Pytania i problemy techniczne 863832 3676

O temacie

Autor matekacp

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 863832

Odpowiedzi 3676

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Gdzie znajde tenn dodatek na DX11 camera (jakoś tak) Nie chodzi mi o to żeby polepszyć wygląd wszyzstkiego na dx11 a taki fajny bajer był od kamery który wszystko naprawiał z dalszych odległości bo ucina mi świat... Da się go jakoś pojedyńczo ściągnąć na wersje 0.066?
 

gregory2213

gregory2213

Użytkownicy
posty9
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy jest jakiś sposób na to, żeby gra nie wywalała do menu głównego po zmianie gildii w konsoli?
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
 

Bezio47

Bezio47

Użytkownicy
posty51
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam taki problem ,że gra strasznie długo mi się włącza po czym wyskakuje mi błąd ,,nie znalezieono punktu wejscia procedury ReleaseDDThreadLock w bibliotece DDRAW.dll." co mam z tym zrobić ?
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Usuń plik ddraw.dll w folderze system
 

Problemix

Problemix

Użytkownicy
posty104
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś wie dlaczego w obozie bandytów na bagnach wszystkie obiekty, npc zanikają tak jakby było widoczność 20% ? mam ustawioną zanikanie na 300% ale w obozie bandytów to nie działa.
 

kurzel131

kurzel131

Użytkownicy
posty206
Propsy10
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Po wgraniu dx11 patha z texturepack mam bład access volation kto pomoże?
 
https://www.facebook.com/Chronologymu-210309256118451/ Jak ktoś lubi serwer pvp S2 do mu online to może zajrzeć na mój serwer testowy.

marv0oo

marv0oo

Użytkownicy
posty133
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest jakiś texturepack zmieniający wygląd szponu beliara? Ten obdarty miecz ze skyrim wygląda paskudnie. Widziałem gdzieś screeny, gdzie szpon wygląda jak ostrze mrozu z Warcrafta, jest gdzieś texture pack z tym mieczem? Widziałem, u Simon Said, ze u niego szpon wygląda właśnie jak ostrze mrozu, ale na plecach kruka w wersji 66.1 wygląda jak ten zardzewiały miecz ze skyrima
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
na RPGRussia jest :)
 

marv0oo

marv0oo

Użytkownicy
posty133
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
na RPGRussia jest :)

Dałbyś linka? Jakoś nie potrafię u Ruskich znalezć tego xd
 

chowder123

chowder123

Użytkownicy
posty56
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem z dwoma zadaniami u najemników.

Pierwsze zadanie - zabiłem wszystkich poszukiwaczy w obozie Dextera i w okolicy. Mimo to nie mam opcji dialogowej u Torlofa żeby zakończyć misję.
Drugie zadanie - nie mam opcji dialogowej u Wilka na temat pilnowania ziemi Bengara mimo rozpoczętej misji. Zacząłem ją u Bengara, potem znalazłem Malaka, cofnąłem się do Bengara i nic, potem poszedłem do Wilka i też nic.


Poradziłem sobie z tym już.
Pierwsze zadanie było powiązane z późniejszym przyjęciem zadania od Lorda Hagena - Fire and Sword. Po zabiciu Dark Mastera mogłem zakończyć misję u Torlofa i Hagena.
Drugie zadanie było chyba powiązane z powyższymi, bo nagle po zakończeniu tych dwóch zadań pojawiła mi się opcja na temat pracy Wilka u Bengara  o_0
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jak działa kradzież AST w modzie?
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Skradasz się od tyłu i ctrl
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@Loop
Własnie probowałem to zrobic wczesniej ale mi nie dziala.
 

Bajceps

Bajceps

Użytkownicy
posty15
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Może ktoś pomóc ? Gdy daje nowa gra wywala do pulpitu i wyświetla mi ten błąd..

link jak zdjęcie nie zadziała :
http://www56.zippyshare.com/v/JZRHQOmc/file.html

Post połączony: 2017-05-28, 11:48
Po instalacji jak w tym linku :
https://www.youtube.com/watch?v=usgELlkkgNg
PODCZAS odpalania gry mam tylko bialy ekran nic poza tym
 

AdamoFelicjano

AdamoFelicjano

Użytkownicy
posty17
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cześć, pobrałem dzisiaj returninga z translacją angielską i po chwili gra wywala i wyświetla się bład :hmmm: out of memmory. Nie sądzę, żeby chodziło o mój sprzęt, bo jest raczej dobry. 
 

Araxus1995

Araxus1995

Użytkownicy
posty116
Propsy10
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Wgrywałeś savy po aktualizacji patcha? bo po wgraniu najnowszej wersjii trzeba dać nową grę. mi ten błąd wywala po minimum 4 godzinach gry. oczywiście muszisz mieć przynajmniej 8 GB RAM. i ustawić widoczność na 100%.
 

mooooo44

mooooo44

Użytkownicy
posty16
Profesjabrak
  • Zbanowany
Cześć, pobrałem dzisiaj returninga z translacją angielską i po chwili gra wywala i wyświetla się bład :hmmm: out of memmory. Nie sądzę, żeby chodziło o mój sprzęt, bo jest raczej dobry.

Czy podczas instalacji moda zaznaczyles opcje 4gb ram? Jezeli nie, to zainstaluj moda ponownie.
 

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
@mooooo44 no, powinno wystarczyć jak znajdzie jakiegokolwiek 4GB patchera i użyje, to nie jest specjalna gothicowa magia, tylko windowsowa magia. A System Pack od wersji 1.7 radzi sobie z każdym spatchowanym exe, także nie powinno być problemów.

@AdamoFelicjano Czy zdążasz wejść do gry? A jeśli tak, to czy masz na górze ekranu z prawej napis "Critical memory usage"? Od którejś nowszej wersji zaczął się pojawiać gdy zbliżasz się do crasha z out of memory, ale może faktycznie działa tylko z 4GB patchem

@Araxus1995 bez patcha Gothic może zaalokować 2GB RAM, a z patchem 4 (patrz https://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa366778.aspx).  W związku z czym już 5.5-6GB RAM (gdyby takie kości sprzedawali) by wystarczało by go wymaksować, a dalsze zwiększanie nie prowadzi do poprawionych rezultatów, nie ma co straszyć ludzi "przynajmniej 8GB".
 

darekstrzalka4

darekstrzalka4

Użytkownicy
posty86
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam pytanko, walka kosturem maga na 0.66 wygląda koszmarnie, walczy się jak Halabardą na zręczność, czy jest jakiś patch usuwający to? zeby walczyć jak normalną bronia dwureczną? Jak coś to poproszę link
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry