przebudzenie do g1 18914 42

O temacie

Autor

Zaczęty 24.09.2008 roku

Wyświetleń 18914

Odpowiedzi 42

pawbuj
  • Gość
Prosze tu komentowac moda Przebudzenie
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
co dodaje?
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Mod jest ok, ale zrąbałeś to że niektóre questy są np, od 3 rozdziału.
Wątpie czy komuś będzie się chciało przechodzić od nowa G1 dla jednego questa...
A dialogi beziego sprytnie skombinowałeś :D
 

Zubot

Zubot

Użytkownicy
posty202
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
fakt pasowało by bardziej od drugiego albo od bycia strażnikiem czy najemnikiem.
 

pawbuj
  • Gość

pawbuj
Gość

przebudzenie do g1
#4 2008-09-24, 16:08(Ostatnia zmiana: 2008-09-24, 19:16)
Cytuj
Mod jest ok, ale zrąbałeś to że niektóre questy są np, od 3 rozdziału.
Wątpie czy komuś będzie się chciało przechodzić od nowa G1 dla jednego questa...
A dialogi beziego sprytnie skombinowałeś
dzieki ale tylko 1 quest jest od 3 rozdzialu, do tego ten quest jest słabo  rozbudowany i do tego pasuje tylko do 3 rozdziału....
oczywiscie bedzie nowa poprawiona wersja za jakis czas.

co dodaje mod? nie pytajcie na forum , sciagnijcie moda , jest tam plik textowy z opisem questow i zmian w grze
 

Piskor

Piskor

Użytkownicy
ego masturbator
posty143
Propsy9
  • Użytkownicy
  • ego masturbator
Cytat: pawbuj link=topic=3852.msg32747#msg32747 date=Sep 24 2008, 17:08\'
dzieki ale tylko 1 quest jest od 3 rozdzialu, do tego ten quest jest słabo  rozbudowany i do tego pasuje tylko do 3 rozdziału....
oczywiscie bedzie nowa poprawiona wersja za jakis czas.

co dodaje mod? nie pytajcie na forum , sciagnijcie moda , jest tam plik textowy z opisem questow i zmian w grze

Problem w tym, że nie wiadomo czy opłaca się ściągać te kilkanaście mega. Dobre zareklamowanie moda może skutecznie zachęcić, pod warunkiem, że jest co zareklamować.
 

Berserker

Berserker

Użytkownicy
posty90
Propsy15
  • Użytkownicy
Cytat: Piskor link=topic=3852.msg32771#msg32771 date=Sep 24 2008, 20:47\'
Problem w tym, że nie wiadomo czy opłaca się ściągać te kilkanaście mega. Dobre zareklamowanie moda może skutecznie zachęcić, pod warunkiem, że jest co zareklamować.
Tej części raczej nie warto reklamować ale jeżeli w drugiej będzie więcej Questów i innych zmian to można by to śmiało zrobić... powinno przynieść efekty :D
 

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.


pawbuj
  • Gość
zapytaj tych co grali czy warto, oni są obiektywni
 

pawbuj
  • Gość

pawbuj
Gość

przebudzenie do g1
#8 2008-09-24, 22:00(Ostatnia zmiana: 2008-09-24, 22:03)
Cytuj
Tej części raczej nie warto reklamować ale jeżeli w drugiej będzie więcej Questów i innych zmian to można by to śmiało zrobić... powinno przynieść efekty  


tej częsci nie warto?, ciekaw jestem jaki quest zaliczyłeś, jeżeli w ogóle jakiś.

chyba oczekiwałeś Dark Mysteries 2 ale moda robiłam praktycznie sam.

sorry za 2 posty pod rząd, proszę połączcie je.
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Jeśli jednak chcesz, aby zagrało w moda więcej niż 5 osób, podaj lepiej co on zawiera
 

GeneralLee
  • Gość
napisz co on zawiera bo bym zagrał a nie wiem czy mnie zainteresuje i co zawiera
 

Zoom

Zoom

Użytkownicy
naczelny inwalida intelektualny
posty460
Propsy116
  • Użytkownicy
  • naczelny inwalida intelektualny

Zoom

przebudzenie do g1
#11 2008-09-25, 14:25(Ostatnia zmiana: 2008-09-25, 14:31)
Heh za mało jak dla mnie "nowości" by mnie mod skusił. A nie lepiej na nowym levelu - chocby z Woga zrobic przyjemną mini modyfikacje na parę npc i parę zadań? Miałbyś na pewno większą satysfakcje i mod by bardziej przyciągał ale i tak + dla ciebie za to że coś zrobiłeś - nawet jeśli to nic nadzwyczajnego ale jednak :D  .

PS.Co do twojego moda to w niego nie grałem tylko go pobrałem i właśnie z stąd wiem o tych "nowościach":D  (był umieszczony plik tekstowy w paczce opisujący modyfikacje )
 

Wojak

Wojak

Użytkownicy
posty67
Propsy9
  • Użytkownicy
Mam nadzieję że autor się nie obrazi - wyciąg z pliku readme:

Zmiany w porównaniu do wersji podstawowej:

1. bramy w SO zamykane na noc, otwierane na dzień.
2. ulepszona zbroja Straży Królewskiej powodująca, że żołnierze ze SO atakują nas, gdy nas w niej zobaczą;
3. aktywowana brama w miejscu, gdzie stoi Thorus (patrz pkt 1)
4. Dubbing polski dla każdego nowego NPC, w tym oryginalny głos Bezimiennego zaczerpnięty z Gothic 3 i Gothic 2 NK;
5. dodanie nowych obiektów tj. strażnica z południowej bramy SO oraz pochodnie przy wejściach do obozu

Dostępne questy: (SPOILER)

Spoiler
„GorHanis”
Możesz zostać mistrzem areny w SO, jeżeli pokonasz GorHanisa w czystej walce na arenie.
Wymagania co do zadania:
- musisz pokonać na arenie Kingo i Kharima, co nie będzie łatwe.
- zadanie dostępne do rozdziału 3;

„Szansa na wolność”
Grupa żołnierzy Króla pod dowództwem jednego z zaufanych rycerzy (byłego Krzyżowca) przybywa do Górniczej Doliny. Zostają zrzuceni jak zwykli skazańcy, nie mają zbroi. Za to mają cel: odbić szybko Stary Obóz z rąk Gomeza. Nasz bohater może ich spotkać na wyżynie niedaleko mostu gdzie stoi 2 strażników Gomeza.
Aby „skazańcy” zaatakowali Stary Obóz bezimienny musi:
- przyrzec wierność Królowi’
- odnaleźć i przynieść pięć zbroi Straży Królewskiej ukrytej pod wodospadem niedaleko Kopalni rudy należącej do Gomeza;
- pomóc jednemu ze skazańców zabić strażników mostu;

dodatkowo może pomóc:
- rozmowa z Grimem jako przedstawicielem kopaczy w Starym Obozie i zabicie Thorusa po niej (kopacze na widok śmierci Thorusa zwiększą morale i zaatakują resztę obozu);
- zabicie strażnika zamykającego główną bramę w SO;
- zostanie mistrzem areny w SO (Kirgo, Kharim, GorHanis poprą rebelię i będą zabijać ludzi Gomeza);

Zabicie Gomeza podczas rebelii jest pomyślnym zakończeniem misji.

„Uzbrojeni skazańcy”
Po zostaniu cieniem, Kruk posyła po Guy’a, aby ten zaprowadził nas do kryjówki skazańców. Musimy ich zabić i poinformować Kruka o zlikwidowaniu niebezpieczeństwa.

Spoiler też jest w readme :D
 

pawbuj
  • Gość

pawbuj
Gość

przebudzenie do g1
#13 2008-09-25, 16:10(Ostatnia zmiana: 2008-09-25, 16:15)
dobra, juz dobra oto questy: :D  
Dostępne questy:

?GorHanis?
Możesz zostać mistrzem areny w SO, jeżeli pokonasz GorHanisa w czystej walce na arenie.
Wymagania co do zadania:
- musisz pokonać na arenie Kingo i Kharima, co nie będzie łatwe.
- zadanie dostępne do rozdziału 3;

?Szansa na wolność?
Grupa żołnierzy Króla pod dowództwem jednego z zaufanych rycerzy (byłego Krzyżowca) przybywa do Górniczej Doliny. Zostają zrzuceni jak zwykli skazańcy, nie mają zbroi. Za to mają cel: odbić szybko Stary Obóz z rąk Gomeza. Nasz bohater może ich spotkać na wyżynie niedaleko mostu gdzie stoi 2 strażników Gomeza.
Aby ?skazańcy? zaatakowali Stary Obóz bezimienny musi:
- przyrzec wierność Królowi?
- odnaleźć i przynieść pięć zbroi Straży Królewskiej ukrytej pod wodospadem niedaleko Kopalni rudy należącej do Gomeza;
- pomóc jednemu ze skazańców zabić strażników mostu;

dodatkowo może pomóc:
- rozmowa z Grimem jako przedstawicielem kopaczy w Starym Obozie i zabicie Thorusa po niej (kopacze na widok śmierci Thorusa zwiększą morale i zaatakują resztę obozu);
- zabicie strażnika zamykającego główną bramę w SO;
- zostanie mistrzem areny w SO (Kirgo, Kharim, GorHanis poprą rebelię i będą zabijać ludzi Gomeza);

Zabicie Gomeza podczas rebelii jest pomyślnym zakończeniem misji.

?Uzbrojeni skazańcy?
Po zostaniu cieniem, Kruk posyła po Guy?a, aby ten zaprowadził nas do kryjówki skazańców. Musimy ich zabić i poinformować Kruka o zlikwidowaniu niebezpieczeństwa.

dla niektórych to za mało, wiem.
jak będziecie chcieli zrobię inne questy, nie takie typu wybij wilki lub prznieść item etc. ale bardziej wciągające.

Mod ma pewne bugi ( mało widoczne) ale przy kolejnej wersji Przebudzenia obiecuje poprawić plus dodać kilku nowych, ciekawszych misji.
 

Zubot

Zubot

Użytkownicy
posty202
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ludzie po co pytacie o wszystkie szczegóły, jaka bedzie przyjemność z rozgrywki?

P.S Wydaje mi się że do działu ukończone modyfikacje pasuje dyskusja.
 

Piskor

Piskor

Użytkownicy
ego masturbator
posty143
Propsy9
  • Użytkownicy
  • ego masturbator
Całkiem fajne nowości, ale nie skusiły mnie na tyle, bym ściągnął i zagrał. Proponuję popracować jeszcze przy modzie, dodać jak najwięcej takich drobnych usprawnień, rozwinąć wątek główny ze strażą królewską. Plus za skombinowanie tych dialogów.
 

pawbuj
  • Gość

pawbuj
Gość

przebudzenie do g1
#16 2008-09-25, 16:53(Ostatnia zmiana: 2008-09-25, 17:05)
propopnuję chłopaki zagrać w pac-mana albo contra z pegasusa . to na pewno wam przypadnie do gustu

mówicie że za mało zmian? zauważcie że działacie w teamach a to jest praca 1 osoby
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Eee... Popatrz na mój team. Bez obrazy, ale ja zrobiłem wszystko sam w skryptach i spacerze (Zuben zrobił kilku NPC - w generatorze :D  - i dał kilka pomysłów, a DJH troszkę zaczął las), no więc czy ja to robiłem w dużej grupie?

Cytuj
w tym oryginalny głos Bezimiennego zaczerpnięty z Gothic 3 i Gothic 2 NK;
Nie do końca rozumiem....
 

Keretsel

Keretsel

Użytkownicy
posty312
Propsy10
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Szczerze?
Podoba mi się i to bardzo, przeczytałem opis questów i są niezłe. Jeśli chcesz mógłbym Ci pokazać kilka skrypterskich trików albo w ogóle pomóc Ci w tworzeniu następnych wersji moda. Powodzenia!
 

Zoom

Zoom

Użytkownicy
naczelny inwalida intelektualny
posty460
Propsy116
  • Użytkownicy
  • naczelny inwalida intelektualny

Zoom

przebudzenie do g1
#19 2008-09-25, 21:55(Ostatnia zmiana: 2008-09-25, 21:55)
Cytat: Zubenos link=topic=3852.msg32832#msg32832 date=Sep 25 2008, 17:30\'
Ludzie po co pytacie o wszystkie szczegóły, jaka bedzie przyjemność z rozgrywki?

P.S Wydaje mi się że do działu ukończone modyfikacje pasuje dyskusja.

Były tylko pytania odnoszące się do zmian wprowadzonych w grze . Czy jeżeli np. TM nie napisało by czym CZ nas zaskoczy (a przynajmniej ma) to ,czy miało by aż taką sumę fanów? Wątpię że chocby 1/5 tych "fanów" miała by jakiekolwiek pojęcie o modyfikacji :P  Prezentacja ma nas zachęcić  do zagrania w moda :D
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry