Nowa gra CD Projekt Red 17026 63

O temacie

Autor Kuba

Zaczęty 23.08.2016 roku

Wyświetleń 17026

Odpowiedzi 63

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Na swojej konferencji kilka miesięcy temu Redzi ujawnili, że do 2021 po za Cyberpunkiem 2077 wydadzą kilka mniejszych projektów z innych gatunków a także jedną, dużą nową grę AAA. I potwierdzili, że na pewno nie będzie to Wiedźmin 4 a pracę za pewne już nad nią trwają, przynajmniej koncepcyjne. Kiedyś czytałem wyliczenie jednego fana na podstawie informacji z biura i filmików z obchodzenia go, wywiadów, że 350 Redów pracuje nad Cyberpunkiem, 40 nad Gwintem (i to akurat jest pewne) i kolejna 100 nad czymś innym.

Pytanie do was, co chcielibyście aby stało się tematyką tej gry? Ja osobiście bardzo liczę na "Grę o Tron"...temu światowi brakuje mocnego, brutalnego RPG'a.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Musze cie zmartwić, ta gra cd Project to rpg w rzucie izo  :ok:

(To jest oficjalna zapowiedz, bo widziałem linka)
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Nie pomyliło ci się z Gwintem?
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Nie, nie. Pamiętam ze widziałem news ze czesc ludzi z cd Project tworzy swojego rpg w izo. Swiat w ogóle nie byłby powiązany z wiedźminem, raczej to będzie swiat post apo fallout i westeland w jednym (ale nie jestem na 100% pewny  co do świata)

Z takich większych projektów to tylko cyberpunk, reszta będzie juz raczej o wiele mniejszymi produkcjami :)
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Przecież to jest SEVEN który tworzy osobna ekipa do której należą Redzi którzy odeszli z firmy...... -_- ten duży projekt AAA jest kompletnie z tym nie powiązany.
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Ja nie mogę uwierzyć, że już dali sobie spokój z wiedźminem, przecież nie zabija się kury, który znosi złote jaja.
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
Ja nie mogę uwierzyć, że już dali sobie spokój z wiedźminem, przecież nie zabija się kury, który znosi złote jaja.

jeżeli tak to wygląda to faktycznie oszaleli xD
https://www.youtube.com/watch?v=vqbavpL6JFY

 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
@Draks  może po prostu nie są Ubisoftem który zarżnął świetną markę jaką było AC? I udupił potencjał Far Cry?

A do Wiedźmina jeszcze wrócą za pewne, to oczywiste, ale już za tyle lat gdzie sama seria będzie miała stopień kultowy i jej powrót przyniesie jeszcze większe zyski a przy okazji będą mieli świeże pomysły.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Cytuj
Ja nie mogę uwierzyć, że już dali sobie spokój z wiedźminem, przecież nie zabija się kury, który znosi złote jaja.
Serie gier są najlepsze jesli maja 3 części jako trylogia. Wtedy ilość gier jest idealna aby podsumować historie danego bohatera.

Robienie tasiemca wiedźmina i to jeszcze z geraltem to slaby pomysl.

Wystarczy spojrzeć na takiego AC. Duzy przeskok dopiero został w AC 3 zrobiony, poprzednie części dużo nie dawaly w gameplay.

Jak dla mnie cd Project powinien miec jaja i nie patrząc na krzykaczy, zrobić nowa serie z innym świata Fantasy. A w3 byla ostatnia gra z geraltem. A wiadomo ze jako wiedźmin, geralt>all
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Pewnie zadaptują kolejny wymyślony już świat co dla mnie jest dużym plusem bo w tym odnajdują się bezbłędnie.

Z Geraltem mogą zrobić taki myk jak Sapkowski w "Sezonie Burz", książka była reklamowana jako ta o kompletnie innym zabójcy potworów. I umówmy się, jeśli w 2022 dla przykładu Redzi po 7 latach zapowiedzieliby Wiedźmina 4 z Geraltem w roli głównej, nikt nie miałby im tego za złe.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
No nie wiem, teraz wychodzi nowa część harrego potera i ludzie narzekają.

Zreszta pojęcie odgrzewanego kotleta nie wzięło sie znikąd. :P  Tak zwane, serwowanie nam czegoś starego.

Jechanie caly czas na marce nie jest czyms dobrym, bo to pokazuje ze studia nie maja pomyslu na cos innego. Czemu tworcy ac czy coda ciagna to samo ciagle? Pewnie dlatego ze nie maja pomyslu albo kosztuje ich zbyt wiele.

Zawsze nowa seria wychodzi na dobre, bo oferuje cos nowego. Wystarczy spojrzeć na takiego coda 4, albo filmy Bonda. Nowy kierunek wyszedł na dobre produkcjom.
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Nie wydaje mi się aby ktoś się jednak czepiał :P
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Też nie kojarzę zbytniego hejtu na to, szczególnie, że fabuła wydaje się rozsądnie zaplanowana i wgl.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Co do HP, pomysł jest fajny i nie głupi a sam film wydaje się ciekawszy niż orginalny HP.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Co do HP, pomysł jest fajny i nie głupi a sam film wydaje się ciekawszy niż orginalny HP.
Chodzilo mi o ksiazke Kuba :)
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Taki trochę offtop.

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
Too long didn't read the whole thread.

Moim zdaniem sranie w banie i mydlenie oczu inwestorom. Gdyby poważnie traktować te ich rozpiski to zgodnie z jakąś tabelką która wyszła nieco po TW2EE to jakoś teraz powinien wychodzić Cyberpunk. A nie wydaje mi się, żeby były szanse, żeby wyszedł przed 2018.

A co do pobocnych projektów CDPR, to zawsze to są suchary pokroju Witcher Battle Arena albo planszówek.

Jedyna nadzieja by była gdyby ten niezapowiedziany projekt robiony przez 100 osób był robiony przez CDPR Kraków, jeśli tenże nie bierze udziału w pozostałych projektach studia.

Edit:
Przeczytałem cały topic. Żałuję decyzji.
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Too long didn't read the whole thread.

Moim zdaniem sranie w banie i mydlenie oczu inwestorom. Gdyby poważnie traktować te ich rozpiski to zgodnie z jakąś tabelką która wyszła nieco po TW2EE to jakoś teraz powinien wychodzić Cyberpunk. A nie wydaje mi się, żeby były szanse, żeby wyszedł przed 2018.

A co do pobocnych projektów CDPR, to zawsze to są suchary pokroju Witcher Battle Arena albo planszówek.

Jedyna nadzieja by była gdyby ten niezapowiedziany projekt robiony przez 100 osób był robiony przez CDPR Kraków, jeśli tenże nie bierze udziału w pozostałych projektach studia.

Edit:
Przeczytałem cały topic. Żałuję decyzji.



Ten oddział robił "Krew i Wino".
 

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
Wiem. Dlatego mam nadal jakąś nadzieję, że działają nieco osobno a nie jako byt wtopiony w resztę zespołu.
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
@Fartuess   Jak myślisz, jaką nową grę mogą zrobić, ten 100 oddział? Raczej jakąś karciankę, czy inną pierdółkę nie robiłoby tyle osób :P

A może do w3 będą robić po prostu jakieś dlc mini po prostu
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry