[G2NK] UnBalance v1.4.1 145281 485

O temacie

Autor Siemekk

Zaczęty 27.01.2017 roku

Wyświetleń 145281

Odpowiedzi 485

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Darwin Raczej sam nic z tym nie zrobisz, z tego co się orientuje więcej osób miało podobny problem.
 

Ederwolf

Ederwolf

Użytkownicy
posty80
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja na razie przestałem grać. Przetestowałem, mod fajny tylko czekam na nowszą wersje. U mnie podobnie jak u innych te same błędy:
1. Przenikanie broni przez przeciwników
2. Crashe przy spaniu
3. Brak muzyki w GD
 

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Ederwolf W najbliższym czasie (jeśli w ogóle) nie będzie nowej wersji, autor jest w trakcie prac nad Gothic II Czas Honoru
 

Ederwolf

Ederwolf

Użytkownicy
posty80
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Źle się wyraziłem, czekam na łatkę, patcha, czy cokolwiek innego naprawiającego te bugi. Bardzo ciężko się z tymi błędami gra. Ok crashe przy spaniu da się obejść bo spać nie trzeba. Przy braku muzyki w GD walne sobie muzę z soundboarda. Jednakże, problem z bronią jest bardzo męczący. U mnie np. nie zawsze działał sposób z przejściem przez portal/przełęcz i zapis/wczyt. Myśl, że nagle w 5 rozdziale bug ten będzie stały odrzuca mnie od grania :/
 

ZdzislawPetarda

ZdzislawPetarda

Użytkownicy
posty101
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
5 rozdział, kupiłem od Beneta projekt  zbroi z Czarnej rudy, problem polega na tym, że mam wszystkie przedmioty do jej zrobienia (i tak kowalstwo na maxa) i gdy chce go stworzyć wyskakuje mi, że nie mam wszystkich materiałow (to jest 4xczarna ruda, 7xstalowe sztaby, 2x skóry cieniostwora i 15gadzie skóry). Myśle ze ten problem wystepuje przez to, że nie ma gadzich skór w grze. Mam skóry wszystkich potworów w nieskonczych ilościach praktycznie więc to musi być raczej tego wina.
ktoś zna rozwiązanie tego problemu bo nie ukrywam, że podoba mi sie ten pancerz.
 

XiriokPl

XiriokPl

Użytkownicy
posty55
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
5 rozdział, kupiłem od Beneta projekt  zbroi z Czarnej rudy, problem polega na tym, że mam wszystkie przedmioty do jej zrobienia (i tak kowalstwo na maxa) i gdy chce go stworzyć wyskakuje mi, że nie mam wszystkich materiałow (to jest 4xczarna ruda, 7xstalowe sztaby, 2x skóry cieniostwora i 15gadzie skóry). Myśle ze ten problem wystepuje przez to, że nie ma gadzich skór w grze. Mam skóry wszystkich potworów w nieskonczych ilościach praktycznie więc to musi być raczej tego wina.
ktoś zna rozwiązanie tego problemu bo nie ukrywam, że podoba mi sie ten pancerz.

Gadzie skóry można zdobyć z topielców.
 
Pokaż mi swoje towary.

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@ZdzislawPetarda Miałem ten sam problem, z tego co pamiętam chodzi tam o wygarbowane skóry, a nie o gadzie (w opisie jest błąd)
 

cotek

cotek

Użytkownicy
nick = CTSS = CoToSaSkille = Cotek :F
posty75
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • nick = CTSS = CoToSaSkille = Cotek :F
Hej, mam "mały" problem, za każdym razem gdy chcę wczytać grę, muszę najpierw rozpocząć nową, a potem wczytać, w innym wypadku wywala do pulpitu... Da radę temu jakoś zaradzić? :P
 
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=DfVAagZs8Pk
https://www.youtube.com/watch?v=-VTZy5AL4dU
https://www.youtube.com/watch?v=CKCXF6LaNCQ

Bajceps

Bajceps

Użytkownicy
posty15
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Co zrobić gdy podczas rytualu oka innosa magowie znikaja  ?
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy

wolan

Gothic II UnBalance 1.4
#349 2017-03-15, 16:37(Ostatnia zmiana: 2017-03-18, 21:04)
Co zrobić gdy przy pasku ładowania podczas wychodzenia z jarkendaru gra crashuje?
Gram bez directx.

Po włączeniu zSpy:
[f] 00:38 Fault: 0 Q:     [start of stacktrace]
[f] 00:38 Fault: 0 Q:             [UNKNOWN]                                                      +141447295 bytes
[f] 00:38 Fault: 0 Q:             [UNKNOWN]                                                      +    0 bytes
[f] 00:38 Fault: 0 Q:     [end of stacktrace]
[f] 00:38 Fault: 0 Q:     Exception handler was invoked. Ikarus tried to print a Daedalus-Stacktrace to zSpy. Gothic will now crash and probably give you a stacktrace of its own.

Gdy włączałem convert all, convert data i vdfs coś tam to gra nawet sie nie odpalała, więc to błędy powyrzej wyskakują w przypadku włączenia convert textures.
 

Darwin

Darwin

Użytkownicy
posty6
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Gdzie lub na czym mogę robić hełm
 

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Darwin Potrzebujesz odpowiedniego projektu, i jeśli się nie mylę warsztatu kowalskiego, tego na którym wyrabia się pancerze i wykończa broń. 
 

Bajceps

Bajceps

Użytkownicy
posty15
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Piąty rozdział sprawa z księgą dworu ta księga Xardasa jak rozwiązać sprawę aby Pyrokar dał nam księgę ?
 

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Rivet

Gothic II UnBalance 1.4
#353 2017-03-19, 23:33(Ostatnia zmiana: 2017-03-20, 22:15)
@Bajceps Bodajże musisz rozwiązać linie zadań z plagą nieumarłych w Khorinis, Pyrokar powinien o tym wspomnieć podczas rozmowy i dać ci mapę (niestety zbugowną, możesz znaleźć jej poprawną wersję na pierwszej stronie tematu).
 

Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1002
Propsy98
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nekromanta
Siemekk możesz dodać widoczną mapę do głównego posta? Ludzie coraz częściej mają problem z tym zadaniem, a gdyby była ona dodana w 1 poście problemy by zniknęły.
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Nie ma sprawy. Zrobione.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Bajceps

Bajceps

Użytkownicy
posty15
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
W sprawie tej plagi nie umarłych rozmawiałem z lee jak w zadaniu kazano i potem mam iż trzeba zawiadomić o tym pyrokara lecz u niego nie mam żadnej akcji ani zmianki z tym zadaniem
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Sprawdź wszystkie miejsca.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Bajceps

Bajceps

Użytkownicy
posty15
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Podczas gdy mam wrócić do tych jaskiń aby walczyć ( chyba ) z 3 umarlakami Pyrokar daje nam później kolejną misję by dopełnić tych umarłych mam owy problem : http://www117.zippyshare.com/v/RHwHj5pX/file.html http://www117.zippyshare.com/v/RHwHj5pX/file.html
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Fix 1.4.1 łata ten problem :)
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry