[G1] Snowmod 14950 18

O temacie

Autor Thurin

Zaczęty 16.09.2008 roku

Wyświetleń 14950

Odpowiedzi 18

Thurin

Thurin

Użytkownicy
posty23
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Thurin

[G1] Snowmod
2008-09-16, 12:27(Ostatnia zmiana: 2018-07-22, 18:37)
Witam wszystkich! Chciałbym pochwalić się moim... ekhmm, dziełem :P  , czyli Snowmodem. Jest to modyfikacja do G1, swoiste brakujące ogniwo, jak to już niektórzy powiedzieli. Jak sama nazwa wskazuje, Snowmod sprawi, że będziecie mogli oglądać kolonię karną w zimie.
Oto link do Snowmoda:
http://www.sendspace.com/file/huxn1l
A tu trochę screenów:
http://www.sendspace.com/file/4oxkz1
http://www.gothicmods.info/index.php?optio...&Itemid=562

Komentarze
 

Zubot

Zubot

Użytkownicy
posty202
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytat: Beliar link=topic=3763.msg32075#msg32075 date=Sep 16 2008, 12:27\'
PS Miłe komentarze mile widziane  :|

Więc pozwole sobie na komentarz:
Mógłbyś dodać do tego chociaż jakąś fabułe.
Dziś rano o czymś takim myślałem, mianowicie o takim klimacie.
Same tektury nie zrobią wrażenia, mógłbyś się więcej postarać.

P.S. Może jednak przydało by się zrobić dyskusję w dziale w którym się komentuje  :P
 

Thurin

Thurin

Użytkownicy
posty23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobra temat zrobiony na ukończone modyfikacje (przepraszam że znowu tutaj piszę w downloadzie, ale chciałem, aby temat był widoczny ;/)
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Jak ty zubenos coś powiesz...

Chciał zrobić texturesmoda? Zrobił. Do takich modów fabuła jest zupełnie niepotrzebna,
 

Zubot

Zubot

Użytkownicy
posty202
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A po ciula mi same texy oglądać, równie dobrze moge takie coś zrobić w pół godziny. Mógłby się bardziej postarać.
 

Cotton
  • Gość
Cytat: Zubenos link=topic=3763.msg32170#msg32170 date=Sep 17 2008, 17:14\'
A po ciula mi same texy oglądać, równie dobrze moge takie coś zrobić w pół godziny. Mógłby się bardziej postarać.

Czy ty myślisz, że zrobienie tekstur jest takie łatwe? Jest to wiele trudniejsze od robienia skryptów. No dobra, to zrób jakiegoś wypasnego moda, to pogadamy.
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Cytat: Cotton link=topic=3763.msg32174#msg32174 date=Sep 17 2008, 17:25\'
Jest to wiele trudniejsze od robienia skryptów.

 :D  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:      

O tak wielki Mistrzu.
 

Cotton
  • Gość

Cotton
Gość

SNOWMOD! ZIMA W G1!
#7 2008-09-17, 17:38(Ostatnia zmiana: 2008-09-17, 17:39)
Jeśli chcesz zrobić naprawdę realną teksturę...

EDIT: Zresztą to zależy, kto w czym jest lepszy.
 

Thurin

Thurin

Użytkownicy
posty23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ano, moja modyfikacja to "coś co ma umilić grę", coś małego i dobrze zrobionego. Nie ma to być coś ogromnego, ale zawsze coś. A jak mówię, że to texturesmod, to najwyraźniej JEST to texturesmod. Proste chyba... Mała modyfikacja umilająca grę i tyle. A niełatwo jest zrobić textury to po pierwsze. Po drugie nikt cię zubenos nie zmusza do grania w moda  :lol2:  , możesz nie grać, w końcu to kraj wolny (chociaż i z tym bym się kłócił)

PS Tekstury skał to są akurat z dwójki  :D
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Zubenos - to po ciula jest textures_mod albo g2texturespack? Po to, żeby umilić sobie grę. Ktoś chciał pobiegać w kolonii w zimę - ma moda, który nie zmienia fabuły itp.
 

Cotton
  • Gość
Yyyyy... Ściągnął ktoś tego moda? Bo mi nie chce pobrać. :D
 

Thurin

Thurin

Użytkownicy
posty23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ano, niestety temat z downloadem jest już zamknięty, więc nie mam innego wyjścia, jak tutaj dać kolejnego linka, powinien działać  :D  :
http://www.sendspace.pl/file/D3G2uRG3/
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Nie ma co, pomysł miałeś dobry. Gorzej z wykonaniem. Klimat, dzięki nowym teksturom, był odczuwalny, ale zaraz potem zepsuły go bugi. Na drzewkach nie ma śniegu. Mógłbyś chociaż zabrać liście dla tych liściastych. Ścierwojad... no, tu padłem XDDD Toż to zwierzę! On się porusza! Więc jak miałoby na nim zostać aż tyle śniegu? Tekstura z "kamieniami" się mi nie spodobała. Jakaś taka za ostra, lepiej by było dać czysty śnieg.


Rozumiem, że ten brak śniegu na szczycie złamanych (no, tych, co leżą XD) drzew to ograniczenia engine połączone z ograniczeniami Twoich aktualnych umiejętności. Zapewniam Cię, dało się to zrobić :)  Trzeba by było tylko się w spacku pobawić (To jedno z możliwych wyjść, jeśli będziesz wydawał drugą wersję tego, w co nie wierzę, napisz do mnie, powiem, jak to zrobić.).


Dałbym 4/10. Bo klimat, bardzo słabo, ale jest odczuwalny. Pomijam brak nowej fabuły, skryptów, i dźwięku, rozumiem, dlaczego tego nie ma. Ogólnie, jakbyś się bardziej postarał, byłby to bardzo ciekawy modzik.


Ogólnie dobrze :)
 

Thurin

Thurin

Użytkownicy
posty23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Próbowałem dodać śnieg na drzewa, ale nic nie wyszło  :D  Dlaczego? Ano, bo jak dodałem ten śnieg, to drzewa były całe ekhm.. "spiczaste" i rozpixelowane  :D  A ścierwojad to miał być właśnie śmieszny, a nie aż tak koszmarnie rzeczywisty. I tak wyszło mi lepiej niż poprzednie wersje. Dla przykładu, śnieg wtedy wyglądał jak łazienka albo ser szwajcarski. Był nawet w kopalni xD. A jeśli chodzi o textury, to mogę poczekać do zimy i zrobić zdjęcie śniegu  :D   i wtedy powinno wyjść fajnie (może....).
 

Luke_Flamesword

Luke_Flamesword

Użytkownicy
posty188
Propsy402
  • Użytkownicy
Ja bym nie czekał do zimy, ale poszukał w googlach gotowych tekstur, ale to twój mod  :D
 

Zubot

Zubot

Użytkownicy
posty202
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Zubot

SNOWMOD! ZIMA W G1!
#15 2008-09-19, 14:54(Ostatnia zmiana: 2008-09-19, 14:55)
Cytat: Cotton link=topic=3763.msg32174#msg32174 date=Sep 17 2008, 17:25\'
Czy ty myślisz, że zrobienie tekstur jest takie łatwe? Jest to wiele trudniejsze od robienia skryptów. No dobra, to zrób jakiegoś wypasnego moda, to pogadamy.

Ciekawe czy ty zrobiłeś w tym kierunku postępy? Skrypty są dla mnie trudniejsze niż tektury.
Gdybym nie siedział w tym to bym się do tego nie mieszał. Na etapie grafiki jestem raczej zaawansowany, lecz nie poznałem takiej techniki jak mistrz jedaith. Jak chcesz to zrobie kilka i pokaże Ci.

Cytat: Dekster XVII link=topic=3763.msg32189#msg32174 date=Sep 17 2008, 17:56\'
Zubenos - to po ciula jest textures_mod albo g2texturespack? Po to, żeby umilić sobie grę. Ktoś chciał pobiegać w kolonii w zimę - ma moda, który nie zmienia fabuły itp.

To akurat jako patch, więc nie musze za każdym razem otwierać jakiegoś moda.
Ale ten akurat się przydaje, bo wcześniejsza tex trawy była niemal szara.
 

taktyk

taktyk

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
wielka prośba dajcie link do tego moda chętnie zobaczę jak to wygląda :P
 

Sawiol

Sawiol

Użytkownicy
posty84
  • Użytkownicy
Cytuj
wielka prośba dajcie link do tego moda chętnie zobaczę jak to wygląda 4.gif

http://themodders.org/index.php?showtopic=3763
 

Graveir

Graveir

Użytkownicy
Avatar Twilight Sparkle / Pożeracz serc
posty1275
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Avatar Twilight Sparkle / Pożeracz serc
Patch bardzo fajny(szczególnie ścierwojady takie białe:D).A jest jakiś sposób by działał z mt?(coś z nich usunąć albo coś w tym stylu)
 
Mój obecny sprzęt PC:
Intel core i5-4590
8 gb ram
Geforce GTX 1050Ti


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry