Sprawy związane z Forum 315033 2576

O temacie

Autor Thoro

Zaczęty 29.01.2008 roku

Wyświetleń 315033

Odpowiedzi 2576

Simen

Simen

Moderator
Nilfgaard
posty6276
Propsy2829
ProfesjaTester
 • Moderator
 • Nilfgaard
Zostałem zbanowany niesłusznie za konsekwentne pozbywanie się numeru wersji z nazwy tematu modyfikacji Potępieni. Nie ma w regulaminie takiego zapisu. Jak już resztą było wspominane określanie wersji to wymysł Simena. Nie ma nawet regulaminu działu ukończone modyfikacje. W domyśle przyjmujemy założenie, że w tym dziale nazwa tematu ma zawierać nazwę moda oraz link do pobrania (screeny już niekoniecznie, gdyż muszą być one wyłącznie w zapowiedziach - tak mówi regulamin działu i to jest ok). Uważam, że skoro nie ma wymogów w regulaminie mam prawo nazwać temat z modem tak jak chcę.
Już zasadniczo w pierwszych zdaniach sprzedajesz wszystkim kłamstwo, bo Ty wcale nie usuwałeś numeru wersji z tematu, tylko zmieniałeś jego całą nazwę (usunąłeś między innymi numerek gry, do której modyfikacji się odnosi). Co więcej nie wyszedłeś nigdy do mnie z prośbą o to, czy mógłbyś usunąć numerek z tematu, na co byłbym nawet skłonny przystać przy wersji pierwszej, tylko jak napisałeś dalej, wolałeś zachować się jak typowy pajac i okazywać "cichy protest". X ***** D Ciekawi mnie też Twoje "przyjmujemy założenie". Co to w ogóle znaczy? Rozporządzasz sobie forum, jak sobie chcesz, mimo że nie jesteś tutaj nikim znaczącym? Kiedy wprowadziłem zmiany w celu posprzątania bałaganu w tematach, przyjęło się to z ciepłym przyjęciem. Oczywiście, były moderator, który absolutnie nigdy nic nie zrobił w tym celu tupnął sobie nóżką i płacze xD, bo nie potrafi zrozumieć że forum się zmienia i żeby pozwolić na mu na rozwój zmieniać je należy. Czytelniejszy odbiór tematów przez użytkowników jest w tej sprawie kwestią krytyczną.
Forum jest "dobrem" publicznym i nikt nie powinien narzucać swoich zasad.
No i tutaj znowu sobie wymyślasz bzdury, bo forum jest własnością prywatną i administratorzy razem z moderacją mają prawo tworzyć szereg ogólnych zasad stanowiących byt forum.

O tym, że utrudnia to korzystanie z forum sygnalizowałem w postulatach. Splash się ze mną zgodził, a Simen rzucił tylko megalomańskie "bo tak". To tylko pokazuje jego stosunek do forum. On ma władzę i zabawki więc bawimy się tak jak nam zagra. Czy to w porządku? Moim zdaniem nie i powinno się rozważyć czy zakres jego uprawnień nie jest za wysoki.
Pomijając fakt, że do części tych zarzutów odniosłem się już wcześniej, ale w sprawie postulatu to przecież napisałem, że jeśli Splash się tutaj z Tobą zgadza to jestem za tym, by polska nazwa była z przodu. Powiedziałem, że tego nie zrobię, ale nie będę przeszkadzał, więc raz jeszcze manipulacja faktami i kłamstwo wychodzą bardzo szybko na światło dzienne :)

Przypominam, że został moderatorem dzięki mojej rekomendacji u Adanosa. Zrobiłem to bo mi spamował ciągle, że jak odchodzę to żebym napisał koniecznie do Adanosa (nie do ciebie Avallach, bo "byś się pewnie nie zgodził") o tym.
A ja przypominam, że gadasz głupoty xD Avallach mnie mianował moderatorem w celu pozbywania się multikont na forum, co m.in. robiłem w przeciwieństwie do Ciebie i zrobiłem też wczoraj, z Tobą :)

U Adanosa pod profilem widnieje napis "szara eminencja". I taka właśnie powinna być moderacja forum. Niewidoczna, działająca gdy jest potrzeba, a nie narzucająca się i robiąca wokół siebie dużo hałasu. Tak było zawsze. Gównoburza? Wpadał Wowoz, rozdał parę procent warnów i spokój. Źle nazwany temat w problematyce - wpis moderatora sygnalizujący problem i po sprawie. Usuwania i banowania na dużą skale nigdy na tym forum nie było.
Myślę, że szara eminencja dość dosadnie przedstawia też aktywność Adanosa na forum, ponieważ nie pamiętam, kiedy go ostatnio widziałem aktywnie udzielającego się na forum. To nie atak, ale bierność w wielu sytuacjach wynika z braku ich obecności, kiedy ja na forum jestem zdecydowanie najczęściej (no i jest jeszcze @Splash) w stosunku do reszty. Większość moich działań to też głównie dawanie warnów, bany daję czasami (co widać chyba po temacie), co znowu podkreśla Twoje fałszowanie rzeczywistości. Może pora zacząć stosować jakieś leki?

Cytuj
Discorda usunąłem, bo ma gorszą politykę prywatności niż FB. Oczywiście ty opuściłeś mój serwer jak ośmieliłem się powiedzieć coś nie tak o twojej modyfikacji xD Oczywiście to tupnięcie nóżką już przemilczałeś, bo przecież dużo lepiej wygląda cHciaŁeM sIę DoGadać!!!! AlE OUTlanDer usUnął konto!!!!!!!!!. Żenada. Nie będę z tobą wchodził w dalsze dyskusje.
O zarzutach o megalomanię nie wspomnę, bo to właśnie komuś innemu ego wywaliło poza skalę, ale Discord to w sumie dość zabawna sprawa. Nie wiem, czy zdążyłeś zauważyć, ale na Twojej grupie absolutnie NIC się nie działo. Nikt się nie wypowiadał, więc mając 10 grupek, gdzie naprawdę ciężko mi się już w takie miejsca wtedy wchodzi po prostu z części wyszedłem i tyle. Nie dopisuj sobie tutaj teorii.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFuinż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7700
Propsy5215
NagrodyV
ProfesjaProgramista
 • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Sprawy związane z Forum
#2561 2020-07-26, 20:57(Ostatnia zmiana: 2020-07-26, 21:05)
Simen, Outlander jest jednym z autorów modyfikacji i ma prawo nazywać temat jak sobie tylko chce w ramach rozsądku. Nie łamie tym regulaminu, bo ta konwencja nigdy nie była w regulaminie. Banując go za nie dostosowywanie się do niej przy jej obecnym statusie nadużywasz uprawnień. Spróbujmy to załatwić pokojowo. Twórcy modów robią nam przysługę zakładając tutaj oficjalne tematy i się w nich udzielając. Ich aktywność to duża zaleta dla graczy odwiedzających forum więc wypadałoby pójść na pewne ustępstwa.

Outlander, dlaczego dokładnie nie możemy zmienić tematu żeby dostosować go do konwencji?

outlander

outlander

Użytkownicy
posty308
Propsy161
ProfesjaReżyser
 • Użytkownicy
Możecie zmienić nazwę tematu żeby go dostosować do konwencji, ale niech to będzie jakoś sensownie zrealizowane. Już wyjaśniam. Jeśli uważasz, że te wersje w nazwach tematów są konieczne (ja uważam, że nie są) to niech powstanie regulamin działu zatwierdzony przez pozostałych administratorów (jedna osoba nie powinna móc zmieniać regulaminu wg swojego widzimisię) w którym wytyczne są jasno określone. Wtedy ja nie mam nic do gadania i mimo iż mi się nie podoba, to się dostosuję. A takie banowanie i terroryzm jaki miał miejsce to spore nadużycie uprawnień.

Cytuj
Spróbujmy to załatwić pokojowo.
Ja już tę sprawę załatwiłem pokojowo wyrażając swoje zdanie na ten temat. Powyższego posta simena nawet nie czytałem, bo jak widzę, że ktoś dzieli moją odpowiedź na pojedyncze zdania i cytuje każde z osobna to wiem, że szambo wybiło i szkoda brnąć w to dalej  :lol2:

Simen

Simen

Moderator
Nilfgaard
posty6276
Propsy2829
ProfesjaTester
 • Moderator
 • Nilfgaard
Simen, Outlander jest jednym z autorów modyfikacji i ma prawo nazywać temat jak sobie tylko chce w ramach rozsądku. Nie łamie tym regulaminu, bo ta konwencja nigdy nie była w regulaminie. Banując go za nie dostosowywanie się do niej przy jej obecnym statusie nadużywasz uprawnień. Spróbujmy to załatwić pokojowo. Twórcy modów robią nam przysługę zakładając tutaj oficjalne tematy i się w nich udzielając. Ich aktywność to duża zaleta dla graczy odwiedzających forum więc wypadałoby pójść na pewne ustępstwa.

Outlander, dlaczego dokładnie nie możemy zmienić tematu żeby dostosować go do konwencji?

No to w takiej sytuacji proponuję pozwolić mi na założenie tematu w Ukończonych, podobnie jak to jest w zapowiedziach do zakładania zapowiedzi, odnośnie nazewnictwa tematu. Temat się przypnie i będziesz to miał.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFuFabio

Fabio

The Modders
posty3293
Propsy2032
ProfesjaSkrypter
 • The Modders
 • online
Nie ma sensu stosowania pięciu nazewnictw w nazwie tematu, bo potem źle się to wyświetla. Poza tym to polskie forum (chyba?), a gracze wolą kojarzyć moda po tytule "Podróżnik - Za liniami wroga" niż "Странник - В тылу врага". No bo o ile angielską czy nawet niemiecką formę łatwo wklepać, o tyle nikt nie ma chyba na klawiaturze ustawionej domyślnie cyrylicy. Oczywiście wpisując "Podróżnik", który też w nazwie tematu jest widoczny, da się do tego dostać, ale chyba nie o to chodzi. Ja bym zostawił jedną formę i tyle. Nawigacja jest wtedy dużo wygodniejsza. Polskiemu graczowi nie jest potrzebny oryginalny tytuł, a w razie czego może go łatwo znaleźć. Wersja moda to raczej dodatek. Ja na przykład dodałem przy zapowiedzi Czasu Zapłaty 2.0 też z tego względu, by oddzielić to sensownie od oryginału (żeby nie kojarzyć, że jest to chociażby na tej samej platformie), ale bez tworzenia jakiś dziwacznych nazw.

Ankieta raczej potwierdziłaby moją wersję co do wygody.

Splash

Splash

Moderator
posty4107
Propsy3310
ProfesjaNierób
 • Moderator
https://www.youtube.com/watch?v=L824Gpv5Ybc
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3706
Propsy4851
NagrodyVV
Profesjabrak
 • Użytkownicy
 • Wowoźny
Ale co? To już koniec? Nawet nie zdążyłem otworzyć popcornu :/
 


Simen

Simen

Moderator
Nilfgaard
posty6276
Propsy2829
ProfesjaTester
 • Moderator
 • Nilfgaard
No cóż, zmieniajcie. Ja się tego już nie tykam, podobnie jak innych jakichkolwiek prac mających na cel uporządkowanie forum :) Zmarnowanie wielu godzin mojej pracy z powodu jednego pajaca, który pewnie znowu się popłacze wkrótce i poprosi o zbanowanie.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFuWerewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6282
Propsy2465
ProfesjaGracz
 • Użytkownicy
 • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Aby tradycji stało się zadość....Zbanować Simena!Cytat: Fabio
I odbanować Mac Duna XD.

To może od razu po prostu usuniemy forum? xD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Fabio

Fabio

The Modders
posty3293
Propsy2032
ProfesjaSkrypter
 • The Modders
 • online
I odbanować Mac Duna XD.

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1611
Propsy132
ProfesjaSkrypter
 • Użytkownicy

pawbuj

Sprawy związane z Forum
#2571 2020-07-28, 00:04(Ostatnia zmiana: 2020-07-30, 23:24)
I odbanować Mac Duna XD.
w końcu
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty646
Propsy964
NagrodyV
Profesjabrak
 • Użytkownicy
@inż. Avallach dlaczego nie przeniosłeś tego tematu https://themodders.org/index.php?topic=30592.0 z działu tutoriali 3D do działu z pytaniami? Jaki to ma związek z tematyką działu? Czy teraz według ciebie, każdy kto tam wchodzi żeby nauczyć się modelowania czy teksturowania ma się przebijać przez szereg wątków "a jak zrobić to bo ja dzisiaj odpaliłem program pomuszcie". Gdzie tu sens?
 


Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty646
Propsy964
NagrodyV
Profesjabrak
 • Użytkownicy
Masz z tym racje. Przydałoby się coś z tym zrobić. Nie przychodzi mi do głowy nic lepszego ponad to co już jest, ale może jakaś adnotacja w nawiasie (Tutoriale) albo coś innego. No i w sumie można by też zrobić jakiś krótki regulamin, żeby nie było zdziwienia jak ktoś kilkukrotnie spamuje w tym miejscu z tym samym i łapie za to warna. Jak chcesz mogę napisać i podesłać ci żebyś sprawdził czy będzie pasowało.
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2670
Propsy3590
ProfesjaProgramista
 • Administrator
 • torsonic polarity syndrome

Leinnan
Administrator

Sprawy związane z Forum
#2575 2020-08-10, 09:32(Ostatnia zmiana: 2020-08-10, 20:38)
Jeśli nie możecie się zalogować na Firefoxie wyczyśćcie dane o całej witrynie z historii(uwaga- usunie to też zapisane hasło do themodders!)


Pracujemy nad naprawą tego
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry