NIEZNANE GOTHICOWE CIEKAWOSTKI + Fabularne FAQ Dziejów Khorinis 102675 253

O temacie

Autor Kuba

Zaczęty 24.12.2016 roku

Wyświetleń 102675

Odpowiedzi 253

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Brak słów :)
 

Dark

Dark

Moderator działu
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Moderator działu
Tym razem mamy dla was MATERIAŁ SPECJALNY.

Czy ciekawiło was zawsze co krył NIEWYDANY DODATEK DO GOTHIC 1? Zapraszamy do oglądania 'Fabularnego FAQ Dziejów Khorinis' oraz nieznanych Gothicowych ciekawostek!

https://www.youtube.com/watch?v=vnoVmUTamXM


 Specjalne podziękowania dla one&only - Arkadikuss, Revo & Doktora Borginsona, a za nieocenione wsparcie merytoryczne Johnny'ego z arhn.eu !

Zachęcamy Was do śledzenia kanału, już wkrótce więcej ciekawych treści! Czekamy też na Wasze opinie!

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

kageyoshi

kageyoshi

Użytkownicy
posty173
Propsy36
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zróbcie więcej o tym niewydanym dodatku. Zajebisty materiał
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
30 minut materiału + jest treściwy po brzegi, nic lepszego nie może się już zdarzyć :)
 
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Ten materiał narobił mi tyle hypu że normalnie masakra :) mam nadzieję że ten mod pokaże postęp jaki fani osiągnęli w modowaniu tej wspaniałej gry.
 

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jeszcze nie widziałem ale czipsy już otwarte

propsy w ciemno :v
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Oto przykład, co oznacza prawdziwy fan danej serii :ok:
 

Maciejk

Maciejk

Użytkownicy
posty123
Propsy111
  • Użytkownicy
Świetny materiał, każdy wie, że Arkadiusss jest świetnym lektorem, więc do tego w ogóle nie będę się odnosił, ale zawartość merytoryczna i graficzna materiału stoi na jak najwyższym, możliwym poziomie. To co mi się spodobało najbardziej, to to, że rezygnujecie z nawiązań do Gothic 3. O ile gra ta jest grywalna, po zainstalowaniu pierdyliarda patchy i ulepszeń, o tyle sam kanon i lore świata Gothic zdecydowanie traci na klimacie i brakuje "tego czegoś", co bez wątpienia mają w sobie G1 i G2NK. Ten specyficzny klimat, świat zamknięty, bardzo hermetyczny, mroczny, pełen tajemnic i zagadek w G3 staje się takim wyzutym, kolorowym, nazbyt bajkowym koszmarkiem.
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może jak będziecie mieli nagrania z Panem Marzeckim to nagracie te dwie wspomniane kwestie Saturasa? W tej drugiej kwestii dotyczącej rzekomego rozłamu na dwa kręgi Saturas mógłby powiedzieć: "Działo się  to jeszcze przed tym nim drogi Magów Ognia i Wody się rozeszły". Moglibyście wydać takiego patcha lore friendly do G1, w którym można by jeszcze poprawić ten list do magów dodając autora  i zawrzeć inne poprawki.
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Co jak co, ale koledzy z PB powinni uznać DK za oficjalną część kanonu, nie utnie im to możliwości kontynuacji a hardkorowo rozwiną świat, w ogóle na ich miejscu zrobiłbym nowego Gothica 3 :D

Brawo za materiał.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Co jak co, ale koledzy z PB powinni uznać DK za oficjalną część kanonu, nie utnie im to możliwości kontynuacji a hardkorowo rozwiną świat, w ogóle na ich miejscu zrobiłbym nowego Gothica 3 :D

Brawo za materiał.
Ale wtedy pb musiałaby wywalić do kosza kontynent z g3
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
skoro się odcinają to PB moge spać spokojnie xD
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

tldr

tldr

Użytkownicy
posty715
Propsy117
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jaram się jak Kamień Pomorski. Oby tylko wam dyski się nie spaliły.  :lol2: :ok:
I też zastanawiałem się czemu ten model szaty Xardasa. Dzięki za wyjaśnienie.
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Brakło mi w tym filmiku czegoś o lokacji, z której przybyli bandyci - łowcy smoków. O ile dobrze pamiętam Godar i Jan mówią, że chyba jest tam jakaś osada czy coś.

I wielki szacun za to, że nie trzymacie się fabuły Gothic 3, gdyż to był zwykły chłam, za który Pirania powinna mi oddać hajs mojej babci :)
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Brakło mi w tym filmiku czegoś o lokacji, z której przybyli bandyci - łowcy smoków. O ile dobrze pamiętam Godar i Jan mówią, że chyba jest tam jakaś osada czy coś.
Chyba coś ci się pomyliło xd   
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
AI_Output (self ,other,"DIA_Jan_Home_10_01"); //Dołączyłem do paru ludzi z gór. Ruszyliśmy do Doliny, aby zbić fortunę, polując na smoki.

Coś tam jest.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Ludzi z gór, czyli bandytów ukrywających się w jaskiniach, górach itp O to chodziło.
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Twoja sugestia to jaskinie., i to nie pada w dialogach. Ty sobie piszesz, ja sobie pisze, inni to czytają. Jak sobie czytam twoje wypowiedzi na forum to myślę, że jesteś nielubiany. Papa.
 

Dark

Dark

Moderator działu
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Moderator działu
Dzięki chłopaki za słowa wsparcia, kop do pracy!

Może jak będziecie mieli nagrania z Panem Marzeckim to nagracie te dwie wspomniane kwestie Saturasa? W tej drugiej kwestii dotyczącej rzekomego rozłamu na dwa kręgi Saturas mógłby powiedzieć: "Działo się  to jeszcze przed tym nim drogi Magów Ognia i Wody się rozeszły". Moglibyście wydać takiego patcha lore friendly do G1, w którym można by jeszcze poprawić ten list do magów dodając autora  i zawrzeć inne poprawki.
Naprawdę świetny i szybki do zrealizowania pomysł! Na pewno to zrobimy :D

Ja miałem jeszcze jednorazowo pomysł żeby przy okazji zrobić dubbingową łatkę do Nocy Kruka - gdzie wszystkim postaciom, które pojawiały się w G1 przywrócilibyśmy ich ORYGINALNYCH aktorów (Huno z tym 'umierającym' dziadowym głosem Nikiela :D +Thorus, Łukasz Nowicki jako Scatty i Snaf, Wituch jako Dexter). Ale wybaczcie, bo to jednak taki głupawy (mimo że szczytny) pomysł.
DK to bezdyskusyjny priorytet, a poprawianie lokalizacji po CD Projekt byłoby już szczytem żenady - skoro sami nie potrafili tego zrobić 'kanonicznie'.

Brakło mi w tym filmiku czegoś o lokacji, z której przybyli bandyci - łowcy smoków. O ile dobrze pamiętam Godar i Jan mówią, że chyba jest tam jakaś osada czy coś.
Jak sam przytoczyłeś z tego co mówi Jan właściwie nie pada nic konkretnego. "jakieś bliżej nieokreślone góry" - cholera wie czy to nie byli bandyci (w końcu ponad połowa łowców smoków nimi jest), poza tym to właśnie Jan prawdopodobnie ukradł Kerolothowi sakiewkę (leżała obok niego) - co dodatkowo mogłoby wskazywać że też był bandytą (jeśli zdradzi się to paladynowi, ten biegnie i zaija Jana)

Co do Godara - tutaj historia jest przecież zupełnie inna. Kiedy bohater jest najemnikiem ten wyjawia mu, że tak naprawdę jest uciekinierem z kolonii Górniczej, a za barierę wrzucono go za polowanie na zające LUB zabójstwo paladyna (Godar twierdzi że sam się potknął i to nie on go zabił).

Poruszanie tych kwestii byłoby zbyt odległe od tematu filmu.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry