[G2NK] UnBalance v1.4.1 145268 485

O temacie

Autor Siemekk

Zaczęty 27.01.2017 roku

Wyświetleń 145268

Odpowiedzi 485

Bajceps

Bajceps

Użytkownicy
posty15
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Owy błąd dalej nie znikną ;/
 

ZdzislawPetarda

ZdzislawPetarda

Użytkownicy
posty101
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ukonczyłem juz modyfikacje czy moge tutaj wypisać + i - tej modyfikacji ze spojlerami ?
pytam sie bo dostałem bana na forum destinyteam za to, że napisalem o kilku wadach ich modyfikacji w dziale do tego przeznaczonym
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Pisz :) Tu jest prawie normalne forum :D
 

ZdzislawPetarda

ZdzislawPetarda

Użytkownicy
posty101
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na wstępie jeszcze, grałem paladynem na normalnym poziomie bo każdą gre/modyfikacje jak przechodze za pierwszym razem to gram na poziomie normalnym
więc tak plusy za:
-za dodatkowe pancerze
-obszarowe obrażenia
-tarcze i hełmy (chociaż i tak tarczy tylko na początku używałem)
-przywrócone tablice, które zostały usunięte w czystym l hivierze
-system teleportacji
-stamina + sprint
-reczne celowanie z łuku i magii
-bosy i nowe potwory (chyba tylko Drake jest nowym potworem albo jakimś zapomiałem)
-nowe szkielety
- pomniejsze rzeczy

Minusy a ich trochę będzie:
-Uriziel, odzyskanie Uriziela a raczej wzięcie go z skrzyni z farmy Sekoba, bardzo głupi pomysł, jest aż tak głupi ze od razu go wyrzuciłem do wody
-Mysłałem, ze dodasz tereny za palisadą, w takiej modyfikacji dla mnie jest to oczywiste, że powinny być tam dodane tereny
-Poszukiwacze są zbyt OP jeśli sa grupce 3 osób, mają zbyt silne czary i nie raz mnie nerwica brała i chciałem na kodach ich zabić ale po wielu trudnościach jakoś mi sie udało, używając autopotów
-wiele umiejętności myśliwskich, które poza dodaniem nic nie wnoszą <chyba, że są potrzebne do produkcji strzał - nwm nie uczyłem sie tego>,
-czasowe mikstury - w sumie nwm czy to minus czy plus bo w sumie i tak nie były mi potrzebne
-wierzchowiec, nie pasuje mi wgl w Gothicu, przynajmiej w światach, które są w grze
-dodałeś kilka questow - takich jak plaga nieumarłych, czy wybicie orkowych dowódcow w GD, dodawanie kilku questow do gry jest dziwne, w zasadzie i tak nic nie wnoszą do gry, pomyśl bardziej nad zrobieniem coś w stylu quest packa kilkanaście questów wiecej nikomu nie zaszkodzi, poza tym wykorzystałes quest z returninga starego z orkowymi dowodcami i chyba plage nieumarłych z Returninga 2.0 nie jest zbyt dobre, mogleś dodać lepiej obóz myśliwych i rozwinąć gildie złodziei
-sama walka z Poszukiwaczami spodobała mi się ze względu na to, że oni przyzywali szkielety (darmowy free exp) ale Czarny Mag z Dworu Irdorath nie może być tak samo słaby jak Poszukiwacz, rozumiem grałem na normalnym poziomie ale w takim razie Orkowi dowódcy też powinni być słabsi
-jedno niedociągnięcie jakie znalazłem, wykonałem już quest plaga nieumarłych i gdy przechodziłem przez wyspe znalazłem jedna grupke szkieletów, których nie wybiłem, według jeśli zostały jakies pojedyncze szkielety po wykonaniu questa powinny zniknąć
-zabrakło mi królowej pełzaczy, dziwie sie dodałeś bossów ale nie dodałeś Królowej pełzaczy, jest kilka miejsc, w których az gra sama sie prosi zebyś ją dodał (chociażby kopalnia grupy Silvestra)
-kilka mniejszych uwag, jak przypomne to dopisze

a nwm czy to wina modyfikacji czy moja czy też czegoś/kogoś innego ale gra czesto mnie wywala (zwłaszcza kiedy uderza piorun ze szponu Beliara)
nie zarzucam,  że jest to wina moda ale tylko w tej modyfikacji się coś takiego działo ale z reguły jestem cierpliwy i jakoś to przeżyłem
ogolna ocena 6/10
 

ZdzislawPetarda

ZdzislawPetarda

Użytkownicy
posty101
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
a teraz sobie jeszcze przypomiałem mały minus mianowicie okno statystyk jest momentami słabo widoczne i nie dokładnie widać ilość expa
 

Bezio47

Bezio47

Użytkownicy
posty51
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wiem że to może głupio zabrzmieć ale skąd mam pobrać tego moda ?
 
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer

 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Bezio47

Bezio47

Użytkownicy
posty51
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Bezio47

Gothic II UnBalance 1.4
#367 2017-04-08, 17:32(Ostatnia zmiana: 2017-04-09, 11:59)
Wielkie dzięki



Post połączony: 2017-04-08, 20:44
Dlaczego podczas rozmowy z kimś dialog piszę mi po dziwnym języku a to co mam mówić to już po polsku.
 






Post połączony: 2017-04-09, 11:59
Niech mi ktoś pomorze błagam...
 

XiriokPl

XiriokPl

Użytkownicy
posty55
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 
Pokaż mi swoje towary.

Bezio47

Bezio47

Użytkownicy
posty51
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Bezio47

Gothic II UnBalance 1.4
#369 2017-04-09, 13:11(Ostatnia zmiana: 2017-04-10, 15:20)
Dlaczego podczas rozmowy z kimś dialog piszę mi po dziwnym języku a to co mam mówić to już po polsku.
To są ss:
http://zapodaj.net/e40687cdae4d2.png.html>mateo 2.png</a>
oraz http://zapodaj.net/b45e63416a592.png.html>mateo.png</a>
i tak przy każdym

 

Bezio47

Bezio47

Użytkownicy
posty51
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Bezio47

Gothic II UnBalance 1.4
#370 2017-04-10, 15:13(Ostatnia zmiana: 2017-04-11, 15:18)
najpierw to drugie zdjęcie a potem pierwsze
 



sprawa rozwiązana
 

KellyBuu

KellyBuu

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wszystko ładnie fajnie na obrazkach ale po zainstalowaniu tego moda zgodnie ze wskazówkami na "G2 Złota Edycja" mod nie działa nie wyszukuje go, jakby go nie było
 

Domixson

Domixson

Użytkownicy
posty103
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Da się wyłączyć animacje spania? Bo to powoduje prawie za każdym razem u mnie crasha bardzo by mi to pomogło :).
 

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Domixson Z tego co mi wiadomo nie ma opcji pozwalającej na wyłączenie animacji snu, ale jeśli crashe są na tyle uciążliwe to zawsze możesz włączać marvin'a, zmieniać czas i leczyć sie f8.
 

Bezio47

Bezio47

Użytkownicy
posty51
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Bezio47

Gothic II UnBalance 1.4
#374 2017-04-13, 10:40(Ostatnia zmiana: 2017-04-13, 15:18)
Dlaczego jak wychodzę z Jarkhendaru to pod koniec ładowania wywala mi grę i pisze gothic przestał działać ?Jeżeli rozwiązanie jest na jednej ze stron to czy może ktos mi podać na której ?
 

Domixson

Domixson

Użytkownicy
posty103
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Domixson

Gothic II UnBalance 1.4
#375 2017-04-13, 10:44(Ostatnia zmiana: 2017-04-13, 14:52)
Gdzie znajduje się kamień teleportujący koło oraz koło farmy onara? (Chodzi mi o ten obiekt, a nie tabliczkę, której się używa).

 

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Domixson Szukaj w pobliżu fortu paladynów.
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Bezio47 miałem dokładnie tak samo. Żeby wyjść z jarkendaru musisz przeinstalować gre i nie instalować fixa, bo to on ten problem powoduje. Po wyjściu możesz go zainstalować, ale nie wejdziesz do jarkendaru z fixem.
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
@Rivet Jakiego ku*wa fortu paladynów? To nie returning :ayfkm:
@Domixson na lewo  od Rod'a - jak wchodzisz na farmę idź w lewo i przy budynku.
Nie wiem co wy macie z tymi crashami... powtarzam to po raz setny a wy i tak dalej o nich piszecie. Grałem na 1.4.1 na sowim PC - poinstalowane fix'y etc. i miałem z 10 Crashy na całego moda. To samo tyczy się błędu z nie zadawaniem obrażeń - nie miałem go ani razu! Tak jak napisałem mod nie jest już rozwijany, a jeżeli ktoś chce go rozwijać to zapraszam na PW. Ciągle mam skrypty na GoogleDrive, ale z góry mówię, że nie oddam ich pierwszej lepszej osobie...
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Rivet

Gothic II UnBalance 1.4
#379 2017-04-13, 17:27(Ostatnia zmiana: 2017-04-13, 17:53)
@Siemekk Nie wiedziałem jak nazwać "budowle obronną znajdującą się na wzgórzu w porcie Khorinis w której urzędują paladyni"

Edit:
Dobra przyznaję się do błędu, wydawało mi się, że posta Domixson'a dotyczył kamienia w Khorinis
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry