[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969991 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969991

Odpowiedzi 5178

Ghoster007

Ghoster007

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zadanie "w poszukiwaniu relikwi" jeśli chodzi o część która jest na dnie pomiędzy wrakiem a latarnią to nie moge jej znaleźć, godzine szukałem przed chwilą, wymaksowałem nawet wędrującego ognika i nic nie znalazł po całym dnie. Czy ten amulet/pierścień się już nie pojawia w tym miejscu? Nawiązuje do solucji ze steama.
Questa od Farima mam dawno zrobionego jbc. Screeny gdzie szukam poniżej, nic tak nie znajde.
https://ibb.co/SKJTCxN
https://ibb.co/wdzDnv1
Pojawia się. Spróbuj się przejść po brzegu wyspy złodziei/nawiedzonej latarni. Wydaję mi się, że wtedy pojawia się nowy wpis w dzienniku i amulet materializuje się w okolicy, w której zrobiłeś drugiego screena. Pod wodą, przedmioty podnosi się prawym przyciskiem myszy. Sprawdź też, czy gra dodała Ci odpowiedni wpis w dzienniku, po rozmowie z Farimem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W zadaniu "Śniący" muszę porozmawiać z kimś kto zna się na demonach. Xardas jest niedostępny, więc obstawiam, że chodzi o Kreola. Problem w tym, że zabiłem go wcześniej na prośbę Innosa. Można to obejść, czy zostają mi tylko kody? Trochę to dziwne, że twórcy tego nie przewidzieli...

Dzięki, zapomniałem dokończyć rozmowe z Farimem. Po zakończeniu dialogu o Williamie z podstawki nie zagadałem do niego dalej, po prostu przerwałem w tym miejscu przez co skrypt który respawnuje amulet sie nie odpalił. Głupi błąd i kosztował mnie dobre 1.5 godziny.
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
co daje pierscien od stonnosa?
jestem w 5 roz, smoki zabite, a dostalem tylko szate nowicjusza opiekunow. wg solucji powinienem dostac szate sciezki jaka obralem, czyli ognia
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@xxxspier1 Pierścień chyba zwiększa obronę.
Żeby dostać następny item, musisz przeczytać mapę morską do Irdorath. Ale na AB to chyba nie będzie szata, a jedynie mikstura.
@frans Przewidzieli. Dlatego każdy cios zadany Kreolowi zabiera mnóstwo HP. Też tak miałem, grając pierwszy raz. Jak nie masz wcześniejszego zapisu, to kody.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
a jak ruszyc zadanie ,sniacy' ?
1 podejscie w swiatyni sniacego, zabilem nekromante
2 drugie podejscie teraz, wyczyscilem cala swiatynie z orkow a sniacego dalej nie ma
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@frans Przewidzieli. Dlatego każdy cios zadany Kreolowi zabiera mnóstwo HP. Też tak miałem, grając pierwszy raz. Jak nie masz wcześniejszego zapisu, to kody.
Haha, a ja myślałem, że to specjalne utrudnienie. No cóż, przynajmniej da się go przyzwać konsolą... Myślę, że mogliby to ulepszyć na przykład poprzez zmianę kolejności wykonywania questów, albo komunikat z ostrzeżeniem, tak jak to było z Sylviem.

a jak ruszyc zadanie ,sniacy' ?
1 podejscie w swiatyni sniacego, zabilem nekromante
2 drugie podejscie teraz, wyczyscilem cala swiatynie z orkow a sniacego dalej nie ma
Możesz je ruszyć dopiero w VII rozdziale.
 

Skigorv

Skigorv

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak zdobyć Ciężką Zbroję Łowców Smoków? Przeszedłem dolinę cieni - zdobyłem kartkę "moc rudy" ale po przeczytaniu nic się nie dzieje. Pokonałem smoka i myślałem że pojawi się opcja dialogowa z Benetem ale nic nie ma. Byłbym wdzięczny za pomoc.
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jest sposob w 5 rozdziale, by porozmawiac z npc Kinzharts od zadania bezgraniczna potega?
nie bylo go u mnie wczesniej w obozie bandytow w jarkendarze, ponoc pojawia sie dopiero po rozmowie z Y nicornem w obozie bractwa.
thorus jest juz u mnie w strazy miejskiej w khorinis, moze kod na tego npc ?
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@lol, wielkie thx, dziala i zadanie moge pchnac.

udalo sie komus zrobic zadanie ,cienie przeszlosci' dla ur thralla ?
wg opisu 2 notatki do znalezienia w swiatyni sniacego, jednak moj image swiatyni odbiega od tego ze screena , u mnie jest przerwocony ten posag demona i nie ma tam zadnej notatki, gdzie zaznaczone na czarno.
https://zapodaj.net/f27c697cfe27d.png.html
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@xxxspier1 Zupełnie nie potrzebujesz kodów, żeby pogadać z Kinzhartsem, powinien dalej być za obozem piratów, tam gdzie Thorus w 4 rozdziale. Co do "Cieni przeszłości"... no, musisz poszukać, nie pamiętam już, gdzie te notatki na AB były (i tak dużo o tym modzie pamiętam, ostatni raz grałem 2 lata temu i nie ma mowy, żebym wrócił).
@frans Najlepiej, jakby to ulepszyli w taki sposób, że zamiast 5000 obrażeń zadawałoby to 100000 :F
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Skigorv

Skigorv

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@xxxspier1
wczoraj robiłem tego questa i znalazłem obie notatki. Pierwsza notatka (albo tabliczka nawet) jest praktycznie na samym początku - jest to ta lokacja gdzie zaczyna się ten tunel który się troche ciągnie, notatka nie jest w tym tunelu tylko nad nim, jest obok tego miejsca gdzie możesz wskoczyć do góry do pomieszczenia gdzie jak się idzie dalej są kolce, ale sama notatka jest przed tym wskoczeniem na górę. Ciężko to opisać ale obczaj tą lokację, na pewno tam jest. Druga notatka to łatwo bo jest w pomieszczeniu przed magami (lokacja za kratami jak pokonasz tego widmo co przyzywa 3 inne widma).

Jakby ktoś wiedział jak zdobyć ciężki pancerz łowców smoków byłbym wdzięczny :D
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Byc w r4 i go kupić  poważnie niektóre pytania to jest jak przyznanie się do problemu.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Skigorv

Skigorv

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Aaa ok dzięki, wyczytałem, że w 3 rozdziale można go już mieć, ale to pewnie w starszych wersjach. Dzięki.
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Skigorv, nie ma opcji, szukam szukam i dupa. moglbys screena podeslac tego miejsca i zaznaczyc w paincie czy cos? :D
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@frans Najlepiej, jakby to ulepszyli w taki sposób, że zamiast 5000 obrażeń zadawałoby to 100000 :F
Najlepiej one hit kill i po problemie hehe ;)

@Skigorv, nie ma opcji, szukam szukam i dupa. moglbys screena podeslac tego miejsca i zaznaczyc w paincie czy cos? :D
Użyj amuletu wędrującego ognika (Shift + F5), wykup opcję wyszukiwania dokumentów i jeszcze raz przejdź się po zakamarkach świątyni śniącego. Będzie o wiele łatwiej. Ognik z kilku metrów wykrywa wszystkie przedmioty i automatycznie je zbiera/daje Ci info, że coś znalazł. Naprawdę nie jest trudno znaleźć te notatki. Ja się przypadkowo na nie natknąłem, a nawet ich nie szukałem.

Żeby wejść w interakcję z ognikiem i otworzyć menu ulepszeń, musisz mieć włączoną opcję namierzania małych stworzeń (Shift + H) i kliknąć na ognika.
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@ haha, znalazl mi od razu :D dzieki, pomocne!
 

dada354d

dada354d

Użytkownicy
posty90
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
U kogo i jak mam nauczyć sie pieczenia ciast? "Gdzieś tam znalazłem że Thekla ale dialogu u niej nie mam? Może jest coś wymagane żeby był dialog
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Spróbuj wejść w interakcję z piecem w pomieszczeniu obok. Wtedy opcja dialogowa się pojawi.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jestem po walce ze smokiem ozywiencem w holu, gdzie dagoth nas zaczepia. jak to otworzyc ?
https://zapodaj.net/0d99474e82fe4.png.html
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Użyj runy teleportacji do Opiekunów.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 5 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry