Poszukiwany Grafik 3D [Gothic] 1560 0

O temacie

Autor Fabio

Zaczęty 26.12.2019 roku

Wyświetleń 1560

Odpowiedzi 0

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders

Fabio
The Modders

Poszukiwany Grafik 3D [Gothic]
2019-12-26, 18:00(Ostatnia zmiana: 2020-03-04, 19:38)
Cześć.

Zdaje sobie sprawę z tego, że to forum jest martwe, ale może ktoś jeszcze zagląda, anyway: Poszukiwany Grafik 3D do Gothica, który zajmował będzie się bardzo prostymi rzeczami, w zasadzie nie musi być to nawet jako tako grafik 3d, a osoba, która ogarnia blendera/3dmaxa i mogłaby po prostu troszkę przy tym pomoc. Są to na tyle proste rzeczy, że sam mógłbym się nimi zająć, aczkolwiek na to nie mam już czasu, a z pewnością osobie ogarniętej w temacie trochę bardziej niż mi - pójdzie z tym sprawniej.

Tak, chodzi o modyfikację do Gothica. Nie zamieszczę tutaj screenów ani większej ilości informacji (no może poza tym, że to mod do Gothica 2), ale prace nad projektem są prowadzone od co najmniej trzech miesięcy. W zespole jest łącznie 7 osób. Nowa osoba byłaby ósmym i ostatnim członkiem, ponieważ nie ma potrzeby większej ilości osób.

Szczegóły oraz ewentualne zrzuty ekranu przedstawię drogą prywatną. Nie chodzi o to, że projekt jest "top secret", po prostu nie mam czasu ani ochoty odpisywać na "kiedy będzie" lub czytać "pewnie i tak nie wyjdzie". Planujemy ten projekt wypuścić jak najbliżej premiery, w 2020 roku - raczej w pierwszym kwartale.

Najlepszy byłby kontakt na Discordzie, bezpośrednio ze mną: Fabio#5844.

PS. Nie potrzebujemy leserów, każdy traci swoje przysłowiowe "pięć minut" na "modding" tej dwudziestoletniej gry, jak jesteś zainteresowany - pisz. Jeśli nie - nie truj dupy.

PS2. Jeśli obawiasz się, że twój czas, który na to poświęcisz (co nie wyniesie raczej dużo) zostanie zmarnowany, zgłoś się, z zaznaczeniem, że robotę wykonasz pod koniec - dla nas to bez różnicy, ale warto mieć już kogoś takiego.

Dzięki.


EDIT: Nieaktualne, dzięki za zainteresowanie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry