Sprawy związane z MacDunem 65132 290

O temacie

Autor Werewolf

Zaczęty 8.06.2017 roku

Wyświetleń 65132

Odpowiedzi 290

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Kereth, piszę że g3 chujowy, ok.  Ja piszę sobie że ME1 jest słabe, nie ok, i już chcą mnie powiesić. #Logic

Ekhm. Napisałem, że ME1 mi sie podoba - uwierz mi, że nikogo to niespecjalnie obchodziło. Nikogo oprócz Ciebie, bo wystrzeliłeś z finezją bicza Indiany Jonesa zaraz z tekstem, że " ME1 jest chujowe i jak mogę go porównywać do Gothic 3". Weź się pierdolnij w ten łeb, bo nie mam sił na Ciebie.
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
skasowali go już? bo większość chyba już jest?
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
Nie żebym miał coś przeciwko, ale powód bana?
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
urlop?
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Za bardzo lubił Risena
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Nie żebym miał coś przeciwko, ale powód bana?

Nie wiem kto mu dał bana, ale w opisie bana jest coś takiego
Cytuj
"Za wszystko, proponuję urlop do końca wakacji."
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
Nie wiem kto mu dał bana,

Ja wiem. Ten którego imienia nie wolno wymieniać.


O, spropsował mnie xD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Jak się skończą wakacje to i tak tu wróci i zacznie wylewać swoje gówno na forum, to donikąd nie prowadzi, jak się mu tłumaczy, co powinien zrobić, żeby zmienić swoją sytuację to nawet nie udaje, że się tym przejmuje, beznadziejny, socjopatyczny przypadek. Relacja forum/Maciej to toksyczny związek, niech wypierdala stąd na zawsze.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Jak się skończą wakacje to i tak tu wróci i zacznie wylewać swoje gówno na forum, to donikąd nie prowadzi, jak się mu tłumaczy, co powinien zrobić, żeby zmienić swoją sytuację to nawet nie udaje, że się tym przejmuje, beznadziejny, socjopatyczny przypadek. Relacja forum/Maciej to toksyczny związek, niech wypierdala stąd na zawsze.

Zgadzam się całkowicie. Od siebie dodam, że ten bul dupska jest na początku bardzo zabawny, dopóki nie stanie się irytujący. Mac dun ma w sobie to coś co sprawia, że równocześnie się go kocha i nienawidzi, z jednej strony nie znam drugiego tak irytującego ignoranta, z drugiej strony dowartościowuje on na swój sposób i co tu dużo mówić - daje rozrywkę, wystarczy popatrzeć co się dzieje na forum kiedy md jest, a co się dzieje kiedy go nie ma.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Jak się skończą wakacje to i tak tu wróci i zacznie wylewać swoje gówno na forum, to donikąd nie prowadzi, jak się mu tłumaczy, co powinien zrobić, żeby zmienić swoją sytuację to nawet nie udaje, że się tym przejmuje, beznadziejny, socjopatyczny przypadek. Relacja forum/Maciej to toksyczny związek, niech wypierdala stąd na zawsze.

Zgadzam się całkowicie. Od siebie dodam, że ten bul dupska jest na początku bardzo zabawny, dopóki nie stanie się irytujący. Mac dun ma w sobie to coś co sprawia, że równocześnie się go kocha i nienawidzi, z jednej strony nie znam drugiego tak irytującego ignoranta, z drugiej strony dowartościowuje on na swój sposób i co tu dużo mówić - daje rozrywkę, wystarczy popatrzeć co się dzieje na forum kiedy md jest, a co się dzieje kiedy go nie ma.

Przede wszystkim - daje propsy.

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
wystarczy popatrzeć co się dzieje na forum kiedy md jest, a co się dzieje kiedy go nie ma.
Problem jest taki że ostatnio odnoszę wrażenie że forum kręci się tylko dookoła niego.
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Nie ma narkotyku, odwyk trwa.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Tym bardziej powinien tu nie wracać, Memoriusek też swego czasu był gwiazdą tego forum i jak nuż chyba na zawsze poszedł ruchać swoje 50-letnie koleżanki to była na początku nuda jak fiut, potem znalazł się nowy błazen i tak dalej. Z Maciejem to samo, po zachowaniu wnioskuję, że on po prostu ciągle szuka zwady, zawsze musi się so dzegoś przyjebać, czepić się słówka, wyciągnąć jakiś stary cytat etc. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że nie dostanie perma za samo bycie wkurwiającym i za każdym razem bardziej przeciąga strunę.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Powiem tak, czym dłużej będziecie spędzać dnie i dnie na gadaniu o nim, tylko udowodnicie, że ban dla niego jest bezsensowny :)
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
to forum przestałoby istnieć bez md, wszyscy zajęliby się pracą, rodziną, robieniem gier i modów, polityką, zostaliby księżmi a tak dzięki niemu mamy o czym gadać xD
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Przecież chyba chciałes byśmy robili gry :lol2:
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
Przecież chyba chciałes byśmy robili gry :lol2:
Nadal chcę.
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Obiecałem Macdunowi, że przekażę jego ostatnie słowa. Spodziewałem się czegoś mocniejszego, no ale jego wybór :F
Cytuj
@Zuklov  @Fareus   Jak dla was normalna dyskusja o Risen3 jest tokstyczna dla was to współczuję wam
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry