[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969688 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969688

Odpowiedzi 5178

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Prokhorovoka

Prokhorovoka

Użytkownicy
posty200
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
to serio na tym modzie magowie > wojownicy
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
skonczylem koszmar kruka .
czy wskazane jest teraz zrobic lokacje zaginiony brat? roz. 4 , 65 level, 630 inta, 1200 many, szpon beliara, jeszcze nie przerobiony na magie. bo wszedlem tu z automatu i nie wiem czy wczytywac save sprzed lokacji.
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak dobrze rozwijac postac wojownika? jestem na początku 2 rozdzialu. Mam 110 siły 30% dwuręki, gram u najemników. DMG mam całkiem dobry ale jestem takim glasscanonem tzn mam 440 HP 330 wytrzymki i dużo potworów mimo nordmarskiego hełmu, cieżkiego pancerza i pasa najemników mnie one hituje.. denerwujące jest to bardzo bo gram pod full wojownika. Kasy jest dużo bo inwestowałem w robienie strzałek. Nie wiem co dalej bo zaczyna mnie to irytować że 3 bandytów albo cieniostwór mnie składa na bułe
Masz bardzo słabo rozwiniętą postać.

Zapomniałem zrobic questa z rannym orkiem koło Khorinis. Dużo zwali mi to gre?
Moda przejdziesz, ten mini wątek nie ma wielkiego znaczenia. Stracisz eliksir do statystyk, tabliczkę, i kilka tysięcy expa.

skonczylem koszmar kruka .
czy wskazane jest teraz zrobic lokacje zaginiony brat? roz. 4 , 65 level, 630 inta, 1200 many, szpon beliara, jeszcze nie przerobiony na magie. bo wszedlem tu z automatu i nie wiem czy wczytywac save sprzed lokacji.
Jeśli poradziłeś sobie w koszmarze Kruka, to myślę, że tam też dasz radę. Lokacja jest krótsza i nie ma tak wielu przeciwników. Odniosłem nawet wrażenie, że jest trochę za prosta, no może poza ostatnim bossem, który potrafi zirytować. Dla bezpieczeństwa, zrób dodatkowego save'a przed wejściem w teleport.
 

czop1

czop1

Użytkownicy
posty8
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Nie rozumiem, zrobiłem 90% questów dostępnych w 1 rozdziale oprócz jakiś gildii zabójców czy kupców to niby co jeszcze miałem zrobic? xDD Pytam wlasnie o porade, czym zwiekszyc te statystki? Mam troche punktow do wydania ale mape z potworów wyczyscilem prawie cała, questy mi zostaly prawie same do Jarkendaru... to na czym te staty niby nabic
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czy lokacje chromaninu w ab sa inne niz wzgledem bez ab ?
https://www.youtube.com/watch?v=HpqQaSZtB58


wg solucji chromaniny sa w opuszczonej i starej kopalni, ale nie chce mi sie szukac po kazdym kacie...
 

Grasant

Grasant

Użytkownicy
posty82
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie rozumiem, zrobiłem 90% questów dostępnych w 1 rozdziale oprócz jakiś gildii zabójców czy kupców to niby co jeszcze miałem zrobic? xDD Pytam wlasnie o porade, czym zwiekszyc te statystki? Mam troche punktow do wydania ale mape z potworów wyczyscilem prawie cała, questy mi zostaly prawie same do Jarkendaru... to na czym te staty niby nabic
Przyjacielu, pierwsza kluczowa sprawa to na ilu punktach nauki na poziom grasz?
Alternative balance to modyfikacja bardzo mocno nastawiona na maxowanie statsów. Dlatego w pierwszej kolejności trzeba korzystać z wszelkich spisów miksturek, roślinek itp trwale podwyższających staty. Wykonywanie zadań czy też czyszczenie całej okolicy nie jest aż tak ważne.
Mogę tylko napisać, że na nightmarze gdzie dostajemy 5 punktów nauki na poziom można wyciągnąć powyżej 160 zręki i 50 % w łucznictwie w 1 rozdziale. Ile dokładnie jestem w trakcie weryfikowania :)
Przy 10 punktach nauki 200 siły czy też zręczności nie powinno być żadnym wyzwaniem do osiągnięcia w 1 rozdziale. Ty natomiast masz, jak piszesz 110 na początku drugiego. Rozumiesz więc :)
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@xxxspier1 Spokojnie znajdziesz. W miejscach, w których pojawiły się chromaniny, będą nowi przeciwnicy, więc teren do poszukiwań będzie dość mały.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Prokhorovoka

Prokhorovoka

Użytkownicy
posty200
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czy lokacje chromaninu w ab sa inne niz wzgledem bez ab ?
https://www.youtube.com/watch?v=HpqQaSZtB58


wg solucji chromaniny sa w opuszczonej i starej kopalni, ale nie chce mi sie szukac po kazdym kacie...

o kurde stary returning. Wspomnienia...

no z tymi chromaninami zaczekaj do 5 rozdziału, potem wszystko się wyjaśni
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czy lokacje chromaninu w ab sa inne niz wzgledem bez ab ?
https://www.youtube.com/watch?v=HpqQaSZtB58


wg solucji chromaniny sa w opuszczonej i starej kopalni, ale nie chce mi sie szukac po kazdym kacie...
Miejsca w AB są te same co w podstawowym R2.0, ale kolejność jest inna. Znalezienie książki nie jest problemem, przy każdej czycha kilku przeciwników. Naprawdę, trudno to przegapić.
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
zostalo mi 1, zarazem ostatnie zadanie i ciagnie sie przez 2 rozdzialy juz dla orkow ,kusza wielkiego lowcy'
po3buje znalezc kawal drewna bukowego, na necie znalazlem tylko,ze w jarkendarze gdzies.
ogarnia ktos?


2. robie 3cie zadanie dla opiekunow, by nauczyc sie jezyka demonow musze porozmawiac z xardasem , tyle ze w 5 rozdziale znika. moge to zrobic po dworze irdorath ?
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
1. W rozpadlinie, po drodze jak cię Jack Aligator prowadzi. Będzie tego pilnował wielki pająk.
2. Po Dworze Irodarth to raczej niemożliwe.
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
nie chcialbym stracic watku z opiekunami.
jest kod do marvina na item zeby sie tego wyuczyc, czy cos?
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
nie chcialbym stracic watku z opiekunami.
jest kod do marvina na item zeby sie tego wyuczyc, czy cos?
Spróbuj przywołać Xardasa i z nim pogadać. Warto spróbować.
NONE_100_Xardas

Gdzie znajdę Fiska i Scatty'ego w Khorinis (V rozdział)?
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@ po wpisaniu mam ,unknown command'
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@ po wpisaniu mam ,unknown command'

Niby oczywiste, ale dodałeś przed komendę "insert"?
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@ dzieki, teraz dziala
w koncu moge pchnac dalej watek opiekunow.
 

Ghoster007

Ghoster007

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zadanie "w poszukiwaniu relikwi" jeśli chodzi o część która jest na dnie pomiędzy wrakiem a latarnią to nie moge jej znaleźć, godzine szukałem przed chwilą, wymaksowałem nawet wędrującego ognika i nic nie znalazł po całym dnie. Czy ten amulet/pierścień się już nie pojawia w tym miejscu? Nawiązuje do solucji ze steama.
Questa od Farima mam dawno zrobionego jbc. Screeny gdzie szukam poniżej, nic tak nie znajde.
https://ibb.co/SKJTCxN
https://ibb.co/wdzDnv1

 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zadanie "w poszukiwaniu relikwi" jeśli chodzi o część która jest na dnie pomiędzy wrakiem a latarnią to nie moge jej znaleźć, godzine szukałem przed chwilą, wymaksowałem nawet wędrującego ognika i nic nie znalazł po całym dnie. Czy ten amulet/pierścień się już nie pojawia w tym miejscu? Nawiązuje do solucji ze steama.
Questa od Farima mam dawno zrobionego jbc. Screeny gdzie szukam poniżej, nic tak nie znajde.
https://ibb.co/SKJTCxN
https://ibb.co/wdzDnv1
Pojawia się. Spróbuj się przejść po brzegu wyspy złodziei/nawiedzonej latarni. Wydaję mi się, że wtedy pojawia się nowy wpis w dzienniku i amulet materializuje się w okolicy, w której zrobiłeś drugiego screena. Pod wodą, przedmioty podnosi się prawym przyciskiem myszy. Sprawdź też, czy gra dodała Ci odpowiedni wpis w dzienniku, po rozmowie z Farimem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W zadaniu "Śniący" muszę porozmawiać z kimś kto zna się na demonach. Xardas jest niedostępny, więc obstawiam, że chodzi o Kreola. Problem w tym, że zabiłem go wcześniej na prośbę Innosa. Można to obejść, czy zostają mi tylko kody? Trochę to dziwne, że twórcy tego nie przewidzieli...
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
/
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry