Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903430 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903430

Odpowiedzi 37317

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@Blood ex Wystarczy 50-60 zręki. Potrzebujesz jednak też ~50 retoryki.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Blood ex

Blood ex

Użytkownicy
posty24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No to dz, widzę że na luzie mogę tam iść.
 

MrTLord001PL

MrTLord001PL

Użytkownicy
posty246
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Powodzenia z lasem :). A propo do AB. Myślałem że Gonzo pomoże mi w walce ze ślepcem a tu klops. Biedak się tak zmęczył i zasnoł. No nic. Weźcie to pod uwage (AB) jak bd chcieli robić las ;). (Sytuacja ta dotyczy tajnego sanktuarium)

Pytanie. Skończyłem las i nie mam co robić (dolina jest dla mnie jeszcze za trudna). Chciałem się wybrać do 4 rozdziału ale z tego co pamiętam powinienem coś tam zrobić z przyjacielem Lee. Chodzi tu aby questa wziąść czy odnaleść go w 3 rozdziale?
 
Ukończone modyfikacje:
Gothic 1 Mroczne Tajemnice
Returning 1.2 : Bardzo łatwy
Returning 2.0 + AB : Mieszanka łatwy (staty) + trudny (ogólna rozgrywka)
Returning 2.0 + AB (S&C) : Koszmar (ze wszystkimi utrudnieniami [200% defa hp i ataku])
Mody w trakcie przechodzenia:
Luźne granie w AB (testowanie nowych aktualizacji)
Oczekiwane mody:
Goetja
Dzieje khorinis

Ezry

Ezry

Użytkownicy
posty95
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ponawiam pytanie:

Mam taki dziwny efekt, znak jego to taka połowa czaszki a druga połowa jest w cieniu. Dostałem go w starej kopalni, nie bardzo wiem co on powoduje ani jak go zdjąć. Próbowałem czystym alkoholem, odtrutką, wodą święconą i zaklęciem oczyszczenia. Wie ktoś jak to zdjąć albo chociaż co on powoduje?
 

MrTLord001PL

MrTLord001PL

Użytkownicy
posty246
Propsy25
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
A to przypadkiem nie jest klątwa (opętanie)? Spr tak samo jak przy poszukiwaczach z miksturkami u Pyrokara
 
Ukończone modyfikacje:
Gothic 1 Mroczne Tajemnice
Returning 1.2 : Bardzo łatwy
Returning 2.0 + AB : Mieszanka łatwy (staty) + trudny (ogólna rozgrywka)
Returning 2.0 + AB (S&C) : Koszmar (ze wszystkimi utrudnieniami [200% defa hp i ataku])
Mody w trakcie przechodzenia:
Luźne granie w AB (testowanie nowych aktualizacji)
Oczekiwane mody:
Goetja
Dzieje khorinis

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś może jak rozpocząć walkę między tiamatem i haniarem w lesie asasynów? W solucji pisze żeby o 22 przyjść ale próbowałem tego dnia którego haniar mi o tym mówił oraz następnego ale nic się nie dzieje :/
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Jeżeli dałeś Haniarowi dowody na Tiamanta, to idź do jaskini Osaira, sprowadź Joaquina do kopalni i pogadaj z Osairem.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dla wszystkich tych, którzy po zabiciu Senyaka nie mają przy ołtarzu Beliara opcji dialogowej do ulepszenia Szponu duszą demona. Mianowicie nie wystarczy to, że Ash'Tar wyjaśni nam w jaki sposób połączyć miecz z duszą demona. Musimy dodatkowo pójść do Xardasa, żeby nam wszystko powtórzył XD
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak ja mam bić tych typów od dnia i nocy w zaginionym bracie? Klepie jednego w nocy, drugiego w dzień, po czym nagle mają full hp. Mam sie skupić tylko na jednym czy jak?
 

Ezry

Ezry

Użytkownicy
posty95
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@MrTLord001PL no niestety nie. Nic na to nie działa. Pyrokar nic mi na ten temat nie powiedział, błogosławieństwo też nic nie dało, byłem również u Xardasa i Vatrasa, skutek: również nic, ani woda święcona ani zaklęcie oczyszczenia.  Zastanawiam się czy to aby na pewno efekt negatywny bo nie wiem nawet co on robi. Ja już tego nie rozumiem.
 

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
z czego leca czaszki? I prosze bez glupich odpowiedzi typu ze szkieletów bo z nich leca tylko kosci
 

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak ja mam bić tych typów od dnia i nocy w zaginionym bracie? Klepie jednego w nocy, drugiego w dzień, po czym nagle mają full hp. Mam sie skupić tylko na jednym czy jak?

Dobra, poradzilem sobie. Zawiodlem sie strasznie na Zaginionym bracie. Niby najtrudniejsza lokacja, ale wiedząc na co i jak wskoczyc idzie ją zrobić bez problemu. :(
 

zeddicus94

zeddicus94

Użytkownicy
posty523
Propsy40
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie leża chromaniny do zadania dla Creola? Widze w poradniku miejsca jak np zatopiona wieża xardupy ale wczesniej juz idac po sfere splądrowałem ją i nic tam nie ma
 

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Moge oddać Salandrila do klasztoru? 3 rozdzial

Da sie później z nim handlować? Typ ma co rozdział dużo mikstur
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie, najlepsza opcja to oddać go w 5
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Gdzie leża chromaniny do zadania dla Creola? Widze w poradniku miejsca jak np zatopiona wieża xardupy ale wczesniej juz idac po sfere splądrowałem ją i nic tam nie ma

Chromaniny zbierasz po kolei, czyli od 1 do 5, nie można zrobić tak że zbierzesz pierw 3 księgę bo jesteś blisko, z tego powodu że jej tam nie będzie tak długo aż nie zbierzesz 2 księgi, a 2 nie zbierzesz tak długo jak nie podniesiesz pierwszej, itp.
 

darek0100

darek0100

Użytkownicy
posty287
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
trzeba podnieść i przeczytać aby pojawiła się następna - jest w niej napisane nie wprost, gdzie należy szukać następnej
 

Corypheus

Corypheus

Użytkownicy
Posąg Beliara
posty118
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Posąg Beliara
Dalej występuje błąd z piątą księgą?
 

Jesteśmy ludem wybranym. Bogactwo dla nas, władza dla Beliara. A jego królestwo nastanie, i zadrżą ci ku którym skieruje swój gniew! Więc zapłać propsem, bo inaczej zapłacisz krwią!

tomu1

tomu1

Użytkownicy
posty351
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Ezry

Daj screena tego efektu.
 

Ezry

Ezry

Użytkownicy
posty95
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A walić. Z tego co widzę to ten sam efekt np u Majesa i Wagona utrzymywał się do końca gry.
 


0 użytkowników i 11 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry