Kręcący się wiatrak [G2NK] 2592 8

O temacie

Autor Laren

Zaczęty 13.01.2018 roku

Wyświetleń 2592

Odpowiedzi 8

Laren

Laren

Użytkownicy
posty183
Propsy54
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Kręcący się wiatrak [G2NK]

Witam serdecznie, mam mały problem z kręcącym się wiatrakiem... mianowicie stoi on w miejscu, zrobiłem wszystko tak jak w grze... i nic. Mam do was prośbę czy moglibyście mi coś poradzić? Może jest jakiś poradnik?





ps: czy w spacerze podczas testowania gry wiatrak nie powinien chodzić?
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spacera staram się unikać, ale czy przypadkiem nie trzeba puścić triggera, żeby wiatrak zaczął się kręcić?
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Laren

Laren

Użytkownicy
posty183
Propsy54
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
W przypadku otwierania bram czy coś to tak, włączamy przełącznik i brama się otwiera, a tu ma się kręcić zaraz po odpaleniu gry automatycznie...

 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Nie ma tam gdzieś opcji typu "loop"? Jak się kiedyś tym bawiłem, to kojarzę, że udało mi się coś takiego wykonać, gdzie jedna rzecz cały czas była w ruchu. W "Z życia złodzieja" łódka pływała z jednego miejsca na drugie, możesz podpatrzeć tam ewentualnie.

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zatem nie pomogę. Ale odpowiadając na pytanie... u mnie w spacerze wiatrak się nie porusza. Dopiero w grze widać efekt.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Laren

Laren

Użytkownicy
posty183
Propsy54
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy

Laren

Kręcący się wiatrak [G2NK]
#5 2018-01-13, 13:56(Ostatnia zmiana: 2018-01-19, 03:27)
Ok dzięki zobaczę podejrzę:) i napiszę czy działa:)


Niestety wiatrak nie kręci się a zrobiłem tak jak jest w oryginalnym zenie... po za tym zauważyłem, że pod wodospadem jak ustawiałem w 3d ''chlupiącą się wodę'' stoi w miejscu i nie można przez nią przepłynąć a przedtem była animacja i można było przez nią przepływać... czy to może mieć jakiś wspólny związek?
 

Laren

Laren

Użytkownicy
posty183
Propsy54
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
podbijam, ponieważ zaznacz jako nieprzeczytane nie wyświetla się na głównej stronie...
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
po za tym zauważyłem, że pod wodospadem jak ustawiałem w 3d ''chlupiącą się wodę'' stoi w miejscu i nie można przez nią przepłynąć a przedtem była animacja i można było przez nią przepływać... czy to może mieć jakiś wspólny związek?

Jeżeli dobrze rozumiem to chodzi ci o ten efekt.

W zasadzie mogłeś popełnić tylko jeden błąd przez, który nie ma animacji i jest efekt kamiennej ściany.
Wybrałeś złą chronologicznie teksture. Ona odpala sie od tej z numerkiem 0. Konkretniej to OwOdWfall_HitSurface_A0.tga, dlatego sprawdź co masz u siebie.
No i dla pewności sprawdź czy model jest z obu stron widoczny.
 

Laren

Laren

Użytkownicy
posty183
Propsy54
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy

Laren

Kręcący się wiatrak [G2NK]
#8 2018-01-20, 09:59(Ostatnia zmiana: 2018-01-20, 17:39)
Tak to o tą teksturę chodzi... Ok mam nadzieję, że teksturując Zen nie stracę vobów które powstawiałem...


PS. otworzyłem starszy zen i animacja się wyświetla... musi być inny problem...

Czy ktoś jest mi w stanie poradzić co zrobić by wiatrak się kręcił?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry