speedwriting, part 1 58482 108

O temacie

Autor shergar

Zaczęty 8.01.2010 roku

Wyświetleń 58482

Odpowiedzi 108

dr inż. Fenix

dr inż. Fenix

The Modders
Dekadent
posty262
Propsy130
  • The Modders
  • Dekadent
Adanos to że ja jestem na forum to nie zawsze znaczy że się obijam. Czasem po prostu migam się od obowiązków :)
 
"Wolna wola jest iluzją!"

"Biorąc pod uwagę, że wszechświat jest układem zamkniętym, w którym wszystkie ruchy cząstek elementarnych, będących bodźcami organizmów żywych są determinowane ruchami Browna trwającymi od wielkiego wybuchu."

Jednak czy wszechświat to tylko cząstki elementarne?





"I am the blade of TheModders!"


shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Kolejny temat, który dryfuje w złym kierunku. Dajcie sobie spokój ze spamem. To co czwartek godzina 20 wszystkim pasuje? Kyro zada temat.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Koziek

Koziek

Użytkownicy
posty313
Propsy359
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy
O, mi ten termin pasuje.
 


Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Chętni zwarci i gotowi?
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Koziek

Koziek

Użytkownicy
posty313
Propsy359
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No, zwarci.
 

Sergio

Sergio

Użytkownicy
Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
posty449
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
Kiedy następna runda? Chciałbym dołączyć do zabawy.
 



Zachęcam do oglądania mojego kanału na youtube, może nie jestem teraz jakimś mistrzem ale rozkręcam się. Hit na ten moment: http://www.youtube.com/watch?v=vzOXV0Nb658 Dla wszystkich tych którzy nie mają nic przeciw porcji śmiechu w oparciu o gothic.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Wiadomo coś na temat tego czy byłby organizowany taki kolejny Speedwriting? To ostatnie z przed czterech lat chyba nie wypaliło nie wiem nawet czy Kyro podawał temat w każdym razie nigdzie tego nie widziałem. Moje pytanie to czy ktoś z forumowiczów szczególnie tych pisarzy: Kyro czy Shergar (chyba też coś pisał) planuję zoorganizować taki Speedwriting? Nie wiem czy poprzednio nie było chętnych i jak to ogólnie wyglądało po prostu nie śledziłem tematu. Mogłoby to wyglądać po prostu tak, że wybierany jest dany temat bądź kilka tematów (w tym wypadku ankieta dla osób, które brałyby udział w tej zabawie) i pisze się na przykład krótkie opowiadanko na dany temat. Wiadomo a potem głosowanie i wyłonienie zwycięzców.

P.S Nie robiłem nowego tematu bo mój post odnosi się do tego tematu dlatego prosiłbym o nie dawanie warna :D.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry