[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 800553 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 800553

Odpowiedzi 1453

Ergon

Ergon

Użytkownicy
posty17
Propsy1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam! Mam problem z zadaniem, które polega na wymianie niewolników w Monterze dla Bradleya. Trzeba udać się na farmę w poszukiwaniu niewolników. Problem w tym, że farmę napadają bandyci i dopiero co do niej dobiegnę, a Leon umiera z rąk napastników. Jako, że działo się to w nocy spróbowałem przekimać do rana i wtedy udać się na farmę. Niestety ten biedny farmer rzuca się z pięściami na ciężkozbrojnego bandytę.
Czy Leon musi umrzeć i trzeba kombinować z tym liścikiem w jego kieszeni? Powinienem szukać innej osoby?

Edit: Problem zażegnany! Po wielu próbach strzelania z łuku praktycznie z samej bramy udało się później chociaż dobiec na farmę w porę i obronić go.
 

Donatel

Donatel

Użytkownicy
posty60
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć. Zaczynam nową grę, chciałbym zrobić wojownika pod siłę, czy ciężko na Alternatywnym Balansie wbić 400 siły i duży oręż III pod Krush Taracha czy już się nie opłaca inwestować punktów w cięższe bronie?
 

sonic212

sonic212

Użytkownicy
posty16
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czołem, odpuściłem walkę z kapłanami obok Hanka i mi znikł gdy potem tam wadłem, jaki jest kod na zbroje łowcy smoków albo Hanka?
 

Vaxard

Vaxard

Użytkownicy
posty24
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
moze jest pod teksturami sprawdz sobie wchodzac pod tekstury
 

zHunter

zHunter

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem, po zainstalowaniu wszystkiego na samym początku rozmowy z Hamlarem zamiast dialogów są pojedyńcze litery jak P,L itd zamiast całego dialogu, ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ? dodam że kiedyś gdy zainstalowałem te dodatki takiego problemu nie miałem
 

Matiz

Matiz

Użytkownicy
posty7
Propsy1
  • Użytkownicy
Witam, mam problem, po zainstalowaniu wszystkiego na samym początku rozmowy z Hamlarem zamiast dialogów są pojedyńcze litery jak P,L itd zamiast całego dialogu, ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ? dodam że kiedyś gdy zainstalowałem te dodatki takiego problemu nie miałem
Masz po prostu nowszą wersję LTM-a, która nie jest spolszczona. Do wersji 0.27 jest spolszczenie od 0.27 już nie, sprawdź jaką masz wersję LTM-a.
 

Vaxard

Vaxard

Użytkownicy
posty24
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, mam problem, po zainstalowaniu wszystkiego na samym początku rozmowy z Hamlarem zamiast dialogów są pojedyńcze litery jak P,L itd zamiast całego dialogu, ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ? dodam że kiedyś gdy zainstalowałem te dodatki takiego problemu nie miałem
Te dialogi [PL] będziesz miał dopóki nie wyjdzie nowe spolszczenie do LTM'a a z tego co wiem w najbliższym czasie go nie będzie wiec radze po prostu nie robić misji w których są te dialogi by czegoś sobie nie zepsuć
 

Paciol345

Paciol345

Użytkownicy
posty3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy jest jaka pomoc bo zamias kwesti mam [PL]  czegos brakuje ?
 

Vaxard

Vaxard

Użytkownicy
posty24
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ltm nie jest  spolszczony i dlatego masz w dialogach [PL]  kiedy wyjdzie spolszczenie będziesz mógł podmienić pliki i grać dalej
 

Matiz

Matiz

Użytkownicy
posty7
Propsy1
  • Użytkownicy
Wyszło spolszczenie do wersji 0.31 na grupie kajmy na discordzie, możecie sobie pobrać.
 

Iavi

Iavi

Użytkownicy
posty3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam
Dlaczego na farmie Dennisa pod monterą nie ma tam 2 niewolników "Leona i Kelvina" i na wykopaliskach w monterze też nie ma Osko.
Jest to jakiś błąd i czy da się to jakoś naprawić?
Czy muszę zaczynać grę od nowa?
 

Vaxard

Vaxard

Użytkownicy
posty24
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Możliwe ze zniknęli z powodu jakiegoś błędu w nowej aktualizacji LTM'a możesz ich normalnie kodami przyzwać i wykonać questy
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

zHunter

zHunter

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może ktoś wrzucić link do najnowszego spolszczenia ?
 

zHunter

zHunter

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobra, zainstalowałem wszystko od nowa, dialogi są opisy też jednak jest następny problem, nie ma Tristana tego gościa na początku w Ardei, wszyscy są Lee, Angar, Wilk itd itd a jego nie ma... ma ktoś pomysł dlaczego znikł ?
 

huta102

huta102

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
o co chodzi z tymi zamknietymi drzwiami, w ardei sa tak dwa zamkniete domy i nie wyświetla sie nad nimi nic aby informowały o zbyt małych umiejetnościach złodziejskich, wgl ich nie zaznacza,są jak mur. O co z tym chodzi? dziekuje z góry za jakąkolwiek informacje bo nie wiem czy to bład czy otworza sie pózniejszym etapie gry.   
 

skotar7

skotar7

Użytkownicy
posty32
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

huta102

huta102

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

UberPro

UberPro

Użytkownicy
posty16
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Gdy próbuje rozpocząć nową grę wyskakuje mi cała masa errorów w stylu "Error saving Shader" związanych z LTM, w data wszystko w porządku, ktoś ma jakiś pomysł?

Gdy wyłącze LTM wszystko działa.

Sry jednak miałem błąd w data, jeden plik zaczynał się od 01 zamiast 00, post do usunięcia.
 

xxxspier1

xxxspier1

Użytkownicy
posty93
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jest jakis mod odnosnie pretensji orkow wobec postaci?
bo okradniesz 1 dom, bulisz 500 g, potem 2 raz okradniesz (mimo,ze nikt cie nie widzi) cala wiocha/miasto cie leje i nie ma sensu dalsza gra.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry