Gothic II NK Edycja Rozszerzona 73022 211

O temacie

Autor Ryszard

Zaczęty 16.02.2017 roku

Wyświetleń 73022

Odpowiedzi 211

Frizbick
  • Gość
Dobra, ale ty zamiast pokazać się od jak najlepszej strony pomimo słabej i oklepanej koncepcji moda zepsułeś już na samym wstępie. Pokazałeś słabe tekstury, skrypty z błędami, miniaturki zamiast obrazków, zdjęcia zamiast zrzutu ekranu, obrazki słabej jakości, marne formatowanie posta, to śmieszne "logo" i inne. Serio, to powinien być priorytet żeby to jakoś dobrze złożyć.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
To w takim razie po co się zniechęć ludzi? Lepiej chyba napisać w stylu "Oby wyszedł, liczę na fajnego moda" niż napisać "kolejne gówno hurr durr"
To sprawa teamu który robi modyfikację czy im się uda go wykonać czy nie.

Kpisz sobie? Nie będę pisał czegoś w stylu "Oby wyszedł, liczę na fajnego moda", bo jestem do tego sceptycznie nastawiony i nie gram w żadne addony do Gothica, więc mało mnie ów mod interesuje. Napisałem wcześniej parę razy, że tworzenie kolejnego addona nie ma sensu - i to jest prawda. Z roku na rok jak widzę zapowiedzi polskich modyfikacji, to nie ma nic świeższego, to trochę męczące się robi.

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Racja, nigdy nie umiem dobrze zacząć z publikacjami, później wstawię kolejne materiały i te polskie znaki naprawię ,wcześniej nie zwracałem na to uwagi , gdyż ten napis jest tylko dla testu, żeby zobaczyć czy skrypt działa i jak działa (różne próby). Dobrze Fabiosku, wyrażasz swoją opinię i jest ok.
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Cytuj
uczenie się składni dedalusa i ikarusa
Ikarus to nie składnia, tylko pakiet najzwyklejszych skryptów pisanych w daedalusie, wykorzystujących lukę w silniku Gothica.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Pakiet skryptów, tak racja, źle określiłem.
 

Alexik

Alexik

Użytkownicy
posty396
Propsy150
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jesli będzie możliwość walki z Tytanami i strzelanie z napletka,to z pewnością zagram.
 

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Napisz że to sklejka tego co znalazłeś na forum/w Internecie. Bo póki co to w zasadzie nie zrobiłeś nic ciekawego, a najwięcej roboty zajęło Ci chyba to logo.
To co pokazałeś, no cóż...
Kupa roboty
 

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Spokojnie, wieczorem lub w nocy pojawią się kolejne materiały :D
No wiem te zdjęcia z telefonu zastąpię czymś już normalnymm
 

Frizbick
  • Gość
Jesli będzie możliwość walki z Tytanami i strzelanie z napletka,to z pewnością zagram.
Nie zapominaj o mieczu na orki.
 

Miler

Miler

Użytkownicy
Człowiek z nikąd
posty130
Propsy17
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
  • Człowiek z nikąd
@Ryszard Nie zniechęcaj się, pamiętaj. Oni potrafią hejtować mody za byle co. Pracuj tyle, że po premierze ich rozjebie! :D
 
I’m always getting high cuz my confidence low.

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
@Miler, nie czuję się zniechęcony bo bardzo lubię modować i dzięki, postaramy się ;D
 

hihi12

hihi12

Użytkownicy
Degustator efru
posty47
Propsy3
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Degustator efru
kiedy jest przewidzialna premiera tego
 

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Przewidywana to sierpień tego roku (wersja beta dla beta testerów) jak stanie się grywalny to ogłosimy premierę oficjalną.

Post połączony: 2017-02-16, 15:28
Jesli będzie możliwość walki z Tytanami i strzelanie z napletka,to z pewnością zagram.

Powiadasz że chętnie byś zobaczył tytanów? Nic nigdy nie jest wykluczone :D
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
Ehh kolejny "ambitny" mod. Nie rozumiem ludzi, zamiast zrobić nawet krótki mod, z nowym światem, nową oryginalną fabułą i z nowym głównym bohaterem, to i tak nadal starają się "odgrzewać kotlet" i męczyć Bezimiennego kolejnymi zadaniami od tych samych osób, na tych samych terenach, w tej samej fabule. Zapomniałem dodać że tak jak w każdym "ambitnym" modzie nie zabrakło wręcz wielbionych przez wszystkich tarcz i duali, które no po prostu muszą być w każdej modyfikacji! Nie rozumiem, teraz jak w jakimś modzie nie ma tych dwóch elementów to jest on automatycznie niezdatny do grania, czy może ma nijaką fabułę?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Ehh kolejny "ambitny" mod. Nie rozumiem ludzi, zamiast zrobić nawet krótki mod, z nowym światem, nową oryginalną fabułą i z nowym głównym bohaterem, to i tak nadal starają się "odgrzewać kotlet" i męczyć Bezimiennego kolejnymi zadaniami od tych samych osób, na tych samych terenach, w tej samej fabule. Zapomniałem dodać że tak jak w każdym "ambitnym" modzie nie zabrakło wręcz wielbionych przez wszystkich tarcz i duali, które no po prostu muszą być w każdej modyfikacji! Nie rozumiem, teraz jak w jakimś modzie nie ma tych dwóch elementów to jest on automatycznie niezdatny do grania, czy może ma nijaką fabułę?

Nie żeby coś, ale pisząc to jesteś trochę hipokrytą :D

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
No trochę tak, ale musisz przyznać że co chwile pojawia się jakiś mod, który nie jest niczym wyjątkowym jak dodaniem kilkunastu rzeczy do podstawowego Gothica, przy czym jeszcze sporo ludzi stara się na siłę zmieniać fabułę :v
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
A kto komu zabroni tworzenia takich modyfikacji? Żadna przyjemność w to grać to niech sobie robią nawet 10 modyfikacji dodatków dziennie :)
 

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Niestety czuć cholernie duży przesyt tymi wszystkimi addonami do G1 i G2. Zgadzam się z Wami, że powinno tworzyć się więcej totalnych konwersji, ale z drugiej strony G1 doczekał się swojej Edycji Rozszerzonej, więc G2 chyba też na to zasługuje, aczkolwiek jak ma to być kolejny robiony na siłę projekt, w którym pierwsze skrzypce będą grały takie duperele jak tarcze, a w szczególności duale, to ja chyba podziękuję.
 

Ryszard

Ryszard

Użytkownicy
Carados Team
posty69
Propsy21
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Carados Team
Niestety czuć cholernie duży przesyt tymi wszystkimi addonami do G1 i G2. Zgadzam się z Wami, że powinno tworzyć się więcej totalnych konwersji, ale z drugiej strony G1 doczekał się swojej Edycji Rozszerzonej, więc G2 chyba też na to zasługuje, aczkolwiek jak ma to być kolejny robiony na siłę projekt, w którym pierwsze skrzypce będą grały takie duperele jak tarcze, a w szczególności duale, to ja chyba podziękuję.

Tak naprawdę tej tarczy nawet nie zamierzaliśmy dodawać, głównie chodzi o fabułę i gildie oraz niewykorzystane rzeczy, takie szczegóły jak ślady zniszczeń w gd, rozwalona wieża. Nowa gidlia to myśliwi z możliwością awansu do łowców orków, mieli być [edit] zabójcy jaszczuroludzi, zresztą to jeszcze zobaczymy. Tu akurat duale grają najmniejszą rolę bo to już było i wiem że nie warto przesycać. Z tarczami damy sobie spokój chyba, duale niech będą, tak jak proca czy typy strzał i łuków (krótkie strzały i strzały oraz ich typy). Tu nie chodzi głównie o takie elementy to tylko dodatki, to głównie mod fabularny jak i postaramy się zadbać o detale terenu. Też będą przerywniki filmowe nowe, nawiązania do różnych rzeczy i tajne sekrety. Nowe wyspy będą zrobione od zera, więc możliwość eksploracji na nowych terenach może się podobać. Też trzeba zadbać, by questy nie byy zbyt nudne (nagłe zwroty akcji, oszustwo, zaskoczenie). Chodzi aby rozszerzyć wątek głównie i rozwinąć gildie też m.in dodać czwartą co by dało graczowi inne cele także.
 

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak dla mnie Returning zamyka kwestie addonów do g2nk w którym niebotycznie rozbudowano całą grę więc nie wiem czy zaoferujecie coś czego Returning nie ma ( a ma wiele).
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry