Dzień Screena 2017 - Luźna dyskusja 2754 0

O temacie

Autor Fabio

Zaczęty 1.05.2017 roku

Wyświetleń 2754

Odpowiedzi 0

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Witam.

Z tego co widzę, to od początku aż do końca było sześć edycji Dnia Screena. Aktualnie do Gothica powstaje trochę modyfikacji, więc można by chyba pomyśleć nad tym, czy dałoby radę zorganizować to wydarzenie w tym roku. Oczywiście wszystko zależy od tego, czy znajdą się chętni, temat został założony głównie po to, żeby zorientować się co i jak, a potem można w późniejszym czasie coś myśleć. Do końca roku jest jeszcze ponad pół roku, a to wystarczająca ilość czasu na takie dyskusje.

PS. Mówiąc Dzień Screena mam na myśli tradycyjny Dzień Screena z modyfikacji do Gothica, które aktualnie powstają, bo te które powstały raczej nie mają sensu startować, to chyba jasne. Tak samo modyfikacje z innych gier, a tym bardziej projekty niezależne typu gry indie nie powinny być brane pod uwagę - to inna liga, tam w większość trzeba zrobić samemu, ciężko to sensownie porównywać z modyfikacją, która jakby nie patrzeć ma sporo rzeczy gotowych.

Nie wnikam też w rzeczy typu organizacja, gdyby skorygować parę głupot z poprzednich edycji, to nie byłby taki problem.

Dobrze gdyby wypowiadały się głównie osoby, które są zainteresowane takim wydarzeniem, a także, które byłyby potencjalne chętne, osobiście naliczyłem 11 projektów w produkcji.

Pozdrawiam.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry