Pytania i problemy techniczne 863915 3676

O temacie

Autor matekacp

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 863915

Odpowiedzi 3676

szoldrus

szoldrus

Użytkownicy
posty20
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siemka mam problem otoz gdy wychodze z Jarkendaru mam caly czas ekran ladowania ale slychac dzwieki otoczenia oraz muzyke. Pomocy!
 

Bezio47

Bezio47

Użytkownicy
posty51
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Pewnie był już taki problem więc przepraszam za to że nie chciało mi się szukać. Wracając do błędu gdy naciskam nowa gra to wyskakuje mi błąd: C:zMusic_DM.cpp(zCMusicSys_DirectMusic :: LoadThemeByScript) :file not found: xt_daysth.sgt co mam zrobić ?
 

Athashin

Athashin

Użytkownicy
posty16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie dotyczące run przyzywania potworów. Część graczy na pewno spotkała się z "zepsuciem" magicznych kamyków. Po kilkudziesięciu użyciach runy przywołania nagle się "wypalają" i po prostu przestają działać. Pierwszym razem miałem ten problem z przywołaniem zombi, ale zrobiłem drugą runę i było git. Dzisiaj zepsuła mi się runa szkieletu. Zrobiłem nową, ale stara zaczęła działać, więc ciągle używałem. Po kilku godzinach jednak przestała i ta nowa, jeszcze nie używana również nie działa. Nie mam więcej zwojów, żeby stworzyć nową. Ma ktoś pojęcie jak sobie radzić z tym bugiem? :(
 

BackArrow

BackArrow

Użytkownicy
posty22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,

Gram w Returninga 0066.1 na rozdzielczosci 4k, i tutaj pojawia sie problem.
Oba okna maja zbyt mala rozdzielczosc, wie ktos jak rozwiazac ten problem?


 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
W ustawieniach (któryś, jest kilka tych list) jest opcja zwiększająca interfejs, powinno to pomóc.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Bezio47

Bezio47

Użytkownicy
posty51
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Pewnie był już taki problem więc przepraszam za to że nie chciało mi się szukać. Wracając do błędu gdy naciskam nowa gra to wyskakuje mi błąd: C:zMusic_DM.cpp(zCMusicSys_DirectMusic :: LoadThemeByScript) :file not found: xt_daysth.sgt co mam zrobić ?


Pomoże ktoś ?
 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Bezio47

Skąd pobierałeś returninga i jakiego masz Gothica? Próbowałeś przeinstalować grę?
 

Bezio47

Bezio47

Użytkownicy
posty51
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Pobrałem z tej rosyjskiej strony i mam czystego. Nie próbowałem.Ale wczesniej miałem returninga ale musiałem odinstalować i teraz znów zainstalowałem ale mam błąd.
 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
"Ale wczesniej miałem returninga ale musiałem odinstalować i teraz znów zainstalowałem ale mam błąd."

Returninga najlepiej wgrywać na czystego Gothica. Przeinstaluj wszystko, bo to błąd typowy dla złej instalacji.
 

Bezio47

Bezio47

Użytkownicy
posty51
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Przeinstalowałem wgrałem polskie skrypty i dalej mam ten błąd a jak nie mam polskich skryptów to wszystko dobrze chodzi.
 

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakie polskie skrypty?
 

BackArrow

BackArrow

Użytkownicy
posty22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W ustawieniach (któryś, jest kilka tych list) jest opcja zwiększająca interfejs, powinno to pomóc.

Ustawilem wszytsko na wartosc maksymalna. Nie widze wgl roznicy... Moze da sie to jakos przestawic za pomoca jakiegos pliku tekstowego w katalogu z gra?
 

Bezio47

Bezio47

Użytkownicy
posty51
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

Pawlak673

Pawlak673

Użytkownicy
Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
posty270
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
Mam strasznie irytujący problem, podczas zapisywania gry, bądź wczytywania wyskakuje mi "OutOfMemory!" Jak się tego ścierwa pozbyć ? ..
Dodam, że pierwszym razem zainstalowałem Returna 2.0 na zwykłym The Rerurning i podczas gry na tamtym nie wyskakiwały mi ŻADNE błędy, ale stwierdziłem,  że przeinstaluje sobie na czystego Gothica może coś się poprawi z mechaniką .. No i mam co chciałem .. co 5 min wywala mi błąd
 

Smutek z dymem wylewam z płuc na zewnątrz .. <3

Apprentice

Apprentice

Użytkownicy
posty383
Propsy43
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Bezio47
Użyj angielskiego, ten polski jest beznadziejny.

@Pawlak673
Zainstaluj 4gb patch itd.
 

AdamoFelicjano

AdamoFelicjano

Użytkownicy
posty17
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wgrywałeś savy po aktualizacji patcha? bo po wgraniu najnowszej wersjii trzeba dać nową grę. mi ten błąd wywala po minimum 4 godzinach gry. oczywiście muszisz mieć przynajmniej 8 GB RAM. i ustawić widoczność na 100%.
mam 16gb ramu i widocznosc na 100% oraz gram na czysto, od nowa, bez starych saveow

Post połączony: 2017-06-04, 20:56
Cześć, pobrałem dzisiaj returninga z translacją angielską i po chwili gra wywala i wyświetla się bład :hmmm: out of memmory. Nie sądzę, żeby chodziło o mój sprzęt, bo jest raczej dobry.

Czy podczas instalacji moda zaznaczyles opcje 4gb ram? Jezeli nie, to zainstaluj moda ponownie.
zainstaluje ponownie, poniewaz tego nie zaznaczylem, dam znac czy pomoglo

Post połączony: 2017-06-04, 20:58
@mooooo44 no, powinno wystarczyć jak znajdzie jakiegokolwiek 4GB patchera i użyje, to nie jest specjalna gothicowa magia, tylko windowsowa magia. A System Pack od wersji 1.7 radzi sobie z każdym spatchowanym exe, także nie powinno być problemów.

@AdamoFelicjano Czy zdążasz wejść do gry? A jeśli tak, to czy masz na górze ekranu z prawej napis "Critical memory usage"? Od którejś nowszej wersji zaczął się pojawiać gdy zbliżasz się do crasha z out of memory, ale może faktycznie działa tylko z 4GB patchem

@Araxus1995 bez patcha Gothic może zaalokować 2GB RAM, a z patchem 4 (patrz https://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa366778.aspx).  W związku z czym już 5.5-6GB RAM (gdyby takie kości sprzedawali) by wystarczało by go wymaksować, a dalsze zwiększanie nie prowadzi do poprawionych rezultatów, nie ma co straszyć ludzi "przynajmniej 8GB".
nic takiego mi sie nie pojawia. robi sie lag, po czym wywala do pulpitu
Edit: zreinstalowalem returninga, a teraz, gdy probuje wczytac savea, wywala mi gre i wyskakuje acces violation
 

Pawlak673

Pawlak673

Użytkownicy
Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
posty270
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
 

Smutek z dymem wylewam z płuc na zewnątrz .. <3

Jamanta

Jamanta

Użytkownicy
posty63
Propsy14
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Czołem...Dawno nie odwiedzałem, wcześniej skończyłem na wersji 0061, dziś zainstalowałem 0066. Szczerze mówiąc, to chodzi 3x sprawniej, a nawet nie dorzuciłem fixa na trawę ^_^ ALE! Czy w tej wersji jest tak, że nie można zapisywać gry mając wyciągniętą broń, czy to bug? Rekreacyjnie gram sobie na łatwym ;) Jeżeli można to zmienić, to w jaki sposób?

Z innej beczki... Jak robi się "pause", co by wpisać marvina? Nie chciałbym się zablokować z powodu braku tej, czy innej postaci, a w poprzednich zdarzało się znikać postaciom/itemom...

Pozdrawiam wszelkich Gothicomaniaków!
 

UberHype

UberHype

Użytkownicy
posty60
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Jamanta Wciśnij klawisz "pause break"
To nie jest bug, po prostu przy wyciągniętej broni masz znaczek oznaczający walkę a nie można zapisać w trakcie walki
Ja mam znowu taki problem:
Gdy chcę wczytać grę to wyskakuje Mi taki komunikat:
 

RoTher

RoTher

Użytkownicy
posty123
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Po wczytaniu save'a mam accesa. Wersja 0066R2. Jakieś sugestie jak to naprawić ?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry