Dubbing 1061 36

O temacie

Autor Tune Seeker

Zaczęty 29.12.2016 roku

Wyświetleń 1061

Odpowiedzi 36

Duke Nukem

Duke Nukem

Użytkownicy
Król Duke Nukem
posty428
Propsy65
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem

Dubbing
#20 2016-12-31, 11:02(Ostatnia zmiana: 2016-12-31, 11:28)
Mac Dun, przecie ja go nie obrażam tylko ja mu gratuluję chęci, tak więc nie wiem o co tobie chodzi w tej chwili, ale dobra nie mi to brać pod uwagę

Dopisałbym coś jeszcze, ale nie chce robić z igły widły (i robić 2 wojnę z tobą, chociaż wątpię że z tego co bym napisał było by coś okropnego) , po prostu źle zrozumiałeś to co napisałem lub pisałeś to na wszelkie obawy

Edit:@Dół Dobra nie róbmy offtopu, chyba, że to nie jest offtop, tylko znowu mi się coś pokiełbasiło w głowie, po prostu koniec bo będą złe konsekwencje tego nie zabawnego śmieszkowania  :ayfkm:

Edit 2 : Równie dobrze możesz ty brać w tym udział czy ja, czy nawet Cesarz,czy ktokolwiek inny, a nie bierzemy, tak więc nie mów innym zanim ty tego nie zrobisz, mówię tak żeby sprawiedliwości stało się zadość.

MrLisek

MrLisek

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty41
Propsy36
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Outlander ty leniwcu sam byś się tym zająć mógł, a nie innych wykorzystujesz. :D

Cesarz

Cesarz

Użytkownicy
posty108
Propsy30
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Ale on sam to z własnej woli robi, Outlander nikogo nie najął, bo on to ma chyba troszeczkę bardzo głęboko gdzieś  :trollface:
Choć sam w sumie nie wiem, to tylko moje domysły  :facepalm:

MrLisek

MrLisek

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty41
Propsy36
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Po prostu jest zbyt leniwy. Taka prawda.   :trollface:

Mac Dun

Mac Dun

Użytkownicy
Przed wyruszeniem należy zebrać drużynę
posty3202
Propsy835
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przed wyruszeniem należy zebrać drużynę
Po prostu jest zbyt leniwy. Taka prawda.   :trollface:
Albo ma po prostu zbyt malo czasu?  o_0  :huh:

No dobra faktycznie przyznaje sie do bledu, przepraszam.
,,Przyznanie się do błędu to nie porażka, a sukces gdyż uczymy się ze byliśmy w błędzie""

Dyskusja z workiem, przykłąd

MrLisek

MrLisek

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty41
Propsy36
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Pff, a ktoś w ogóle na to patrzy? :o

Tune Seeker

Tune Seeker

Użytkownicy
posty7
Propsy24
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Na początek postaram się ogarnąć głosy dla nowych postaci, kolejno trzeba będzie poszukać kogoś kto ma głos barwą choć trochę podobny do Jacka, w ostateczności mogę podłożyć swój jednak będzie duża rozbieżność ale chyba lepsze to niż nic :)

Cesarz

Cesarz

Użytkownicy
posty108
Propsy30
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
A nie możesz do Bezimiennego poprosić Gabryza? :lol:

Tune Seeker

Tune Seeker

Użytkownicy
posty7
Propsy24
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Jestem tu nowy i za bardzo nie znam społeczności :) Kiedyś słyszałem zbliżony głos w jakimś dodatku z filmiku na youtube ale już nie pamiętam dokładnie - (pustynna mapa i coś z orkami), pewnie się lepiej orientujecie.

Duke Nukem

Duke Nukem

Użytkownicy
Król Duke Nukem
posty428
Propsy65
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Król Duke Nukem
GabryZ to ten co udzielał swojego dubbingu beziemu przy Złotych Wrotach ? Jego na forum dawno nie było, nie wiem jak ktoś to miałby załatwić.

Cesarz

Cesarz

Użytkownicy
posty108
Propsy30
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Jestem tu nowy i za bardzo nie znam społeczności :) Kiedyś słyszałem zbliżony głos w jakimś dodatku z filmiku na youtube ale już nie pamiętam dokładnie - (pustynna mapa i coś z orkami), pewnie się lepiej orientujecie.
To właśnie on  :D

Lokson

Lokson

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeśli powstanie ten dubbing w całości, na pewno z niego skorzystam. Dla mnie jest ok. Szacun za podjęcie się takiego wyzwania. Trzymam kciuki 

Tune Seeker

Tune Seeker

Użytkownicy
posty7
Propsy24
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Jest jeszcze jedna sprawa, pytanie kierowane do twórców moda i tych, którzy się znają. Gdzie mogę znaleźć pliki tekstowe z dialogami i jak się do nich dobrać lub czy miałby ktoś możliwość podesłania ich do mnie? To umożliwiło by mi nagrywanie kwestii dla pojedynczych postaci za jednym zamachem i znacznie skróciło czas. :D

gothic1210

gothic1210

Moderator działu
posty3269
Propsy2421
ProfesjaGrafik 2D
  • Moderator działu
@Tune Seeker  https://github.com/Outlander1210/G1_MOD_ER_PL_oficjalne/tree/master/Content/Story/Missions tutaj są dialogi. Pamiętaj, że dźwięki muszą być w formacie mono wav. Myślę, że warto byłoby nawiązać kontakt z Bezim z ZW. Głos naprawdę pasuje.

55TIGER39

55TIGER39

Użytkownicy
posty16
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sam bym się chętnie zgłosił by użyczyć głosu.

Dubbing to jednak coś o czym autor winien pomyślec.

Tune Seeker

Tune Seeker

Użytkownicy
posty7
Propsy24
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
@55TIGER39, podrzuć jakieś próbki i do roboty :)
btw. nagrałem już głosy dla Spike'a, Sparka, Strażnika kopalni, Neka i połowę kwestii Quentina.

Hosni

Hosni

Użytkownicy
posty101
Propsy17
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Również moge pomóc, podeśle jutro próbki i ocenisz czy się nadaje na jakąś postać.

1 Użytkownik i 1 Gość przegląda ten wątek.
Do góry