[G2NK] Sythera v2.0 Dubbing PL 19551 34

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 15.09.2020 roku

Wyświetleń 19551

Odpowiedzi 34

Dziqu

Dziqu

Użytkownicy
posty36
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W sumie mod robiony z 10 lat temu i to przez jedną osobę. Z tego co OldCoin pisał na BS, to ma być zupełnie inna historia, ale ta sama wyspa. Może to na plus. Trochę czasu minęło od wydania Sythery Demo, założenia się zmieniły.
https://www.youtube.com/watch?v=CyqX-OjVqV4
- coś tam Twórca zrobił tego nowego świata :D Myślę, że warto pisać co naszym zdaniem jest źle zrobione w Sytherze, żeby finalnie, oficjalna wersja wyszła jak najlepiej
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Mówiąc prosto z mostu to to demo nie ma prawa istnienia, taka prawda, na czorta wydawać demo moda który finalnie nie będzie miał z tym nic wspólnego

to tak jakby wydać demo Fify a potem zrobić  suprisa i  wpakować NBA do pudełka z Fify
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
To demo ma prawo istnienia. Nie rozumiesz chyba Tizgar procesu produkcji czegokolwiek. W tym wypadku była to zapewne pierwsza (przynajmniej pierwsza wydana) modyfikacja przez osobę, która zresztą nie jest już młoda, w dodatku dziesięć lat temu, gdzie było dużo mniej modyfikacji, a na pewno mniej dobrych. Twórca po tak długim czasie mógł (choć nie musiał) wywnioskować co z tą modyfikacją było nie tak, a skoro tworzy kolejną Sytherę, ale zupełnie inną niż to, to znaczy, że ma na nią inną wizję, do której obecna wersja by się nie kleiła.

Aczkolwiek autor strasznie miesza, przez co, zamiast wydać to jako faktycznie osobną i nową modyfikację, to będzie wydawał pod nazwą Sythera, co może być bardzo mylące. W nowej modyfikacji od ów autora powinno być przede wszystkim przemyślane, jak poruszać się po mapie, w jakiej kolejności rozwiązywać zadania i jak zrobić tak, by nie zablokować gracza, co tutaj jest niestety bardzo częste. Po pierwsze przez bieganie jak małpa do każdej postaci, by sprawdzić, czy rozmowa z nią ruszy dalej jakiś quest, a po drugie w ogóle ustalanie sobie chorej ścieżki oddawania zadań, gdy można byłoby skończyć je z miejsca.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Mógłbym napisać ze nie rozumiesz znaczenia wersji demo ale drugim akapitem wyjaśniłeś sytuacje, otóż owszem gdyby mod się nazywał inaczej jasne może wyjść i ma prawo istnieć ale nie nazywa się inaczej, jest to demo czegoś co powstanie jako pełna wersja ale to będą 2 totalnie inne  projekty wiec w obecnej formie nazewnictwa niestety nie ma prawa bytu

Ja rozumiem proces tworzenia ale w takiej sytuacji autor po prostu zmienia nazwę, daje jakieś zakończenie i wszystko jest ok
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

hardom

hardom

Użytkownicy
posty55
Propsy26
Profesjabrak
  • Użytkownicy

hardom

[G2NK] Sythera v2.0 Dubbing PL
#24 2020-09-23, 12:01(Ostatnia zmiana: 2020-09-23, 12:20)
Również zawiodłem się na tej modyfikacji. Dubbing BS to najlepsza rzecz jaka spotkała tego moda. Jedynie bezimienny dosyć słabo wypada, do czego ciężko mieć pretensje, bo jednak trudno znaleźć kogoś podobnego do Mikołajczaka. Choć jak dla mnie aktor grał trochę zbyt lektorowato, mógł użyć więcej emocji. Ale też dialogi dla beziego były słabo napisane, zupełnie nie w jego stylu.
Poza tym świat faktycznie dosyć kiepsko zrobiony. Zdecydowanie coś było nie tak z teksturami i vobowanie też niezbyt. Ale chyba największym problemem tego moda jest ciągłe bieganie po mapie i backtracking. Zrobiłem misje ze świątynia i myślałem że to już  będzie koniec moda, a tu kolejny backtracking i ponoć jeszcze jeden rozdział. To zrobiłem sobię przerwę i nie wiem czy wracać. Warto?
Edit: Jeszcze sporym problemem, zwłaszcza na początku jest to że nie wiadomo gdzie iść, powinno to być lepiej opisane w dzienniku i dialogach.
 

pudzianek1

pudzianek1

Użytkownicy
posty206
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
czy demo tej modyfikacji jest dodane do aplikacji spine
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Konanowicz

Konanowicz

Użytkownicy
posty35
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam takie pyatnie ktore mnie nurtuje otoz w jaki sposob strażnik Rodan dostał sie do miasta Tharenis idac z kopalni?
Ktos kto gral w tego moda dzieki z gory za odpowiedz.

Po za tym jak ktos sie zastanawia czy grac to modzik calkiem przyjemny ale bardzo liniowy i trzeba wszystko robic w kolejnosci jakiej gra nam kaze, nawet za bardzo liniowy przez co zadania sa nieintuicyjne i czesto bardzo nielogiczne.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Oni szli przecież z mostu, na którym są hordy przeciwników. Mówili o tym. Sporo z nich zginęło, a potwory zostały (ale trochę ich wybili).

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
@Fabio ale tu chodzi o to, jak Rodan dostał się do miasta, a nie na opak xD
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



ERIX ON

ERIX ON

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem bo na samym początku gry wszedłem po płocie do Cahloga i zamieniłem z nim dialog o tym, że czemu nie pracuje. Teraz gdy mam zadania by rozdać wino kopaczom i zguśniały Cahlog to nie pokazuje mi sie żadna opcja dialogowa. Teraz pytanie czy to przez to, że na początku gry z nim porozmawiałem czy to jest po prostu bug? Bo kurde z fabułą nie mogę ruszyć dalej bo wina nie mogę mu wręczyć.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Tam do kopalni masz generalnie wejść dopiero później, jak zrobiłeś to na początku gry to mogłeś pobugować grę.

ERIX ON

ERIX ON

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A jest jakiś kod na przyzwanie Cahloga? Może to pomoże.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
A jest jakiś kod na przyzwanie Cahloga? Może to pomoże.

Nie znam kodu na jego postać, ale sfocusuj go i wpisz "edit focus" w konsoli kodów, to na górze będziesz miał instance.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Modyfikacja została udostępniona na platformę Steam.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry