:
 
Powiem krótko, TheSnajper opanuj się człowieku albo nie rób wogóle modyfikacji.

Misieklol

Misieklol

Użytkownicy
posty11
  • Użytkownicy
I co chłopaki wie ktoś może ruszyło się coś w związku ze spolszczeniem :lol2: ?
 

GeneralLee

GeneralLee

Użytkownicy
posty169
  • Użytkownicy
Ruszyło by się jakby ktoś znal rosyjski
 

TheSnajper

TheSnajper

Użytkownicy
posty51
  • Użytkownicy
No toć to robię .....
 
Gothic jest stary i ograniczony. Nie zajmuję się już moddingiem tej gry i obchodzi mnie ona tyle, co zeszłoroczny śnieg!

kazzam

kazzam

Użytkownicy
Tester GWW
posty212
  • Użytkownicy
  • Tester GWW
No toć to robię .....


wiemy ze robisz ;)  tylko nie wiemy jak ci to idzie,w ilu % jest zrobione i czy jakos mozemy pomóc...choć to raczej mało prawdopodobne...
 

Sawiol

Sawiol

Użytkownicy
posty84
  • Użytkownicy

Sawiol

Gothic II NK: Returning (RU)
#107 2009-03-16, 19:17(Ostatnia zmiana: 2009-03-16, 19:35)
w ilu % jest zrobione
Więcej niż 0%, mniej niż 100%. ;)
i czy jakos mozemy pomóc...
Naucz się perfekcyjnie rosyjskiego i opanuj podstawy skryptów. Jak już to zrobisz, zajrzyj też TUTAJ. Wtedy będzie można mówić o pomocy.
 

kazzam

kazzam

Użytkownicy
Tester GWW
posty212
  • Użytkownicy
  • Tester GWW

kazzam

Gothic II NK: Returning (RU)
#108 2009-03-16, 19:32(Ostatnia zmiana: 2009-03-16, 19:57)
Więcej niż 0%, mniej niż 100%.

Naucz się perfekcyjnie rosyjskiego i opanuj podstawy skryptów. Jak już to zrobisz, zajrzyj też TUTAJ. Wtedy będzie można mówić o pomocy.


na 1 pytanie  niepowinienes odpowiadac jak nie masz pojecia,a odpowiedz idiotyczna

a oferowanie pomocy niewiaze sie ze znajomoscia modowanie skryptow itp,a tak pozatym skad wiesz ze nieumiem tego?ze zadko odiwedzam to forum themodders i niedaje tu swoich "prac" nieznaczy ze tego nieznam i niepotrfie zrobic,wiec jesli mozesz nieudzielaj sie na pytania nie skierowane do ciebie


.(mowie prosto z mostu wiec sie nieobrazaj ajk co.)
 

TheSnajper

TheSnajper

Użytkownicy
posty51
  • Użytkownicy
idzie to powoli....muszę pare modeli zrobić dla LOA, quest do Czasu Zapłaty dokończyć...przyjdzie czas a mi SoulFire też troche roboty uwali , w Złote Wrota  zawsze się dla mnie też coś znajdzie do zrobienia..i jeszcze swój mod robię... przed premierą ale dam pare screenów:

http://i40.tinypic.com/2gsltfq.png
http://i44.tinypic.com/mueu77.png
http://i44.tinypic.com/ilevwn.jpg
http://i39.tinypic.com/10xzkgp.png
http://i44.tinypic.com/2h4yt8h.png
 
Gothic jest stary i ograniczony. Nie zajmuję się już moddingiem tej gry i obchodzi mnie ona tyle, co zeszłoroczny śnieg!

Pyrokar

Pyrokar

Użytkownicy
posty5
  • Użytkownicy
nawet nawet ;)
 

TheSnajper

TheSnajper

Użytkownicy
posty51
  • Użytkownicy
Nawet? Zapłace ci 1000zł jak zrobisz to wszystko samemu
 
Gothic jest stary i ograniczony. Nie zajmuję się już moddingiem tej gry i obchodzi mnie ona tyle, co zeszłoroczny śnieg!

GeneralLee

GeneralLee

Użytkownicy
posty169
  • Użytkownicy
Mi się podoba zwłaszcza przyroda fajnie wygląda
 

kazzam

kazzam

Użytkownicy
Tester GWW
posty212
  • Użytkownicy
  • Tester GWW

kazzam

Gothic II NK: Returning (RU)
#113 2009-03-17, 20:53(Ostatnia zmiana: 2009-03-17, 20:54)
wow,skoro sam to robisz to naprawde masz talent,świetnie to wyglada.wyjde mozna na glupka teraz ale dawno na tym forum nie bywalem a niechce wszystkich tematow przegladac,czy ten mod bedzie rozszerzeniem g2(bo grafika zdaje sie ze jest z 2 czesci gothica) czy nowym modem,nowy swiat historia itp?
 

Dr House

Dr House

Użytkownicy
Everybody Lies
posty139
Propsy1
  • Użytkownicy
  • Everybody Lies
wow,skoro sam to robisz to naprawde masz talent,świetnie to wyglada.wyjde mozna na glupka teraz ale dawno na tym forum nie bywalem a niechce wszystkich tematow przegladac,czy ten mod bedzie rozszerzeniem g2(bo grafika zdaje sie ze jest z 2 czesci gothica) czy nowym modem,nowy swiat historia itp?

On robi spolszczenie do tego moda, a nie mod.
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Cytuj
Nawet? Zapłace ci 1000zł jak zrobisz to wszystko samemu
Uważasz, że tylko ty tak potrafisz? Że jesteś tak wyjebany w kosmos, że nikt inny nie umie zrobić tego, co ty?
 

kazzam

kazzam

Użytkownicy
Tester GWW
posty212
  • Użytkownicy
  • Tester GWW
wow,skoro sam to robisz to naprawde masz talent,świetnie to wyglada.wyjde mozna na glupka teraz ale dawno na tym forum nie bywalem a niechce wszystkich tematow przegladac,czy ten mod bedzie rozszerzeniem g2(bo grafika zdaje sie ze jest z 2 czesci gothica) czy nowym modem,nowy swiat historia itp?

aha.a ja zrozumiałem ze robi jeszcze moda poza spolszczeniem i pracami w grupach.thx za odpowiedz
 

GeneralLee

GeneralLee

Użytkownicy
posty169
  • Użytkownicy
Dekster jak dla mnie to chodziło mu o to ze on coś robi a innym się to nie podoba a zapewne włożył w to dużo swojej pracy i taki komentarz mógł go zdenerwować choć jak dla mnie negatywne komentarze są bardziej budujące od pozytywnych

Vertex: Nie spamować, każdy kolejny post nie na temat ląduje w koszu.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie narzekac a czekac Snajp nawrawde odwala kawal dobrej roboty mysle ze juz cos kolo 45-50% spolszczenia ma i oby dotrwal do konca zwarzywszy ze robi to sam
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Pyrokar

Pyrokar

Użytkownicy
posty5
  • Użytkownicy
hehe jest taka jedna zasada jak już coś robisz to rób to dobrze a nie za 10 modów się bierz
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry