Dubbing-Edycja Rozszerzona 7447 12

O temacie

Autor damian97

Zaczęty 6.07.2019 roku

Wyświetleń 7447

Odpowiedzi 12

damian97

damian97

Użytkownicy
posty8
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Witam, poszukuję głosów do dubbingu modyfikacji "Edycja rozszerzona". Przyda się każdy, gdyż jest wiele postaci do obsadzenia. Dialogi wstawię poniżej, natomiast próbki najlepiej wstawić tutaj: https://picosong.com/ . Niektóre postacie są bardzo krótkie mają po kilka zdań. Kontakt zostawiam poniżej w razie jakichkolwiek pytań.


1.Rufus:To się zdarzyło pierwszego dnia po moim przybyciu. Lewus, jeden z oprychów pracujących dla Ryżowego Księcia, podszedł do mnie i spytał czy nie mógłbym im pomóc na polu.
2.Skip:Naprawdę? Wiesz co? Zrobimy inaczej: jeśli nie wyjdziesz stąd w tej chwili, to TY dostaniesz kopa w dupę!
3.Fletcher:Lepiej będzie jeśli pójdziesz sobie już do domu i nie pokażesz się tutaj zbyt prędko. Przy arenie jest jedna pusta chata, ma daszek nad wejściem. Idź spać!


Kontakt:
-PW,
-Discord:damian#5197,
 

kalmar

kalmar

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Będzie to sam dubbing tak? Będą to podobne głosy do oryginałów czy sam dubbing do nowych postaci? A może tworzysz jakąś grupę dubbingową? Dubbingujesz i tłumaczysz inne modyfikację? Jakbyś odpowiedział na te pytania to fajnie by było ;)
 

damian97

damian97

Użytkownicy
posty8
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Hej :)
1.Tak, sam dubbing.
2.Podobnych nie będzie, nawet mi nie zależy, trzeba mieć dystans to jest addon nie mamy pieniędzy na zatrudnienie profesjonalnych aktorów głosowych.
3.Grupa dubbingowa, rozumiem, że chodzi o grupę ludzi podkładających głos, jest ich już sporo myślę, że ponad 20, lecz nadal sporo brakuje.
4.Tłumaczyć mogę, lecz nie widziałem, żadnych poszukiwań na tłumaczy, a sam z siebie wolę robić dubbing.
Pozdrawiam ! :)
 

kalmar

kalmar

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzk za odpowiedź! A może byś zaczął współpracę z aktualnymi dubbingerami, lub zatrudnił nowych/lepszych i byście tłumaczyli i dubbingowali zagraniczne mody? Jest ich wiele ale nie ma ich po polsku, więc fajnie by było. A tak ogólnie to pokazalbys kilka próbek nagranych już głosów?  By zobaczyć na jakim poziomie stoi dubbing? ;)

Post połączony: 2019-07-16, 20:06
Bo bym może i zagrał w waszą pracę, bo w rozszerzoną nie grałem
 

Parzival

Parzival

Użytkownicy
CEO (Itharu Team)
posty104
Propsy25
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
  • CEO (Itharu Team)
Właśnie, powiedz coś więcej. Jak tam prace?
 

damian97

damian97

Użytkownicy
posty8
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Pracę idą bardzo dobrze skończone jest już +/- 20 postaci, z czego jest jeszcze z 50, więc nadal sporo cały czas szukam ludzi, żeby głosy były różnorodne, jedna osoba podkłada za maks 3 postacie głos. Do zrobienia prezentacji próbek potrzebowałbym osoby, która fajnie by ten filmik nagrała, gdyż osobę na yt, która by to udostępniła mam i jest ona dość znana. Potrzebuję natomiast też nadal osób, chętnych zapraszam pw, każdy się przyda bo są postacie nawet z 3 linijkami do mówienia. Kalmar wspominałem, że nie mam pieniędzy na zatrudnienie, nie rozumiem o co chodzi z aktualnymi dubbingerami za bardzo, na tłumaczenie i dubbing zagranicznych modów jestem chętny, ale jak skończę robotę do ER. Pozdrawiam ! !! :)

P.S. 20 postaci w niecałe 2 tygodnie uważam za dobry wynik, a nie są one małe lub mają po jedną linijkę :)
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
20 postaci w 2 tygodnie to może i czasowo dobry wynik, obawiam się jednak o jakość...

damian97

damian97

Użytkownicy
posty8
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy

damian97

Dubbing-Edycja Rozszerzona
#7 2019-07-16, 21:54(Ostatnia zmiana: 2019-07-16, 22:07)
Zapewniam cię, że są to osoby naprawdę z dobrymi głosami, a ci z mniej utalentowani bardziej się starają.
Łap próbkę : https://picosong.com/wKUZf/ :)

Post połączony: 2019-07-16, 22:07
 

PR3C3L

PR3C3L

Użytkownicy
Zimno, ciemno, strasznie jest. A ja idę, wspinam się.
posty18
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • Zimno, ciemno, strasznie jest. A ja idę, wspinam się.
Nie ma czego się obawiać. "Wiadomo tylko jedno: wszystko będzie w porządku" Naprawdę.
 

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Damian, jak chcesz to mógłbym zmontować taki filmik jakoś pod koniec miesiąca. Musiałbyś mi wysłać tylko nagrania.
Btw, mod się nazywa Banda Quentina xD
 

damian97

damian97

Użytkownicy
posty8
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Okej fajnie jeszcze by mi się parę fajnych osób dograło do końca miesiąca to byśmy się dogadali :)
 

Boris

Boris

Użytkownicy
posty8
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Czy nadal poszukiwani są aktorzy głosowi?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Dubbingiem do ER zajmuje się Bractwo Spolszczenia, raczej obecny wątek nieaktualny.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry