[G2NK] UnBalance v1.4.1 145225 485

O temacie

Autor Siemekk

Zaczęty 27.01.2017 roku

Wyświetleń 145225

Odpowiedzi 485

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Siemekk to że powtarzasz coś któryś raz nie sprawi że bugi same znikną -.-
 

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@wolan, to może sam się weźmiesz za nieoficjalnego patcha? Każdy potrafi krytykować, zauważ że twórcy różnych modyfikacji poświęcają swój cenny czas aby ich dzieło wyglądało i grało się w nie dobrze.

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@R4zor po pierwsze ani razu nie mówiłem jaka to słaba modyfikacja, bo mi się podoba, tylko chciałem pomóc innej osobie. Po drugie nie, nie wezmę się za patcha bo nie znam się na modowaniu gothica. Po trzecie nikt nie pisze do siemkka w temacie że ma ciągle bugi, tylko prosi o rady a propo bugów.
 

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dbr, najwidoczniej ponownie coś opacznie zrozumiałem. Tak to jest jak się nie ma czasu na przeczytanie tylko "wszystko w minutę". Przepraszam za błąd i zwracam honor.

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Ale takich rad nie ma :F Dałem jedną i to ważną - Nie używać QuickSave - Bug z paskami się uspokoił. Nie wiem co powoduje błędy z obrażeniami - kod został napisany na nowo w podobny sposób jaki będzie w CZ 1.6, a mimo tego komuś trafił się błąd z nietrafianiem. Mógłbym prosić o logi, ale po co? Nie dawałem w skryptach informacji o "Obecnie wywołanej funkcji" i mam za swoje. Może w dalekiej przyszłości wezmę się za naprawę, ale nie mam teraz na to czasu.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Pjontka

Pjontka

Użytkownicy
posty45
Propsy2
  • Użytkownicy
Nowa gra mi się ładuje i pozniej wszystko bangla, aż do momentu kiedy chcę wczytać save'a po ponownych uruchomieniu gry. Miał ktoś podobny problem lub wie jak temu zaradzic ? 0o
Mam windows XP, a tym samym brak DX11 i zastanawia mnie czy to może nie problem.
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Pjontka miałem tak samo, staraj się zapisywać w jaskiniach i domach wtedy przy wczytywaniu nie crashuje, możesz też zmniejszyć ustawienia graficzne to trochę pomaga.
 

Pjontka

Pjontka

Użytkownicy
posty45
Propsy2
  • Użytkownicy

Pjontka

Gothic II UnBalance 1.4
#387 2017-04-16, 10:10(Ostatnia zmiana: 2017-04-16, 13:24)
@Pjontka miałem tak samo, staraj się zapisywać w jaskiniach i domach wtedy przy wczytywaniu nie crashuje, możesz też zmniejszyć ustawienia graficzne to trochę pomaga.

Wlasnie problem jest poważniejszy, bo nie mogę wczytać save'a z wieży Xardasa nawet XD

@update
Z tego co wiem to mod jest oparty na l'hiverze a ten działa u mnie bez zarzutu 0o.
Jakiekolwiek podpowiedzi odnośnie crashów przy ładowaniu gry z save'a?
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Pjontka sprubój po uruchomieniu nowej gry wczytać.
 

Pjontka

Pjontka

Użytkownicy
posty45
Propsy2
  • Użytkownicy
No właśnie działa mi wczytywanie po nowej grze, ale jak wyjde z gry i odpale ją na nowo i spróbuje wczytać save'a to access violation wyskakuje standardowy :/
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Dajcie mi screena z tego crasha.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Domixson

Domixson

Użytkownicy
posty103
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pewien problem. Instaluje moda odpalam go i moim oczom ukazuje się zbyt duża czcionka oraz zamazane napisy w grze jakby coś się popsuło rozdzielczością i jeszcze pasek sprintu jest zbugowany nwm co na to poradzić ;/.
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
SystemPack.ini > Scale = 0; jeżeli nie ma czegoś takiego jak scale to dopisz to w zakładce [INTERFACE]
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Domixson

Domixson

Użytkownicy
posty103
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Domixson

Gothic II UnBalance 1.4
#393 2017-05-04, 18:28(Ostatnia zmiana: 2017-05-04, 19:13)
Czy to normalne, że Milten nie pojawił się w świątyni magów ognia w zamku? Czy to po prostu bug lub zamierzony cel modyfikacji? - dobra naprawione
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Gdzieś chyba jest. O dziwo zauważyłem że modyfikacja NIE​JEST KOMPATYBILNY Z WINDOWS XP ! Więc ci co nie mają lepszego systemu operacyjnego nie mają szans na zaczęcie oraz przejście moda. Niestety nic na to nie poradzę...
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Radio

Radio

Użytkownicy
posty2
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Witam witam! nowy na forum i od razu o pomoc pytam! :D
Otoz sciagnalem sobie gothica, znalazlem ten calkiem ciekawie wygladajacy modzik i postanowilem w niego zagrac, zeby miec jeszcze lepsze wrazenie z tej starej ale ciagle dobrej gry, takze nie gralem w to ani nie bylem w temacie przez lata, stad moj brak dalszych pomyslow...
Sciagnalem i zainstalowalem gothica+nk, sciagnalem ten patch 1.4 , zgodnie z instrukcja zainstalowalem, potem 1.4.1, wlaczam gre, no spoko mam wrazenie ze mam nowe rozdzielczosci w ustawieniach ale nic poza tym, nie mam zadnego znaku ze gram w wasza modyfikacje, menu postaci wyglada normalnie, grafika tez wydaje sie byc 'stara' wiec moje pytanie: jak rozpoznac ze modyfikacja dziala tak na 100% albo co robie zle, czego mi brakuje ze nie dziala?
Mam win 10, i przeinstalowalem juz wszystkie te dodatki po kolei, instalowalem innego starterpacka , instalowalem tylko 1.4.1, ogolnie lipa , nie wiem czemu nie dziala i prosze o jakas pomoc!
(sorry za brak polskich znakow... mnie tez to razi...)
Peace! Dzieki!
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Uruchom GothicStarter jako administrator.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Radio

Radio

Użytkownicy
posty2
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy

Radio

Gothic II UnBalance 1.4
#397 2017-05-21, 17:33(Ostatnia zmiana: 2017-05-22, 09:43)
Niestety nadal tak samo, nawet przed ta proba wszystko usunalem i zainstalowalem jeszcze raz, lacznie z gothicem.
W gothicStarter ten mod jest widoczny czy jest wpisany w podstawke i go nie widac?
nie mam pojecia czemu to nie smiga...
btw. dzieki za szybka odpowiedz ;]

PS.Problem rozwiazany, nie bylo winy ze strony modu... prawie :D
Dzia.
 

kaiwzkp

kaiwzkp

Użytkownicy
posty13
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Siemekk mam pytanie czy w nowszej wersji będzie jakieś trudniejsze zdobycie uriziela ?? Bo skąd go ma xardas tak z dupy w swoim kufrze ??
 

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@kaiwzkp Z tego co się orientuję raczej nie będzie już nowej wersji tej modyfikacji (lub będzie w dalekiej przyszłości, w co szczerze wątpię). Siemekk obecnie pracuje nad "Gothic II Czas Honoru".             
http://themodders.org/index.php?topic=28003.0
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry