Dubbing 54028 139

O temacie

Autor Tune Seeker

Zaczęty 29.12.2016 roku

Wyświetleń 54028

Odpowiedzi 139

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

Dubbing
#20 2016-12-31, 11:02(Ostatnia zmiana: 2016-12-31, 11:28)
Mac Dun, przecie ja go nie obrażam tylko ja mu gratuluję chęci, tak więc nie wiem o co tobie chodzi w tej chwili, ale dobra nie mi to brać pod uwagę

Dopisałbym coś jeszcze, ale nie chce robić z igły widły (i robić 2 wojnę z tobą, chociaż wątpię że z tego co bym napisał było by coś okropnego) , po prostu źle zrozumiałeś to co napisałem lub pisałeś to na wszelkie obawy

Edit:@Dół Dobra nie róbmy offtopu, chyba, że to nie jest offtop, tylko znowu mi się coś pokiełbasiło w głowie, po prostu koniec bo będą złe konsekwencje tego nie zabawnego śmieszkowania  :ayfkm:

Edit 2 : Równie dobrze możesz ty brać w tym udział czy ja, czy nawet Cesarz,czy ktokolwiek inny, a nie bierzemy, tak więc nie mów innym zanim ty tego nie zrobisz, mówię tak żeby sprawiedliwości stało się zadość.
 
 

MrLisek

MrLisek

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty44
Propsy50
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Outlander ty leniwcu sam byś się tym zająć mógł, a nie innych wykorzystujesz. :D
 

SanTiago

SanTiago

Użytkownicy
posty212
Propsy47
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Ale on sam to z własnej woli robi, Outlander nikogo nie najął, bo on to ma chyba troszeczkę bardzo głęboko gdzieś  :trollface:
Choć sam w sumie nie wiem, to tylko moje domysły  :facepalm:
 

MrLisek

MrLisek

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty44
Propsy50
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Po prostu jest zbyt leniwy. Taka prawda.   :trollface:
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Po prostu jest zbyt leniwy. Taka prawda.   :trollface:
Albo ma po prostu zbyt malo czasu?  o_0  :huh:
 

MrLisek

MrLisek

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty44
Propsy50
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Pff, a ktoś w ogóle na to patrzy? :o
 

Tune Seeker

Tune Seeker

Użytkownicy
posty32
Propsy89
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Na początek postaram się ogarnąć głosy dla nowych postaci, kolejno trzeba będzie poszukać kogoś kto ma głos barwą choć trochę podobny do Jacka, w ostateczności mogę podłożyć swój jednak będzie duża rozbieżność ale chyba lepsze to niż nic :)
 

SanTiago

SanTiago

Użytkownicy
posty212
Propsy47
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
A nie możesz do Bezimiennego poprosić Gabryza? :lol:
 

Tune Seeker

Tune Seeker

Użytkownicy
posty32
Propsy89
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Jestem tu nowy i za bardzo nie znam społeczności :) Kiedyś słyszałem zbliżony głos w jakimś dodatku z filmiku na youtube ale już nie pamiętam dokładnie - (pustynna mapa i coś z orkami), pewnie się lepiej orientujecie.
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

Dubbing
GabryZ to ten co udzielał swojego dubbingu beziemu przy Złotych Wrotach ? Jego na forum dawno nie było, nie wiem jak ktoś to miałby załatwić.
 
 

SanTiago

SanTiago

Użytkownicy
posty212
Propsy47
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Jestem tu nowy i za bardzo nie znam społeczności :) Kiedyś słyszałem zbliżony głos w jakimś dodatku z filmiku na youtube ale już nie pamiętam dokładnie - (pustynna mapa i coś z orkami), pewnie się lepiej orientujecie.
To właśnie on  :D
 

Lokson

Lokson

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeśli powstanie ten dubbing w całości, na pewno z niego skorzystam. Dla mnie jest ok. Szacun za podjęcie się takiego wyzwania. Trzymam kciuki 
 

Tune Seeker

Tune Seeker

Użytkownicy
posty32
Propsy89
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Jest jeszcze jedna sprawa, pytanie kierowane do twórców moda i tych, którzy się znają. Gdzie mogę znaleźć pliki tekstowe z dialogami i jak się do nich dobrać lub czy miałby ktoś możliwość podesłania ich do mnie? To umożliwiło by mi nagrywanie kwestii dla pojedynczych postaci za jednym zamachem i znacznie skróciło czas. :D
 

gothic1210
  • Gość
@Tune Seeker  https://github.com/Outlander1210/G1_MOD_ER_PL_oficjalne/tree/master/Content/Story/Missions tutaj są dialogi. Pamiętaj, że dźwięki muszą być w formacie mono wav. Myślę, że warto byłoby nawiązać kontakt z Bezim z ZW. Głos naprawdę pasuje.
 

55TIGER39

55TIGER39

Użytkownicy
posty60
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sam bym się chętnie zgłosił by użyczyć głosu.

Dubbing to jednak coś o czym autor winien pomyślec.
 

Tune Seeker

Tune Seeker

Użytkownicy
posty32
Propsy89
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
@55TIGER39, podrzuć jakieś próbki i do roboty :)
btw. nagrałem już głosy dla Spike'a, Sparka, Strażnika kopalni, Neka i połowę kwestii Quentina.
 

Hosni

Hosni

Użytkownicy
posty149
Propsy51
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Również moge pomóc, podeśle jutro próbki i ocenisz czy się nadaje na jakąś postać.
 
Użyczyłem głosu w modyfikacjach:
- Wyspa [G1]
- Laer Gjoll [G2]
- Mag [G2]

Tune Seeker

Tune Seeker

Użytkownicy
posty32
Propsy89
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Mam kilka gotowych kwestii, sprawdźcie i dajcie znać czy to się będzie nadawało. Nagrania z głosem Gerarda wymagają jeszcze pewnych poprawek.
http://www.sendspace.com/file/c1npn9
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Niektóre kwestie Gerarda są zbyt "basowe". Głos Neka wyobrażałem sobie inaczej. Bardziej wysoko niż to co nagrałeś. Po za tym bardzo dobrze wyszło. Nie znam się na obróbce ale nie słyszałem jakiś technicznych mankamentów. Całość jednak może średnio się spodobać jeśli większość kwestii nagrasz sam. Osobiście mam kiepski głos a natywny mikrofon w laptopie to zły pomysł do nagrywania więc nie mam jak pomóc ;/
 

Dnc

Dnc

Użytkownicy
posty73
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Świetna sprawa z dubingiem, specjalnie czekam aż skończysz a dopiero potem się biorę za tego moda :D
Także trzymam kciuki!
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry