Gothic 2 L'hiver UnBalance MOD 248106 783

O temacie

Autor Siemekk

Zaczęty 27.04.2016 roku

Wyświetleń 248106

Odpowiedzi 783

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty456
Propsy141
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@up dlatego nie gram już na Dx11

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Grając na trudnym odniosłem wielkie wrażenie, że gra jest wręcz banalna... Naprawdę. Grając łucznikiem na trudnym od znalezienia 1 łuku (tego koło Xardasa) wybiłem pół wyspy na +-30 strzałach. Dlatego myślę, że trzeba popracować także nad balansem, przez co premiera jeszcze bardziej się opóźni...

Łuk powinien być bronią dodatkową nie główną , moim zdaniem powinno zostać jak w  zwykłym gothicu że łuki sprawdzały się jako broń dodatkowa do broni 1h/2h :) Broń dystansowa jest op tak samo jak magia a jeszcze zbieranie strzał to znacznie ułatwienie więc albo zmniejsz znacznie obrażenia z łuku albo zbalansuj to tak że łuki nie działają na stworzenia takie jak smoki, golemy szkielety itp :)

Właśnie, że łuk powinien być taką samą główną bronią co 1h/2h to samo kusza, może nie każdy ma ochotę napierdalać mieczem. Ja zawsze w Skyrim grałem łucznikiem, a teraz gdy w gothicu jest rozbudowane celowanie, to czemu by nie zagrać w gothicu. Jakoś nikomu nie przeszkadzało, że łuk w Skyrim zadawał obrażenia szkieletom, smokom itd.
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Grając na trudnym odniosłem wielkie wrażenie, że gra jest wręcz banalna... Naprawdę. Grając łucznikiem na trudnym od znalezienia 1 łuku (tego koło Xardasa) wybiłem pół wyspy na +-30 strzałach. Dlatego myślę, że trzeba popracować także nad balansem, przez co premiera jeszcze bardziej się opóźni...

Łuk powinien być bronią dodatkową nie główną , moim zdaniem powinno zostać jak w  zwykłym gothicu że łuki sprawdzały się jako broń dodatkowa do broni 1h/2h :) Broń dystansowa jest op tak samo jak magia a jeszcze zbieranie strzał to znacznie ułatwienie więc albo zmniejsz znacznie obrażenia z łuku albo zbalansuj to tak że łuki nie działają na stworzenia takie jak smoki, golemy szkielety itp :)

Właśnie, że łuk powinien być taką samą główną bronią co 1h/2h to samo kusza, może nie każdy ma ochotę napierdalać mieczem. Ja zawsze w Skyrim grałem łucznikiem, a teraz gdy w gothicu jest rozbudowane celowanie, to czemu by nie zagrać w gothicu. Jakoś nikomu nie przeszkadzało, że łuk w Skyrim zadawał obrażenia szkieletom, smokom itd.

Aleś porównał w skyrimie grało się łukiem bo walka bronią była nudna do tego stopnia że odechciewało się grać :) ale jakby nie patrzeć grając łucznikiem + skradanie w skyrimie na legendarnym byłem istną maszyną do zabijania , większość wrogów padało na hita a ci silniejsi zanim mnie wykryli gryźli już piach :) Więc jak ma to tak wyglądać w gothicu że wszystko będzie padało na hita z łuku to podziękuje sobie granie tą klasą bo jakby nie patrzeć jakieś wezwanie musi być :) co do strzelania z łuków do szkieletów to jest bzdura , zero realizmu tak jak w skyrimie :) na szkielety powinny być bronie obuchowe ewentualnie sieczne
 
:D

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Realizm w grze w której występują smoki, olbrzymie jaszczury, przerośnięte kury, szkielety, magia, bohater nie czuje głodu, cały czas biega truchtem ale sprintem tylko po wypiciu mikstur, nosi ze sobą milion przedmiotów, 200000 broni ale nie może założyć miecza bo brakuje 1 pkt siły i to wszystko chowa w brzuchu.
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Grając na trudnym odniosłem wielkie wrażenie, że gra jest wręcz banalna... Naprawdę. Grając łucznikiem na trudnym od znalezienia 1 łuku (tego koło Xardasa) wybiłem pół wyspy na +-30 strzałach. Dlatego myślę, że trzeba popracować także nad balansem, przez co premiera jeszcze bardziej się opóźni...

Łuk powinien być bronią dodatkową nie główną , moim zdaniem powinno zostać jak w  zwykłym gothicu że łuki sprawdzały się jako broń dodatkowa do broni 1h/2h :) Broń dystansowa jest op tak samo jak magia a jeszcze zbieranie strzał to znacznie ułatwienie więc albo zmniejsz znacznie obrażenia z łuku albo zbalansuj to tak że łuki nie działają na stworzenia takie jak smoki, golemy szkielety itp :)

Właśnie, że łuk powinien być taką samą główną bronią co 1h/2h to samo kusza, może nie każdy ma ochotę napierdalać mieczem. Ja zawsze w Skyrim grałem łucznikiem, a teraz gdy w gothicu jest rozbudowane celowanie, to czemu by nie zagrać w gothicu. Jakoś nikomu nie przeszkadzało, że łuk w Skyrim zadawał obrażenia szkieletom, smokom itd.

Aleś porównał w skyrimie grało się łukiem bo walka bronią była nudna do tego stopnia że odechciewało się grać :) ale jakby nie patrzeć grając łucznikiem + skradanie w skyrimie na legendarnym byłem istną maszyną do zabijania , większość wrogów padało na hita a ci silniejsi zanim mnie wykryli gryźli już piach :) Więc jak ma to tak wyglądać w gothicu że wszystko będzie padało na hita z łuku to podziękuje sobie granie tą klasą bo jakby nie patrzeć jakieś wezwanie musi być :) co do strzelania z łuków do szkieletów to jest bzdura , zero realizmu tak jak w skyrimie :) na szkielety powinny być bronie obuchowe ewentualnie sieczne

Wiadomo bez przesady, ale uważam, że machanie  mieczem w gothicu też jest nudne, przynajmniej dla mnie. Przeszedłem tą grę już chyba z milion razy i rzygać mi się chcę machaniem mieczem po raz kolejny.
 

Samiuel

Samiuel

Użytkownicy
posty38
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
To dobry łuk :)
Spoko nikt raczej nie będzie miał ci tego za złe, bo każdy chce zagrać.
 
Największym zwycięstwem nie jest zabicie przeciwnika, a oszczędzenie go.

Sigmar

Sigmar

Użytkownicy
posty7
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Powitać :D

Niestety pierwszy post na forum będzie dotyczył problemu z modem. Mianowicie, gdzie nie pójdę spać (wieża Xardasa, jaskinia bandytów na drodze do Khorinis, łóżka przy placu wisielców) po animacji zmiany pory dnia wywala mnie do pulpitu z takim błędem ( http://imgur.com/a/Un55V ) :/ i wątpię żeby to było przez respawn - sprawdzałem przy pomocy zmiany pory dnia przez konsolę i wszystko ok było. Póki co, takie pierwsze podejrzenie, że ta animacja zmiany pory dnia może to powodować. Także pojawia się pytanie - da się ją jakoś usunąć ? Z góry dzięki za odpowiedzi :D

A, jeszcze loga dodam :)
https://drive.google.com/file/d/0B-KgEWxpZ490V1E2SXNoMUoxV2M/view?usp=sharing
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Cytuj
Aleś porównał w skyrimie grało się łukiem bo walka bronią była nudna do tego stopnia że odechciewało się grać :) ale jakby nie patrzeć grając łucznikiem + skradanie w skyrimie na legendarnym byłem istną maszyną do zabijania , większość wrogów padało na hita a ci silniejsi zanim mnie wykryli gryźli już piach :) Więc jak ma to tak wyglądać w gothicu że wszystko będzie padało na hita z łuku to podziękuje sobie granie tą klasą bo jakby nie patrzeć jakieś wezwanie musi być :) co do strzelania z łuków do szkieletów to jest bzdura , zero realizmu tak jak w skyrimie :) na szkielety powinny być bronie obuchowe ewentualnie sieczne

Wiadomo bez przesady, ale uważam, że machanie  mieczem w gothicu też jest nudne, przynajmniej dla mnie. Przeszedłem tą grę już chyba z milion razy i rzygać mi się chcę machaniem mieczem po raz kolejny.
I to wyjaśnia aby łuk był zbyt przekoksony porównując do broni białej? Bo wiesz, łukiem można atakować z daleka, mieczem NIE. Więc chyba łuk powinien mieć mniejszy dmg

 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Powitać :D

Niestety pierwszy post na forum będzie dotyczył problemu z modem. Mianowicie, gdzie nie pójdę spać (wieża Xardasa, jaskinia bandytów na drodze do Khorinis, łóżka przy placu wisielców) po animacji zmiany pory dnia wywala mnie do pulpitu z takim błędem ( http://imgur.com/a/Un55V ) :/ i wątpię żeby to było przez respawn - sprawdzałem przy pomocy zmiany pory dnia przez konsolę i wszystko ok było. Póki co, takie pierwsze podejrzenie, że ta animacja zmiany pory dnia może to powodować. Także pojawia się pytanie - da się ją jakoś usunąć ? Z góry dzięki za odpowiedzi :D

A, jeszcze loga dodam :)
https://drive.google.com/file/d/0B-KgEWxpZ490V1E2SXNoMUoxV2M/view?usp=sharing
Dzięki!!!
Na chwilę obecną w wersji 1.4 Uporałem się z takimi błędami:
-Wywalanie z gry przez paski
-Połowicznie naprawiono lagi w mieścia
Planowane jeszcze dodanie nowych opcji w menu(dot. SystemPack'a)

Co do Loga to raczej wina respawnu :/ Chociaż trochę dziwne, że ostatnią wywołaną funkcją był hook do FrameFunctions  :hmmm:
Trzeba będzie chyba pozbyć się tego FF :/
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
@Siemekk  Zrobisz jakiś najnowszy update co zawiera najnowsza wersja? Żeby można było jakoś to ogarnąć
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Cytuj
@Siemekk  Zrobisz jakiś najnowszy update co zawiera najnowsza wersja? Żeby można było jakoś to ogarnąć
Tak, ale dopiero gdy naprawie większość błędów.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Sigmar

Sigmar

Użytkownicy
posty7
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hmm - "hook do FrameFunctions", tak z ciekawości - coś groźnego ? :D
Swoją drogą, wiadomo już kiedy premiera 1.4 się odbędzie ? Wiem, że jak to z modami "done, when it's done" ale może jakieś przybliżenie - powiedzmy w ciągu miesiąca/dwóch ? ^^
 

Alden

Alden

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam! Mam problem a o tuż, gdy zainstaluje dx11 to w gothicu nie mam napisów a mam wszystko dobrze ;d Chyba: dx11 jest na 17.4 chyba wersji
 

Dezerow

Dezerow

Użytkownicy
posty42
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Swoją drogą, wiadomo już kiedy premiera 1.4 się odbędzie ? Wiem, że jak to z modami "done, when it's done" ale może jakieś przybliżenie - powiedzmy w ciągu miesiąca/dwóch ? ^^

"Przed do połowy lutego"
Polecam zaglądać na kanał youtube.
 

VergilSparda

VergilSparda

Użytkownicy
posty239
Propsy50
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Da radę w tym modzie jakoś sensownie pograć palkiem pod runy?
 

WhiteFang

WhiteFang

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
w 1.4 będą dodane zmiany z l'hiver 0.9.6 -  chodzi mi o zewnętrzny pierścień w zamku w gd ??
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Nope.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Legal

Legal

Użytkownicy
Zryta czacha
posty118
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zryta czacha
Opłaca się grać magiem(jeśli jest możliwość zostania magiem wody, ew. nekro piszcie) czy lepiej zagrać łucznikiem waszym zdaniem? Oczywiście jeśli łucznik jest lepszy to czy można zrobić w ten sposób swojego builda że bezi wykorzystuje głównie łuk i bronią dodatkową są duale(mam na myśli głównie sztylety)? Mam wątpliwości czy wybrać maga czy polecieć w najemnika który właśnie będzie takim łucznikiem.
 

protoXon

protoXon

Użytkownicy
posty7
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam mam pytanie czy jak teraz zagram w wersje 1.3 to czy później save będą działać na wersji 1.4
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Nie. Wersja 1.4 ukaże się za max. 3 tygodnie :)
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry