Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE] 1973010 3617

O temacie

Autor majaczek

Zaczęty 19.02.2010 roku

Wyświetleń 1973010

Odpowiedzi 3617

Kingston

Kingston

Użytkownicy
posty104
Propsy4
  • Użytkownicy
jak szybko mozna zbic minusowa karme u innosa
 

Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1002
Propsy98
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nekromanta
A ja mam pytanie. Gdzie jest 8 opiekun? Powinien stac na skrzyzowaniu do farmy onara jednak sie  nie pojawia. Mam 5 rozzial.
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

Skigur

Skigur

Użytkownicy
posty23
  • Użytkownicy
Gdzie znajduje się książka wymagana do ofiary w zadaniu drugiego opiekuna?
 

koksikmajor

koksikmajor

Użytkownicy
posty692
Propsy89
  • Użytkownicy
Cytuj
Gdzie znajduje się książka wymagana do ofiary w zadaniu drugiego opiekuna?

znajdziesz go w klasztorze, ale gdzie? tego nie powiem, bo nie zamierzam psuć zabawy


Cytuj
Jakie jest hasło do pliku rebalance_autoPL ?

czemu ściągasz stare spolszczenie? przecież miesiąc temu wyszła wersja profesjonalna, przejrzyj dział a znajdziesz link

Cytuj
A ja mam pytanie. Gdzie jest 8 opiekun? Powinien stac na skrzyzowaniu do farmy onara jednak sie nie pojawia. Mam 5 rozzial.


owszem ma się pojawiać, ale to 9 opiekun a nie 8, podpowiem ci ten 8 opiekun jest w pobliżu farmy bengara


Cytuj
jak szybko mozna zbic minusowa karme u innosa

zabijając sługi zła m.in smoki, poszukiwacze itp. możesz też się modlić do innosa i dawać danine 500 sztuk złota, ale w grze nie będziesz miał za pewne tyle złota żeby dawać ofiarę na tyle żeby mieć plusową karmę, a tym samym mieć fajny ekwipunek
 

Skigur

Skigur

Użytkownicy
posty23
  • Użytkownicy
Dzięki za chęci, ale o tym że jest w klasztorze wiem, chodzi mi o dokładną lokalizacje ( o  klasztorze jest napsiane nawet w dzienniku) :P
 

Iva2

Iva2

Użytkownicy
posty72
  • Użytkownicy
Chyba w tym skarbcu co go talomon strzeże
 

koksikmajor

koksikmajor

Użytkownicy
posty692
Propsy89
  • Użytkownicy
aha to książke znajdziesz w bibliotece (mówie o tym samym przejściu co w 5 rozdziale trzeba iść po mapę irdorath) będziesz musiał jakoś odwrócić maga, który pilnuje przejścia (salomon chyba miał na imię nie pamiętam już) tam gdzieś książka leży
 

Skigur

Skigur

Użytkownicy
posty23
  • Użytkownicy
Że ta durna książka jest tam gdzie nie można się dostać do 5 rozdziału się nie domyśliłem. Ten mod miejscami jest nieco pokręcony, ale dzięki za pomoc :)
 

Polter

Polter

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy
Jestem przy zadaniu drugiego opiekuna, zdobyłem książkę z klasztoru oraz składniki. Ale na stole alchemicznym nie mam żadnej odpowiedniej opcji. Ktoś ma może jakieś rady? ;)
 

koksikmajor

koksikmajor

Użytkownicy
posty692
Propsy89
  • Użytkownicy
zaglądałeś w wszystkie opcje dialogowe u alchemi? jeśli nie to zacznij myśleć ok?

PS. a jeżeli naprawdę nie ma to pewnie nie masz wszystkich składników
 

Polter

Polter

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy
Tak przejarzałem dokładnie opcje dialogowe. A jeśli chodzi o składniki to mam: menzurke,siarke, akwamaryn, czarną perłe, esencje many i łodyge bagiennego ziela. Tajemnicą jest dla mnie jedynie substancja duszy. Jakieś rady, gdzie zdobyć?
 

Iva2

Iva2

Użytkownicy
posty72
  • Użytkownicy
esencja duszy to serce luciana
 

Polter

Polter

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy
W takim razie mam wszystkie składniki. Nie mam pojęcia o co więc chodzi ...
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Witam wszystkich.

Czy mógłby ktoś zrobić reupload plików? W oczekiwaniu na dobre RPG'i postanowiłem zagrać sobie jeszcze raz w returning+rebalance, a prawie każdy z mirror-linków podanych na dimmell'u w ostatnim poście (ten, w którym prawie wszystko jest rozdzielone partami) nie działa. Piszę, że PRAWIE każdy, bo jest jeden dostępny, ale uważam, że ściąganie 200 mega, czyli jednego partu, w ponad godzinę i dwadzieścia minut to trochę przesada. Z góry dziękuję i przepraszam za kłopot. Pozdrawiam.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Aziral

Aziral

Użytkownicy
posty92
Propsy22
  • Użytkownicy
Wchodze, patrze, a tu taki syf, że nie wiadomo co pobrać.Jak już zdecyduje się kliknąć to wyskakuje mi 200 nowych linków.Zrobilibyście jeden link (bądź w partach) do pliku gdzie byłoby wszystko (mod+spolszczenie+wszystkie te łatki i tak dalej), a wstawiliście 200 linków, które przenoszą do innego forum, na którym są niedziałające linki.Prosze tylko o troche ogaru.

ps. nie chce nikogo obrazić, ale w ten sposób było by wszystko za jednym zamachem, a nie trzeba się główkować co pobrać.
ps2. zapewne nie tylko ja tak myślę, ale mogę się mylić.
 

koksikmajor

koksikmajor

Użytkownicy
posty692
Propsy89
  • Użytkownicy
Cytuj
Tak przejarzałem dokładnie opcje dialogowe. A jeśli chodzi o składniki to mam: menzurke,siarke, akwamaryn, czarną perłe, esencje many i łodyge bagiennego ziela. Tajemnicą jest dla mnie jedynie substancja duszy. Jakieś rady, gdzie zdobyć?

tu nie chodzi o łodygę bagiennego ziele lecz samo bagienne ziele i to kilka sztuk
 

Skigur

Skigur

Użytkownicy
posty23
  • Użytkownicy
Mógłbym prosić kogoś o link do rosyjskiego dubbingu (byle nei rapidshare)? wszystkie mirrory nieaktualne :(
 

Kingston

Kingston

Użytkownicy
posty104
Propsy4
  • Użytkownicy
mam oroblem mam 5 rozdzial mam mape do dworu irdorath ide do lee zeby zalatwil statek ale on mowi ze zabilem za duzo ludzi i onar i on chca mojej smierci i wszyscy najemnicy mnie atakuja co moge zrobic zeby tak nie bylo.Czy zalezy to od karmy innosa/beliara
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
mam oroblem mam 5 rozdzial mam mape do dworu irdorath ide do lee zeby zalatwil statek ale on mowi ze zabilem za duzo ludzi i onar i on chca mojej smierci i wszyscy najemnicy mnie atakuja co moge zrobic zeby tak nie bylo.Czy zalezy to od karmy innosa/beliara


Kopacz Gravo w tavernie Orlana może Ci pomóc.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Locker

Locker

Użytkownicy
posty21
Propsy3
  • Użytkownicy
Wchodze, patrze, a tu taki syf, że nie wiadomo co pobrać.Jak już zdecyduje się kliknąć to wyskakuje mi 200 nowych linków.Zrobilibyście jeden link (bądź w partach) do pliku gdzie byłoby wszystko (mod+spolszczenie+wszystkie te łatki i tak dalej), a wstawiliście 200 linków, które przenoszą do innego forum, na którym są niedziałające linki.Prosze tylko o troche ogaru.

ps. nie chce nikogo obrazić, ale w ten sposób było by wszystko za jednym zamachem, a nie trzeba się główkować co pobrać.
ps2. zapewne nie tylko ja tak myślę, ale mogę się mylić.

Pobierz instalkę:
http://u1340625.letitbit.net/download/07610.02e8ab22ada0b930c019eada7fdd/Full_Pack_ReBalance_SnC_v2.rar.html

pliki z dubbingem rosyjskim:
1part:
http://u1340625.letitbit.net/download/14034.1264ef4781feb738162df0b3412c/Speech_Pack_SnC.part1.rar.html
2part:
http://u1340625.letitbit.net/download/11469.1bf834f0c1cb84208beef21b11be/Speech_Pack_SnC.part2.rar.html

Uwaga:Bez konta premium możesz pobrać 1 plik na dzień po pobraniu jednego pliku musisz odczekać 24h.

Stąd pobierz spolszczenie:
http://themodders.org/index.php?/topic/18604-beta-na-dzien-niepodleglosci/

Nowe tekstury działające ze spolszczniem.
https://rapidshare.com/#!download|13p2|116131432|AddonTexturPack%20z%20polskimi%20fontami.rar|213063|0|0
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry