[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 800651 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 800651

Odpowiedzi 1453

derstorix

derstorix

Użytkownicy
posty68
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam
Mam problem instalowałem wszystko po kolei 5 razy i za każdym razem to samo nie działają mi konsekwencje wszystkie inne mody działają QP CM 3.1 powrót generała lee i LTM działa wszystko ale mimo iż instaluje CM z konsekwencjami to po integracji LTM i powrotu generała lee nie działają tzn wszystkie postacie angar wilk lares lee tristan są w ardei ale nad tristanem nie ma nazwy nie ma nic tylko pasek życia a z anagarem mam dialog z mora soul z laresem z geldren a do reddock prowadzi mnie Gorn czy ktoś mi może pomóc? wydaje mi się że robię coś źle z integracją modów ale nie wiem co proszę o pomoc
 

IayzoN

IayzoN

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć,

Mam problem w klanie ognia. Otóż gdy wejdę głębiej do obozu tam gdzie przesiadują NPC przy ognisku to wywala mi grę z komunikatem where is guru. Mam zainstalowane  CP1.75 + QP 4.U2 + CM3.1 + K.2.0.2 + G3EEUP1.04.11 + PGL 1.3c + LTM 0.32 PL+ MDS 1.2.0.1. Dodam, że wszystko śmiga bez zarzutu oprócz klanu ognia. Nie mam pojęcia co jest nie tak ale mam nadzieję, że ktoś wie.

Pozdrawiam
 

derstorix

derstorix

Użytkownicy
posty68
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@layzoN

Nie znam odpowiedzi na twoje pytanie ale może ty byś mi pomógł możesz mi powiedzieć jak instalowałeś mody w mds LTM i PGL bo mi K.2.0.2 nie działają
 

IayzoN

IayzoN

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
https://imgur.com/a/CfaMOXV             może ci to pomoże teraz sprawdzam czy bez PGL w klanie ognia nie wywala


edit Problem rozwiazany bład powodowala poprawka topora larsa
 

derstorix

derstorix

Użytkownicy
posty68
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
https://imgur.com/a/CfaMOXV             może ci to pomoże teraz sprawdzam czy bez PGL w klanie ognia nie wywala


edit Problem rozwiazany bład powodowala poprawka topora larsa


Zaraz zaraz czyli nie trzeba integrować PGL?? ty masz go odznaczonego ja integrowałem wszystko razem mam te same mody co ty
 

IayzoN

IayzoN

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
trzeba tylko cos sprawdzałem dlatego go wylaczylem na chwile :) Jak masz tak zrobione to wszystko powinno smigać
 

derstorix

derstorix

Użytkownicy
posty68
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Problem rozwiązany musiałem zintegrować samego LTM i potem dopiero PGL i resztę modów :) layzon dzięki za pomoc :)
 

skotar7

skotar7

Użytkownicy
posty32
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jest jakis mod odnosnie pretensji orkow wobec postaci?
bo okradniesz 1 dom, bulisz 500 g, potem 2 raz okradniesz (mimo,ze nikt cie nie widzi) cala wiocha/miasto cie leje i nie ma sensu dalsza gra.

A w jakim celu okradasz te domy ??
 

Tengri

Tengri

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem z ModStarterem 1.2, mianowicie po przeprowadzeniu instalacji zgodnie z instrukcjami na ostatnim etapie przy próbie odpalenia mds.exe i wybraniu ścieżki gry (Gothic3.exe) wyskakuje powiadomienie "mods not found" mimo, że są w folderze FanMods tuż obok. Gra na steamie, wszystko uruchomione jako admin. Czy byłby ktoś na tyle uprzejmy aby podesłać treść pliku mds.ini ? Liczę, że mogę tam ręcznie dopisać coś tak, aby działało

EDIT: pomogło sciągnięcie hotfix-a do MDS
 

Siltharius

Siltharius

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, nie chciałem zakładać nowego tematu dlatego zapytam tutaj, może akurat ktoś będzie potrafił mi pomóc. Gram sobie z zainstalowanym Quest Packiem i Content Modem. Chodzi o to, że chciałbym usunąć niektóre pancerze z gry a postaciom które je posiadają przypisać inne.

Oprócz tego zastanawiam się dlaczego po wpisaniu kodu na wszystkie przedmioty, niektóre zbroje się powtarzają z tym, że jedna ma normalną nazwę i wymagania a druga nie ma wymagań albo nawet nazwy, skąd to się bierze?
 

StoryHelper

StoryHelper

Użytkownicy
posty34
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś, gdzie znajdę wszystkie przepisy wymagane do stworzenia Zaklętej Zbroi?
 

morduroth

morduroth

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, kurde mam problem. Gdzie znajde "Kwiat Lotosu" w zadaniu Chora Matka?

Post połączony: 2020-11-14, 14:58
Dla zainteresowanych Kwiat Lotosu znajdziecie w każdej oazie na środku oczka wodnego.
 

StoryHelper

StoryHelper

Użytkownicy
posty34
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś jak rozpocząć kolejne zadanie w wątku Lee po tym, jak Lares ukradł dokumenty ze skarba i po tym, jak oddałem Karrypto pierścień?
 

morduroth

morduroth

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kurcze mam kolejny problem.. sprzedałem jednemu z npc przedmiot Olbrzymia Maczuga, potrzebny dla Szamana. Niestety przy próbie wykupienia przedmiotu z powrotem, wywala mnie z gry... Próbowałem nawet kodu Control ale nie mogę zrobić save-a. Jest może kod na Olbrzymią Maczugę? Albo ktoś miał też taki problem z crashem gry i idzie to naprawić
 

morduroth

morduroth

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ok Yuko napisał,że trzeba niebieski kryształ wsadzić do skrzyni żeby odkupić broń z powrotem
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie, wie ktoś gdzie znajdują się 3 butelki wina Czerwień Myrtany oraz pergamin? Potrzebuję ich do 2 zadań i nie mogę ich znaleźć.
 

Vaxard

Vaxard

Użytkownicy
posty24
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie, wie ktoś gdzie znajdują się 3 butelki wina Czerwień Myrtany oraz pergamin? Potrzebuję ich do 2 zadań i nie mogę ich znaleźć.
w zamku w gothcie masz butelki szukaj na murach po kątach a pregamin ma kupiec w ardei na półce
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam pytanie, wie ktoś gdzie znajdują się 3 butelki wina Czerwień Myrtany oraz pergamin? Potrzebuję ich do 2 zadań i nie mogę ich znaleźć.
w zamku w gothcie masz butelki szukaj na murach po kątach a pregamin ma kupiec w ardei na półce

Dzięki za pomoc, znalazłem oba.
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dam 2 rady dla grających:
1. Jeśli macie wyuczoną kradzież możecie znacznie ułatwić zadanie Chora Matka, możne wtedy ukraść wymaganą miksturę od Eusebio i nie trzeba się uganiać za kwiatami lotosu.
2. Podam wam lokalizację przepisów wymaganą do stworzenia Zaklętej Zbroi:
- Napierśnik zdobędziecie w Świątyni Mora Sul w jednej z podziemnych krypt, posiada go Wódz Szkieletów.
- Naramienniki zdobywacie w jaskinii (grobowcu) Rhobara, tam zresztą też zdobywacie przepis na całą zbroję.
- Nagolenniki można zdobyć w jaskinii z nieumarłymi niedaleko Druida Runaka i orkowych łowców druidów, tam też spoczywa miecz z smoczej krwi
- Wewnętrzny krój (dokładnie nie pamiętam skąd zdobyć ale można spróbować tych lokalizacji, jak ktoś zdobędzie to mnie poprawi ) Demon z Gothy, Vengard
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nosze się z zamiarem zapykania w G3 na tych modach raz jeszcze tylko chciałbym sobie podmienić muzykę pod moje upodobania. Nawiasem mówiąc muzyka z G3 to straszny chłam.

Znalazłem taki poradnik

Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=aMoiMHaW2Dc

Czy to wystarczy czy trzeba będzie grzebać w plikach modów ?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry