[G2NK] Legend of Ahssûn DE 1059 1

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 26.07.2018 roku

Wyświetleń 1059

Odpowiedzi 1

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6340
Propsy2876
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard


Opis modyfikacji:

Gracz wcieli się w rolę królewskiego emisariusza z kontynentu. W Legend of Ahssûn znajdziecie prawie wszystko, co pozwala na wyobrażenie sobie średniowiecznej scenerii bez nazbyt wielkiego udziału fantazji: lasy i pola, miasto i wieś, jak i pustynię i idyllę. Każdy będzie mógł się gdzieś zatracić w tym kochanym, od podstaw stworzonym świecie, zatrzymać się i odpocząć.
Z dala od niezwykle ciekawego i niecodziennego głównego wątku wiele postaci oddaje się swojej codziennej pracy i podobnie jak my próbuje znaleźć swoje miejsce w świecie oraz przeciwstawić się kaprysom losu. Niektórzy pod określonymi warunkami przydzielają zlecenia albo w inny sposób z nami współdziałają, drudzy zaś szukają jedynie spokoju, a jeszcze inni obiorą sobie nas za przyjaciół lub wrogów.
Połączono tutaj pewne aspekty Gothic z The Elder Scrolls i Wiedźminem, aby otrzymać coś, co odpowiednio scala Legend of Ahssûn i tworzy własne zasady gry. Aby to uwypuklić, zostało zrobione na te potrzeby ponad 600 nowych modeli oraz 500 nowych tekstur. Również i nowe potwory, zwierzęta, animacje, kawałki muzyczne, renderowane video, używane obiekty, zawody, gildie, umiejętności, bajery skryptowe i mnóstwo innych, rozmaitych zmian zostało do moda zaimplementowanych starannie przez lata.


Cechy modyfikacji:
* Ok. 150-200 godzin rozgrywki
* Pełny, niemiecki, profesjonalny dubbing
* Spójna, nieliniowa i rozległa opowieść
* Nowy, ogromny świat z rozmaitymi strefami klimatycznymi
* Własnoręcznie skomponowana muzyka
* Tętniące życiem miejsca oraz gęsta roślinność
* Nowe potwory, zwierzęta, animacje, tekstury oraz dziesiątki modeli
* Nowatorskie zawody i umiejętności
* Uczenie się umiejętności walki „w praktyce”
* Wielostronicowe książki
— i wiele więcej —


Screeny:

Spoiler
Opis pochodzi z forum Bractwa Spolszczenia, autorem jest @Quasch.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFuFabio

Fabio

The Modders
posty3348
Propsy2060
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Fajnie, w końcu wiem o czym ta modyfikacja w ogóle jest. Mimo wszystko, że świat jest fajny i w ogóle, to nadal nie podoba mi się ta chora wizja z G3, gdzie na jednej mapie jest klimat letni, zimowy i pustynny. Po prostu komicznie to wygląda. Czas rozgrywki jest jebitnie długi, jakbym nie wiedział co to Legend of Ahssun, to pomyślałbym, że to sztuczne liczby, bądź są nadmuchane bezsensownymi dialogami.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry