Gothic 2 L'hiver UnBalance MOD 47722 799

Ankieta

Pusta ankieta

1
2

O temacie

Autor Siemekk

Zaczęty 27.04.2016 roku

Wyświetleń 47722

Odpowiedzi 799

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Szlachcic
posty1494
Propsy378
ProfesjaSkrypter
  • Złote Wrota
  • Szlachcic
Poprosiłbym także o loga ze snu ;) Z tego co widzę to coś jest z GameStates z LeGo, ale tak jak mówiłem w 1.4 jest to zmienione.

Nie mam nic przeciwko jeśli poprosisz o pomoc...
Tylko jak już prosisz to nie proś o podstawy lub Ikarusa & LeGo gdy nie znasz nawet podstaw.
Moje skrypty:
Dwa ostrza |Unbalance 1.2

MagicUnicorn

MagicUnicorn

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ten problem ze spaniem jest inny. Zdjęcie tego błędu jest na 27 stronie tematu.

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty176
Propsy215
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
No widzę ze błąd z crashami który był u mnie został już podany :) Liczę że zostanie  naprawiony w patchu 1.4 . Mówię o tych crashach przy wczytywaniu które podał MagicUnicorn

:D

wojteczekk

wojteczekk

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty20
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Samiuel

Samiuel

Użytkownicy
posty38
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Nie spinajcie się tak i dajcie mu spokojnie pracować.

Największym zwycięstwem nie jest zabicie przeciwnika, a oszczędzenie go.

Yogii26

Yogii26

Użytkownicy
posty15
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nowa wersja L'Hiver (0.9.6) została już spolszczona ale podejrzewam że nowy UnBalance (1.4) nie będzie na niej oparty?

Samiuel

Samiuel

Użytkownicy
posty38
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
Yogii26 nie, za dużo roboty by to zajęło żeby wszystko co Siemekk zrobił na obecnej wersji Unbalance przenieść na 0.9.6.

Największym zwycięstwem nie jest zabicie przeciwnika, a oszczędzenie go.

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Szlachcic
posty1494
Propsy378
ProfesjaSkrypter
  • Złote Wrota
  • Szlachcic
Kwestia vobowania :/
@Siemekk Jak idą testy ?
Ciągle nie wiem co powoduje dropy w mieście :/

Tylko jak już prosisz to nie proś o podstawy lub Ikarusa & LeGo gdy nie znasz nawet podstaw.
Moje skrypty:

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Szlachcic
posty1494
Propsy378
ProfesjaSkrypter
  • Złote Wrota
  • Szlachcic
Grając na trudnym odniosłem wielkie wrażenie, że gra jest wręcz banalna... Naprawdę. Grając łucznikiem na trudnym od znalezienia 1 łuku (tego koło Xardasa) wybiłem pół wyspy na +-30 strzałach. Dlatego myślę, że trzeba popracować także nad balansem, przez co premiera jeszcze bardziej się opóźni...

Moje skrypty:

Frizbick

Frizbick

Użytkownicy
posty142
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Grając na trudnym odniosłem wielkie wrażenie, że gra jest wręcz banalna... Naprawdę. Grając łucznikiem na trudnym od znalezienia 1 łuku (tego koło Xardasa) wybiłem pół wyspy na +-30 strzałach. Dlatego myślę, że trzeba popracować także nad balansem, przez co premiera jeszcze bardziej się opóźni...
Czym to jest spowodowane? Potwory się bugują i łatwo je zabić?

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Szlachcic
posty1494
Propsy378
ProfesjaSkrypter
  • Złote Wrota
  • Szlachcic
A gdzie XD Strzały z nich można zbierać.

Moje skrypty:

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty20
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Siemekk Więc nie można po prostu wyłączyć opcji zbierania strzał z zabitych potworów ?

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Szlachcic
posty1494
Propsy378
ProfesjaSkrypter
  • Złote Wrota
  • Szlachcic
Jak się za to zabiorę, to już wezmę się porządne wraz ze zmianą kilku rzeczy w celowaniu.

Moje skrypty:

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty176
Propsy215
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa

Łuk powinien być bronią dodatkową nie główną , moim zdaniem powinno zostać jak w  zwykłym gothicu że łuki sprawdzały się jako broń dodatkowa do broni 1h/2h :) Broń dystansowa jest op tak samo jak magia a jeszcze zbieranie strzał to znacznie ułatwienie więc albo zmniejsz znacznie obrażenia z łuku albo zbalansuj to tak że łuki nie działają na stworzenia takie jak smoki, golemy szkielety itp :)

siewka181

siewka181

Użytkownicy
PomiotBeliara
posty400
Propsy67
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • PomiotBeliara
ja mam problem z tym ze jak zaktualizowałem dx11 to nie mam zadnych pasków w grze.
Nie widzę menu,statystyk,pasków życia nic po wczytaniu gry jest tylko postac i zadnego interfejsu  ;/

JAK NAZYWA SIĘ CHOROBA NA KTÓRĄ CIERPIĄ WYZNAWCY ADANOSA ?
WADA NOSA :d
Motyw do Google Chrome by ja: https://www.mychrometheme.com/t/94h6ywsfrpdltksaofn965n3e
http://z0r.de/L/z0r-de_4014.swf

R4zor

R4zor

Użytkownicy
posty258
Propsy60
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@up dlatego nie gram już na Dx11

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1653
Propsy714
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek

Łuk powinien być bronią dodatkową nie główną , moim zdaniem powinno zostać jak w  zwykłym gothicu że łuki sprawdzały się jako broń dodatkowa do broni 1h/2h :) Broń dystansowa jest op tak samo jak magia a jeszcze zbieranie strzał to znacznie ułatwienie więc albo zmniejsz znacznie obrażenia z łuku albo zbalansuj to tak że łuki nie działają na stworzenia takie jak smoki, golemy szkielety itp :)

Właśnie, że łuk powinien być taką samą główną bronią co 1h/2h to samo kusza, może nie każdy ma ochotę napierdalać mieczem. Ja zawsze w Skyrim grałem łucznikiem, a teraz gdy w gothicu jest rozbudowane celowanie, to czemu by nie zagrać w gothicu. Jakoś nikomu nie przeszkadzało, że łuk w Skyrim zadawał obrażenia szkieletom, smokom itd.

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty176
Propsy215
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa

Właśnie, że łuk powinien być taką samą główną bronią co 1h/2h to samo kusza, może nie każdy ma ochotę napierdalać mieczem. Ja zawsze w Skyrim grałem łucznikiem, a teraz gdy w gothicu jest rozbudowane celowanie, to czemu by nie zagrać w gothicu. Jakoś nikomu nie przeszkadzało, że łuk w Skyrim zadawał obrażenia szkieletom, smokom itd.

Aleś porównał w skyrimie grało się łukiem bo walka bronią była nudna do tego stopnia że odechciewało się grać :) ale jakby nie patrzeć grając łucznikiem + skradanie w skyrimie na legendarnym byłem istną maszyną do zabijania , większość wrogów padało na hita a ci silniejsi zanim mnie wykryli gryźli już piach :) Więc jak ma to tak wyglądać w gothicu że wszystko będzie padało na hita z łuku to podziękuje sobie granie tą klasą bo jakby nie patrzeć jakieś wezwanie musi być :) co do strzelania z łuków do szkieletów to jest bzdura , zero realizmu tak jak w skyrimie :) na szkielety powinny być bronie obuchowe ewentualnie sieczne

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty538
Propsy222
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Realizm w grze w której występują smoki, olbrzymie jaszczury, przerośnięte kury, szkielety, magia, bohater nie czuje głodu, cały czas biega truchtem ale sprintem tylko po wypiciu mikstur, nosi ze sobą milion przedmiotów, 200000 broni ale nie może założyć miecza bo brakuje 1 pkt siły i to wszystko chowa w brzuchu.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry