Dyskusja na temat modyfikacji 39445 76

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 39445

Odpowiedzi 76

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Tutaj możecie śmiało dyskutować na temat modyfikacji. Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy i obrazy w stosunku do Memoriusa i jego ekipy będą natychmiastowo kasowane. Temat ma dotyczyć modyfikacji, a nie tego, jaki kto ma stosunek do Memoriusa.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Ventrue

Ventrue

DreamVader
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • DreamVader
  • Herr Mannelig
Ten mod dodaje jakieś nowe umiejętności, monologi czy coś w ten deseń? Czy to po prostu zwykła sypanka z zadaniami i kilkoma nowymi zenami?
 

Allbelcik84

Allbelcik84

Użytkownicy
posty355
Propsy97
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@Ventrue Jest to co było w Globalu,  mod dodaje tylko nowe zadania i zmienione modele. i wchuj bugów i crashy jest podobno.
 
= D

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
A same zadania nie są jakiejś porywającej jakości :P
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Abaddon

Abaddon

Moderator działu
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Moderator działu
@Ventrue Jest to co było w Globalu,  mod dodaje tylko nowe zadania i zmienione modele. i wchuj bugów i crashy jest podobno.

Nie ma bugów poza jednym z pewnym pasem oraz logiką NPC pewnego zadania. Kończę drugi rozdział i buga nie miałem żadnego.
 

Gepsiu

Gepsiu

Użytkownicy
chicken <3
posty233
Propsy51
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • chicken <3
Potwierdzam.
Warto zagrac.
 
cip cip cip Kukuryku cip cip cip

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
A ja mam pytanie, czy jakies nowe watki dodaje ten  mod, patrząc na globala?
 

bak

bak

Użytkownicy
posty18
Propsy2
  • Użytkownicy
Dodaje wątek zwiadowców, wątek łowców nieumarłych i wątek zjednoczonego obozu. Rozszerza też wątki glidyjne i wątek wodnego kręgu. Dodaje też pełno zadań pobocznych. Warto zagrać.
 

Siekiera

Siekiera

Użytkownicy
posty55
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Grałem i nie polecam. Zrobiłem wszystko tak jak kazała administracja, a gdy przyszło co do czego, że jak zapiszę grę to co jakiś czas mam crasha np. po godzinie, dwóch, połowie godziny grania to administracja nie chciała pomóc, bo przecież tylko u mnie występują takie błędy.....
 

bak

bak

Użytkownicy
posty18
Propsy2
  • Użytkownicy
U mnie żadnych crashy nie ma. Najwyraźniej coś zainstalowałeś nie tak jak trzeba.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Dodaje wątek zwiadowców, wątek łowców nieumarłych i wątek zjednoczonego obozu. Rozszerza też wątki glidyjne i wątek wodnego kręgu. Dodaje też pełno zadań pobocznych. Warto zagrać.
Do tego Mroczny Zakon jest całkiem inny.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



smox

smox

Użytkownicy
posty162
Propsy149
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Bardzo fajny mod. Polecam. Nie mam z nim większych problemów. Bardzo dużo zależy od prawidłowej instalacji i od posiadanego komputera. Mając kiepskiego kompa, trzeba przyzwyczaić się do problemów.

 

Tangel

Tangel

Użytkownicy
posty64
Propsy3
  • Użytkownicy
Ja po około 30h nadal jestem w pierwszym rozdziale. Ilość zadań jest na plus chociaż nie są jakieś porywające. W modzie powinni wprowadzić wybór poziomu trudności ponieważ ten zaproponowany przez twórców jest trudny. Nie mam już niestety tyle czasu na granie i interesuję mnie bardziej fabuła niż męczenie się z wilkami w 20 godzinie rozgrywki. Mod na moim lapku działa stabilnie i miałem może z kilka crashy.
 

Abaddon

Abaddon

Moderator działu
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Moderator działu
Zadania są bardzo różnorodne . Trzymano się przede wszystkim stylu zadań G2NK, więc i proste przynieś podaj i też zawikłane śledztwa, zadania ze zmianą rutyn itp. Nie należało się tu spodziewać jakichś spektakularnych zadań z pilnowaniem bram, czy też innych skomplikowanych skryptowo rzeczy. Mod miał w zamyśle pozostać klasyczny, wykorzystujący akcje skryptowe z G2NK i ciekawość zadań miała opierać się na dialogach.
 

Narkan

Narkan

Użytkownicy
posty435
Propsy115
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Standardowo w dolinie mam lagi :F
 

chesterking

chesterking

Użytkownicy
posty60
Propsy31
  • Użytkownicy
Zadania z czasem stają się bardziej zawiłe i ciekawsze. Niestety walki coraz łatwiejsze, ale taki już los gothicowego świata.
Jeśli znasz schemat ataków przeciwników to nie będzie miało znaczenia, czy grasz na super ultra trudnym, czy dziecinnie łatwym poziomie trudności. Jednakże według mnie dobrze zbalansowali poziom trudności walk. Po kilkunastu godzinach rozgrywki można dać radę nawet z większością przeciwników. W Przeznaczeniu połączyli dobrze wykonaną fabułę wraz z trudnością walk. Ponadto trudnością nie są tutaj walki, a właśnie wykonywane zadania. Z mojego doświadczenia wynika, że raz spotkamy zadanie z oczywistą odpowiedzią, a innym razem wręcz przeciwnie, za co należy się pochwała.
Pamiętajcie "Dziennik jest jak karta z odpowiedziami", wystarczy tylko umieć czytać i grać rozsądnie.

Z mojej strony jeszcze dodam, że polecam grać z użyciem dx11. Wygląda i działa o wiele lepiej. Również w Dolinie Przodków, co znacząco uprzyjemniło mi grę. Nie zauważyłem niczego podejrzanego podczas grania, z wyjątkiem migających tekstur (w kilku miejscach). Żadnych innych problemów, bugów nie miałem. Może miałem szczęście, kto wie...
Nie mam mocnego komputera, a gra przy średnich ustawieniach suwaków na dx11 (w full hd) działa przyzwoicie, bo aż w 40+ FPS. Ale to już takie szczegóły nie mające wpływu na jakość rozgrywki.
Ponadto podczas około 220 godzinnym czasie rozgrywki jedynie raz wywaliło mnie do pulpitu, co jest zaskakująco pozytywnym wynikiem.
Zatem szczerze polecam i zachęcam do gry.
 

Abaddon

Abaddon

Moderator działu
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Moderator działu
U mnie na DX11 zen DP jest dużo lepiej zoptmalizowany niż Khorinis. Nie wiem jakim cudem :D
 

Maniaks

Maniaks

Użytkownicy
posty22
Propsy3
  • Użytkownicy
Odpaliłem dzisiaj i zniechęciłem się po tym, jak ścierwojad zabił mnie na dwa ciosy. Gruba przesada z tym poziomem trudności.
 

Hosni

Hosni

Użytkownicy
posty149
Propsy51
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Odpaliłem dzisiaj i zniechęciłem się po tym, jak ścierwojad zabił mnie na dwa ciosy. Gruba przesada z tym poziomem trudności.
Niezły troll
2/10
 
Użyczyłem głosu w modyfikacjach:
- Wyspa [G1]
- Laer Gjoll [G2]
- Mag [G2]

Bosper

Bosper

Użytkownicy
posty108
Propsy23
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale wiecie, że jest coś takiego jak zwoje? I do tego kilka można znaleźć na początku gry
 
Forum Bractwa Spolszczenia: http://bractwospolszczenia.ml/
Znajdziecie tam kilkadziesiąt przetłumaczonych modów oraz wiele przydatnych informacji o zagranicznych modyfikacjach. Wkrótce Bractwo rozszerzy swoją działalność również na inne gry, zapraszam ;)


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry