Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6902655 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6902655

Odpowiedzi 37317

mateuszzxcv

mateuszzxcv

Użytkownicy
posty483
Propsy58
  • Użytkownicy
Letho
Hymm... W drugim rozdziale z dostepnych na start broni 2h to chyba Dwureczny Miecz Paladyna u Martina, potem Starozytny Topor w Jarkendarze, nastepny Wola Rhobara od Hagena za zadanie Mroczna Siec i na koniec Uriziel. To chyba jedyne warte uwagi miecze
Komachi
Wieza Kreola, Czarna Mgła pomoze w razie problemow
 

Letho

Letho

DreamVader
posty206
Propsy7
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
@mateuszzxcv Kiedy wytrzymałości a kiedy siły warto się uczyć w w kaplice u Inosa ? Najlepszą broń dla strażnika jest bron właśnie w 1h za ubicie bandytów z listów gończych :) No 2h opłaca się uczyć jak zdobędziemy właśnie Wole Rhobara albo Uriziela :) Ja narazie bedę bawił się 1h :)
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
To nie ma tak ze nie masz w co pakować wszyscy popełniacie ten sam pierdolony błąd, nawet na łatwym znajdzie się powod aby w coś pakować, koniec gry to jest czysty H&S w którym napierdalasz się z 20 orkami czy smoczymi zębaczami naraz, wiec im krócej zabijasz 1 tym lepiej, wiec zawsze to jest świetnym powodem aby oszczędzić pn i potem lądować je w main stata im więcej go mamy tym krócej  te walki trwają, to znacząco skraca cały end game który  polega na nieustanej walce.

Zamietac i stosowac sie a bedzie spacerek.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

mateuszzxcv

mateuszzxcv

Użytkownicy
posty483
Propsy58
  • Użytkownicy
Letho
1. Ja chyba wszystkie Dary Innosa wykorzystalem na wytrzymalosc i to byl chyba blad bo nie wiedzialem ze max to 1000
2. Nie :) Zawsze olewam 1h i od razu wale w 2h jak najszybciej do 100% i co jakis czas sile. Na Miecz paladyna trzeba 90 sily a na Topor Starozytnych 140.
 
Tizgar skoro juz tu jestes, pomozesz?

Komcze IV rozdzial. Musze tylko powiedziec Garondowi ze ubilem smoki.
1. Jest cos co nalezy zrobic przed V rozdzialem zeby niczego nie zjebac?
2. Przyprowadzilem pomocnika Lutherowi w III rozdzialem (teraz wiem ze zjebalem ale Jest juz za pozno o jakies 30 godzin, wczesniejszych zapisow nie mam) da sie edytowac jakies plik w grze zeby  pojawil mi sie wpis w dzienniku odnosnie zadania z Sara? Jakas opcja odblokowania tego questa? Konsola raczej nie pomoze tu w niczym.
3. Czy poza Talbinem moge jeszcze kogos zwerbowac do mojego obozu? Obaj z Geshtatem sa w obozie mysliwych. Erol mnie nie zaczepia, jak z nim rozmawiam tez nie ma niczego o nowych ludziach.
4. Zadanie "Tajemnice Starej Ksiegi" wykonuje sie w IV rozdziale Czy w kolejnych?
5. Ksiazki "Oddech Smierci" tylko nekromanta moze oddac Xardasowi/Kreolowi? Zaden nie ma o tym zadnego dialogu
6. Ksiazki "Opowiesci Starozytnych" sa z zadania dla Maga Ognia, tak? Paladyn moze cos z nimi zrobic? Mam komplet + zwoj.
 

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ludzie bo niektórzy to zadają pytania te same 20 razy z rzędu odp jest jedna : https://rpgrussia.com/forums/gotika-2-vozvraschenie-2-0-spravochnik-faq.283/
PRAWY PRZYCISK MYSZKI I TŁUMACZ , macie wszystko - co gdzie czemu po co itd, np jakie zadania wykonać przed jakim rozdziałem bo inaczej je spieprzymy, czy kogo można zwerbować do obozu. Ta strona powinna zostać przyczepiona to by 90% mniej pytań było.
 

mateuszzxcv

mateuszzxcv

Użytkownicy
posty483
Propsy58
  • Użytkownicy
Kolega meserszmit007 ma absolutna racje. Najlepiej wyjebac do kosza wszystkie posty, zostawic tylko pierwszy z linkiem do Rosyjskiej strony z dopiskiem "PRAWY PRZYCISK MYSZKI I TŁUMACZ , macie wszystko" i niech sie ludzie mecza.
Jedna z definicji slowa "Forum" (z Wikipedii)
"Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej."
A my wszyscy przeciez tu gramy w Scrabble albo wrzucamy Memy -,-'
Forum jak i ten temat jest od zadawania pytan i odpowiadania na nie.
Zamiast udzielic odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie to na sile chcesz zrobic z siebie cwaniaka. Troche Ci nie wyszlo
 
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Tylko ze 90% osób tu nie umie z forum korzystać zadając to samo pytanie na każdej stronie mimo ze forum ma opcje szukaj i ta działa wręcz świetnie.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Deathrou

Deathrou

Użytkownicy
posty112
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy po konsekrowaniu pancerzu paladyna (przekutej zbroi rycerza) w 3 rozdziale będę mógł konsekrować też ten lepszy, który dostaje się później? Podobne zapytanie mam co do miecza, chociaż tu nie jestem pewien czy można mieć do tego coś lepszego niż Kiepskie ostrze magiczne
 

AvichiV

AvichiV

Użytkownicy
posty68
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@tomu1 Najemnik, karma Beliara 100 pkt. Zauważyłem na jakimś gameplayu, że gość przy rozmowie z S'enyakiem miał opcję dialogową  <użyj Mora Ultaru>, ja takowej nie mam.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Bo nie mógł mieć ja pierdole dostajesz rune od beliara używasz jej  runa znika ty masz umiejke i tyle reszta to 100% automat
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Komachi

Komachi

Użytkownicy
posty271
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tylko ze 90% osób tu nie umie z forum korzystać zadając to samo pytanie na każdej stronie mimo ze forum ma opcje szukaj i ta działa wręcz świetnie.
no taaa, ta opcja działa wręcz ZAJEBIŚCIE. Chuj z tym, że jedno pytanie można zadać w 50 różnych sposobów i czasem te 1400 stron tego tematu ciężko jest przejrzeć.
Skoro tak was kurwa boli odpowiadanie a pytania ludzi, święci paladyni, to co tutaj jeszcze robicie? Wiecznie jakiś gałgan się musi znaleźć niezadowolony bo ''zadał to pytanie setny raz -.-----'' Kurwa odpowiedz ten setny raz również, korona ci z głowy nie spadnie, forumowiczu,
 

Adu

Adu

Użytkownicy
posty92
Propsy3
  • Użytkownicy
A jak to wygląda z bronią 1h w 1 rozdziale, jest jakaś lepsza niż własny naostrzony El Bastardo? Jeśli tak to jaka i gdzie mozna ją zdobyć?
 

AvichiV

AvichiV

Użytkownicy
posty68
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A jak to wygląda z bronią 1h w 1 rozdziale, jest jakaś lepsza niż własny naostrzony El Bastardo? Jeśli tak to jaka i gdzie mozna ją zdobyć?

Za zabicie wszystkich bandytów na których jest list gończy,dostajesz bodajże lepszy miecz.

@Tizgar dobra, ze zwykłych mobów leci mi 'kamień duszy', to chyba znak, że Mora Ultaru działa. Ale takie coś nie poleciało z S'enyaka. Chyba, że akurat z niego nie miało dropnąć.
 

mateuszzxcv

mateuszzxcv

Użytkownicy
posty483
Propsy58
  • Użytkownicy
Adu
Orkowa Zguba, zadanie od Harada, trzeba zabic Czarenego Orka za farma Akila, tego po drodze z Laresem do kamiennego kregu
AvichiV
Przed wezwaniem  S'enyaka odpalilem rune, wezwalem demona i w trakcie rozmowy pojawila sie opcja "uzyj Mora Ultaru". Po walce w dropie z demona byl kamien z jego dusza
 

bassarka84

bassarka84

Użytkownicy
posty37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem z zadaniem zabojstwa Ignaza, a dokladnie po odnalezieniu butelki przepytaniu wszystkich, w jakini powinien chyba pojawic sie zabojca ale go nie ma... W opisie zadania pisze ze powinienem porozmawiac ze straza miejska ale zaden straznik nie ma opcji dialogowych do tego zadania... Prosze o pomoc
 

mateuszzxcv

mateuszzxcv

Użytkownicy
posty483
Propsy58
  • Użytkownicy
bassarka84
Idziesz do bramy tam gdzie stoi Mika i gadasz ze Straznikiem Miejskim tym bez imienia

Powinno ich byc tam trzech, Mika i dwoch Straznikow, jeden z nich mowi ze niedawno widzial podejrzanego typa wychodzacego z miasta.

Raczej nic chyba ze lezy przy bramie cialo Straznika. Gdyby bylo cialo to mysle ze zwoj ze wskrzeszeniem by pomogl. Nic innego mi do glowy nie przychodzi
 

bassarka84

bassarka84

Użytkownicy
posty37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gadalem z nim i nic.. :(

Post połączony: 2018-08-21, 23:05
No to dup...bo jeden ze straznikownmi zginal poszukiwacz go zabil razem ze szkieletami to pewnie ten straznik co akurat mial ta opcje dialogowa... Co teraz moge zrobic?
 

AvichiV

AvichiV

Użytkownicy
posty68
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@mateuszzxcv dzieki piekne, juz wszystko dziala
 

Letho

Letho

DreamVader
posty206
Propsy7
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Czy jeśli jestem strażnikiem miejskim i wykonałem Qesta od Galahada z dostarczeniem listu do "zabójcy" to czy  istnieje jakaś możliwość dołączenia do gildii zabójców?
 

mateuszzxcv

mateuszzxcv

Użytkownicy
posty483
Propsy58
  • Użytkownicy
Miales dostarczyc ten list. Gadasz z Gerbrandtem o zadaniu a on Ci mowi zeby nie kladl sie spac w nocy tylko pochodzil po gornym miescie. TEJ SAMEJ NOCY gdy rozmawiasz z Gerbrandtem, nie pozniej. Ponoc trzeba sie skradac.
 


0 użytkowników i 6 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry