Gothic II NK Edycja Rozszerzona 73025 211

O temacie

Autor Ryszard

Zaczęty 16.02.2017 roku

Wyświetleń 73025

Odpowiedzi 211

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Jak dla mnie Returning zamyka kwestie addonów do g2nk w którym niebotycznie rozbudowano całą grę więc nie wiem czy zaoferujecie coś czego Returning nie ma ( a ma wiele).

To nie addon tylko mod, poza tym cieszę się że returning ci się podoba i masz swoje zdanie. Pamiętaj że w naszego moda nie musisz grać, jak nie chcesz ;) Ma wiele, ale są rzeczy których nie ma, część rzeczy o których nie wspomnę do premiery, zresztą to jak już mówiłem zależy od gracza czy zdecyduje się zagrać czy nie.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Powiem tak - dokończ moda na spokojnie, zagramy i napiszemy ci swoje opinie :)
 

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Powiem tak - dokończ moda na spokojnie, zagramy i napiszemy ci swoje opinie :)

Jak najbardziej, oto chodzi  :ok:
 

thedagon

thedagon

Użytkownicy
posty88
Propsy25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Niestety czuć cholernie duży przesyt tymi wszystkimi addonami do G1 i G2. Zgadzam się z Wami, że powinno tworzyć się więcej totalnych konwersji, ale z drugiej strony G1 doczekał się swojej Edycji Rozszerzonej, więc G2 chyba też na to zasługuje, aczkolwiek jak ma to być kolejny robiony na siłę projekt, w którym pierwsze skrzypce będą grały takie duperele jak tarcze, a w szczególności duale, to ja chyba podziękuję.

Przecież addony do g2 po polsku są 3 i jest to returning , global i przeznaczenie które jest zmodyfikowanym globalem  więc rzeczywiście straszny przesyt co to moda to jak na razie zapowiada się słabo moglibyście dać chociaż jakieś porządne screeny.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Jak dla mnie Returning zamyka kwestie addonów do g2nk w którym niebotycznie rozbudowano całą grę więc nie wiem czy zaoferujecie coś czego Returning nie ma ( a ma wiele).

To nie addon tylko mod, poza tym cieszę się że returning ci się podoba i masz swoje zdanie. Pamiętaj że w naszego moda nie musisz grać, jak nie chcesz ;) Ma wiele, ale są rzeczy których nie ma, część rzeczy o których nie wspomnę do premiery, zresztą to jak już mówiłem zależy od gracza czy zdecyduje się zagrać czy nie.

Nie rozumiem tej polskiej/polaczkowatej mentalności, że mod nie może być dodatkiem xD Jasne, rozumiem, że w jakimś stopniu trzeba to rozróżniać, ale jeśli mamy modyfikację, która jest totalną konwersją (Dark Saga) czy jak to się to mówi i mamy moda, który dodaje coś do oryginalnej fabuły to chyba to jest addon/dodatek, nie? Na zagranicznych forach normalnie rozróżnia się mody na Total Conersion/Addon i nikt nie robi z tym problemów, ale nie, oczywiście jakiś tam Ryszard twierdzi, że jego mod nie jest addonem, chociaż faktycznie dodaje coś do oryginalnej fabuły xD
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Cytuj
Nie rozumiem tej polskiej/polaczkowatej mentalności, że mod nie może być dodatkiem xD Jasne, rozumiem, że w jakimś stopniu trzeba to rozróżniać, ale jeśli mamy modyfikację, która jest totalną konwersją (Dark Saga) czy jak to się to mówi i mamy moda, który dodaje coś do oryginalnej fabuły to chyba to jest addon/dodatek, nie? Na zagranicznych forach normalnie rozróżnia się mody na Total Conersion/Addon i nikt nie robi z tym problemów, ale nie, oczywiście jakiś tam Ryszard twierdzi, że jego mod nie jest addonem, chociaż faktycznie dodaje coś do oryginalnej fabuły xD

Dobra, nie będę się sprzeczał, możliwe że to addon, ale zastanawiałem się nad tymi określeniami jak dlc/dodatek/mod kiedyś :D

Post połączony: 2017-02-16, 17:52
Niestety czuć cholernie duży przesyt tymi wszystkimi addonami do G1 i G2. Zgadzam się z Wami, że powinno tworzyć się więcej totalnych konwersji, ale z drugiej strony G1 doczekał się swojej Edycji Rozszerzonej, więc G2 chyba też na to zasługuje, aczkolwiek jak ma to być kolejny robiony na siłę projekt, w którym pierwsze skrzypce będą grały takie duperele jak tarcze, a w szczególności duale, to ja chyba podziękuję.

Przecież addony do g2 po polsku są 3 i jest to returning , global i przeznaczenie które jest zmodyfikowanym globalem  więc rzeczywiście straszny przesyt co to moda to jak na razie zapowiada się słabo moglibyście dać chociaż jakieś porządne screeny.

Tak, damy nowe screeny wkrótce bo to są meega słabe :/
 

Miler

Miler

Użytkownicy
Człowiek z nikąd
posty130
Propsy17
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
  • Człowiek z nikąd
@Ryszard W sumie to nasze mody się uzupełniają. Ja daję nowe modele istniejących już rzeczy, poprawiam mechanikę gry i prawie nie ingeruję w fabułę, a ty dodajesz spory kawał fabuły. Więc chyba nie będzie między naszymi modami zbytnio konkurencji :)
 
I’m always getting high cuz my confidence low.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
A to może lepiej by było po prostu byście połączyli siły i zrobili coś, co może wzbudzić większe zainteresowanie? :)
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@thedagon to ty masz kolego niewielkie pojęcie o addonach, bo oprócz tych, które wymieniłeś jest mnóstwo innych jak choćby Świat Skazańców, Edycja Rozszerzona do G1, Mroczne Tajemnice czy Ludzie z Górniczej Doliny, które również są po polsku.
 

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
@Ryszard o może lepiej by było po prostu byście połączyli siły i zrobili coś, co może wzbudzić większe zainteresowanie? :)

@Ryszard W sumie to nasze mody się uzupełniają. Ja daję nowe modele istniejących już rzeczy, poprawiam mechanikę gry i prawie nie ingeruję w fabułę, a ty dodajesz spory kawał fabuły. Więc chyba nie będzie między naszymi modami zbytnio konkurencji :)

To nawet lepiej jak się uzupełniają :D , raczej wątpię żeby było zbyt dużo podobieństw.

Co do współpracy i łączenia sił bardzo chętnie :D jeśli ktoś się zgodzi, mamy kilka osób w teamie, jakby tak wzmocnić to byłby dużo lepszy efekt. Proponowaliśmy już to Ekipie tworzącej Gothic II NK Rozszerzenie (koledzy naszego mappera), oni zaś niestety odmówili i powiedzieli że może jak skończą swojego.
 

Miler

Miler

Użytkownicy
Człowiek z nikąd
posty130
Propsy17
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
  • Człowiek z nikąd
@Ryszard Ja niestety nie mam zamiaru z wami współpracować. Chcę dokończyć ten projekt i szybko oddalić się w stronę w pełni autorskich projektów, typu totalna konwersja. :)
 
I’m always getting high cuz my confidence low.

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Na typ totalnej konwersacji, trzeba posiadać dobrą i w miarę doświadczony zespół, najprościej jest właśnie zrobić taki dodatek pod gotową grę, zaczynać wszystko od nowa, do tego trzeba mieć cierpliwość i czas, spójrz na takie złote wrota robione 8 lat i wyszło z tego niezłe nieporozumienie nie mówiąc o nieścisłościach fabularnych.
 

Miler

Miler

Użytkownicy
Człowiek z nikąd
posty130
Propsy17
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
  • Człowiek z nikąd
@Draks Właśnie dlatego zaczynam od prostego dodatku. Potem zrobię jakieś dwa czy trzy małe modziki i może skorzystam z propozycji współpracy z Riquer Team :D
 
I’m always getting high cuz my confidence low.

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
@Ryszard Ja niestety nie mam zamiaru z wami współpracować. Chcę dokończyć ten projekt i szybko oddalić się w stronę w pełni autorskich projektów, typu totalna konwersja. :)

@Miler W porządku, rozumiem. Jakbyś chciał w czymś pomoc to pisz do nas.
 

thedagon

thedagon

Użytkownicy
posty88
Propsy25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@thedagon to ty masz kolego niewielkie pojęcie o addonach, bo oprócz tych, które wymieniłeś jest mnóstwo innych jak choćby Świat Skazańców, Edycja Rozszerzona do G1, Mroczne Tajemnice czy Ludzie z Górniczej Doliny, które również są po polsku.

@Kravis A ty masz kolego niewielkie pojęcie o czytaniu ze zrozumieniem bo napisałem wyraźnie że chodzi o addony do g2.
 

Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1002
Propsy98
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nekromanta
No przepraszam bardzo, jaki mod do dwójeczki powstał rozszerzając tylko wątki? Mam na myśli pokroju ER do 1 stworzonej przez Outlandera, który nie dodawał "fchuj rzeczy" tylko rozbudował stare.
I tu apeluję do twórcy moda. Proszę nie dodawajcie tarcz oraz duali, zniszczycie tym sposobem klimacik.
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Co wy się tak tych tarcz uczepili wystarczy zrobić animację walki taką samą jak oryginalna tylko tarcza na ramieniu, nie wiem czemu się czepiacie tych tarcz, skoro nawet jest dodana w szkielecie postaci, tylko PB nie miało czasu tego dodać, nawet flaga jest ITEM_SHIELDS czy jakoś tak :D
 

Halicor

Halicor

Użytkownicy
Hauptsturmfuhrer
posty365
Propsy57
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Hauptsturmfuhrer
I nie tylko tarcze miały byc xD const int ITEM_DAG = 1 << 13;
const int ITEM_SHIELD = 1 << 18;
także...

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@thedagon Czyli dla ciebie 3 addony do G2 to mało? Jak robiłeś speedruna grając w każdego z nich to się nie dziwię.
 

thedagon

thedagon

Użytkownicy
posty88
Propsy25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Kravis Tak 3 to mało ale rozumiem że dla ciebie ta zawrotna liczba to przesyt. Zdradzę ci też pewien sekret że nie trzeba grać w nie wszystkie tylko możesz sobie wybrać ten który ci się najbardziej podoba a chyba im większy wybór tym lepiej ja grałem w nie wszystkie lubię sobie powracać do gothica i wtedy gram z jakimiś addonami bo granie w ciągle to samo jest nudne aktualnie czekam aż wyjdzie spolszczenie do returninga 2.0 w którego sobie z wielką chęcią zagram. Nie rozumiem o co ci chodzi z tymi speedrunami wiesz w ogóle kiedy te mody wychodziły ? Tylko przeznaczenie wyszło jakoś nie dawno returning wyszedł w 2013  ogranie przez prawie 4 lata 3 modów do gothica to naprawdę niesamowity wyczyn.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry