[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 800619 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 800619

Odpowiedzi 1453

Vaxard

Vaxard

Użytkownicy
posty24
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cześć, zacząłem własnie grę z tą paczką i mam pytanka:
1 Czy moge robić normalnie zadania np u buntownikow zaraz obok Ardei czy to jakoś negatywnie wpłynie jesli chciałbym zostać najemnikiem orków?
2 Wiem że nie mogę zabijać orków - pytanie tylko których
3 Chciałbym wiedziec tez jak grać żeby sobie nie zablokować jakichś zadań tzn chciałbym z questów wycisnąć jak najwięcej w jaki sposób grać żeby w połowie gry sie nie okazało że np orkowie jak mnie tylko zobaczą to mnie atakują lub nie wpuszczają do miasta
4 Dom kowala w Ardei jest zamknięty drzwiami teksturami czy jak? Nie ma opcji się tam dostać
1-  Zadania w Ardei i w reddock możesz normalnie wykonywać tylko nie możesz wybić orków przy barierze bo wtedy nie wpuszczą cie do Uruka. Tylko przy wybiciu np orków z patroli i po rozmowie z Urukiem wyśle nowych oroków żeby znaleźli buntowników
2 -
3 - Jesli chodzi o zadania dla innych buntowników możesz mieć problem np w Monterze mogą cie nie wpuścić do zamku jeśli wykonasz za duzo zadań dla Okary lub w Geldern jeśli pomożesz Gońcom leśnym
4 -
 

sirkomar

sirkomar

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam pewien problem z odpaleniem gry na w miarę nowym komputerze (Ryzen 5 3600, RX 5700 XT).
Nie jestem w stanie wczytać żadnego zapisu lub rozpocząć nowej gry jeśli nie mam wszystkiego ustawionego na low. Gra ładuje się do 99% i przestaje się ładować. Udało mi się ją jakimś cudem odpalić na ultra i wszystko chodziło płynnie więc ciężko mi powiedzieć o co chodzi.
Czy ktoś z was spotkał się z czymś podobnym?
 

Matiz

Matiz

Użytkownicy
posty7
Propsy1
  • Użytkownicy
Witam, mam pewien problem z odpaleniem gry na w miarę nowym komputerze (Ryzen 5 3600, RX 5700 XT).
Nie jestem w stanie wczytać żadnego zapisu lub rozpocząć nowej gry jeśli nie mam wszystkiego ustawionego na low. Gra ładuje się do 99% i przestaje się ładować. Udało mi się ją jakimś cudem odpalić na ultra i wszystko chodziło płynnie więc ciężko mi powiedzieć o co chodzi.
Czy ktoś z was spotkał się z czymś podobnym?
Problem tkwi w karcie graficznej poczytałem na reddicie że chodzi o alokowanie vramu do tekstur, mam ten sam problem i raczej  on nie zniknie chyba że wydadzą jakiś nowy sterownik. Jest jedno wyjście ustaw wszystko na low, daj nowa grę, potem quick save, następnie wychodzisz i dajesz wszystko na ultra. Nie usuwa to na stałe problemu bo po jakimś czasie gra i tak ci się zawiesi i save nie będzie działał. Ja przynajmniej tak miałem.
 

Eloquente

Eloquente

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, hej, mam malutki problem z LTM w paczce. Gra działa normalnie itd. tylko w LTM zawarty jest Rebalance Mod który zmienia trochę forme zaklęć, np. Fala ognia jest rzucana wokół celu a nie gracza, ale ta część właśnie nie działa. Zaklęcia działają jak w podstawowym Gothicy a nie jak w modyfikacji. Wie ktoś jak temu zaradzić?
 

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Witam

Zainstalowałem paczkę modów i mam buga z teksturą Wilka ,wygląda to tak https://media.discordapp.net/attachments/589757510366265344/679741152089735168/unknown.png?width=888&height=500. Robiłem reinstall i dalej błąd występuje. Jedyna różnica w instalacji to że odznaczyłem konsekwencje a nie wiem czy to nie jest wymagane do moda Powrót generała Lee?
 
:D

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie są wymagane ale jak widać chyba jednak zainstalowałeś je, bo  lee czy wilk siedzą w ardei tylko jeśli mamy zainstalowane konsekwencje.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Hearthstone

Hearthstone

Użytkownicy
Kto ma odwagę, wygrywa
posty837
Propsy474
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kto ma odwagę, wygrywa
Nie są wymagane ale jak widać chyba jednak zainstalowałeś je, bo  lee czy wilk siedzą w ardei tylko jeśli mamy zainstalowane konsekwencje.

W content modzie je odznaczyłem ale widocznie powrót generała Lee je dodał. Odnośnie czcionki to po instalacji zmienia ona tylko czcionkę w ekwipunku i pasku szybkiego wyboru reszta posiada starą czcionkę do tego jest mniej czytelna. Nie wiem czy to dobry pomysł instalować ją, sprawdzi się tylko na niższych rozdzielczościach.
 
:D

Aziral

Aziral

Użytkownicy
posty92
Propsy22
  • Użytkownicy
Zainstalowałem wszystko tak,  jak jest napisane w instrukcji, ale wszystkie tekstury z LTM są niewidzialne. Jestem idiotą, czy po prostu coś nie współgra z resztą?
 

damoon

damoon

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak zrobię to wszystko tylko na G3 Forsaken Gods EE to też zadziała, czy muszę coś zmienić w kolejności instalacji?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Przecież to nie jest z tym kompatybilne, to jest do G3 nie do dodatku, pisze to nawet dość wyraźnie
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Aziral

Aziral

Użytkownicy
posty92
Propsy22
  • Użytkownicy
Zainstalowałem wszystko tak,  jak jest napisane w instrukcji, ale wszystkie tekstury z LTM są niewidzialne. Jestem idiotą, czy po prostu coś nie współgra z resztą?

Jeśli ktoś ma ten sam problem, to Konsekwencje jednak są wymagane. Te z Content Mod'a, jak i te z Lively Towns Mod'a.
Powrotu Generała Lee nie instalowałem. Tak samo tekstur (poza zmianą niektórych potworów).
Jak na razie wszystko działa.

edit. Nie trzeba też odpalać gry przez tego Mod Starter'a. Wystarczy tylko zintegrować pliki. A przynajmniej tak mi się wydaje, bo na razie żadnych problemów nie mam, ale ręki sobie nie dam uciąć.

edit2. I dodałem cały folder Gothic 3 do wyjątków Antywirusa PRZED integracją plików w Mod Starterze.

edit3. I teraz, gdy tak na to patrzę, to nie mam pojęcia, co tak właściwie pomogło. Możliwe, że wszystko musiało być zrobione w taki sposób, a może jednak nie wszystko.
 

Kateroa

Kateroa

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam serdecznie wszystkim. Na wstępie chciałbym podziękować wszystkich, którzy włożyli serducho i zapewne mnóstwo czasu w tłumaczenie wszystkich modyfikacji. Jesteście wielcy. Po bardzooooo długim czasie usiadłem do serii Gothic, oczywiście na modach. Gothic na dx11, gothic II na l'hiver z dx11 i teraz Gothic III z ww. modyfikacjami. Mogę powiedzieć tylko tyle iż owa produkcja w końcu wygląda jak powinna i na prawdę wspaniale poraz kolejny jest wejść w ten świat, coś pięknego.
Jednakże chciałbym poradzić się tutejszych psionicow xD co do kilku kwestii technicznych. Mianowicie jak wspomniałem wcześniej napakowalem "trójkę" modami z topicu, jednakże wolę zapobiegać niż leczyć.
1. Moje pierwsze pytanko tyczy się opcji armor_fix (którego to nie zaznaczyłem).Mógłby mi ktoś z kolegów powiedzieć jak to wygląda pod względem rozgrywki. Osobiście uważam iż sama opcja raczej nadaje klimatu rozgrywce aczkolwiek mam wątpliwości czy za bardzo nie utrudni to rozrywki, chociażby z powodu błędów gry czy głupoty npcow, zadań itp. Jednym słowem czy można z czystym sumieniem to zaznaczyć i liczyć się jedynie z tym że zostanę zaatakowany w nieodpowiednim pancerzu?
2. Druga sprawa dotyczy konsekwencji. Aktualnie jestem na poziomie Ardei i Reedock i obrałem drogę Maga na usługach Beliara. Nie mam jakieś większego parcia na łykanie zadań od buntowników, aczkolwiek jak mogę to korzystam. Martwi mnie jednak sytuacja w której jestem zmuszony wybić patrole przy obozu buntowników czy to patrol nękający gońców koło Montery i czy nie poniosę tego zbyt dużych kosnlelwencji na późniejszym etapie rozrgrywki. Wyczytałem już o orkach wokół Vengardu jak i w Nordmarze i wiem że nie ma co ich wycinać bo później nie bd chcieli że mną rozmawiać. Mnie bardziej interesuje to czy w Vengardzie Paladyni i Król nie bd mieli mi za złe kiedy to się do nich wybiroe, że wybiłem wszystkie buntownicze obozy oraz czy nie zablokuje to fabuły głównej i tej związanej z modem z Lee.
Dziękuję z góry za odpowiedź i liczę na wypowiedź fachowców. Pozdrawiam serdecznie.

Post połączony: 2020-03-27, 21:51
Zapomniałem jeszcze zapytać o Zmierzch Bogów. Zapewne bd kontynuować serię i czy są jakieś modyfikacje, które podobnie do Gothic III koksuja pod względem graficznym, fabularnym oraz klimatu ten tytuł. Z góry dziękuję.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
1. Jeśli dobrze pamiętam (musiałbyś spojrzeć w opis w instalatorze dla pewności), to właśnie zaznaczenie tej opcji WYŁĄCZA agresywność NPC-ów przy założeniu wrogiego pancerza. Ostatecznie opcja ta służy tylko delikatnemu pogłębieniu imersji, wiele zresztą nie robi - NPC-ci reagują po prostu tak, jak na wyciągniętą zbyt długo broń (wobec tego po osiągnięciu 75% reputacji przestaje to mieć jakiekolwiek znaczenie).
2. Nie będzie z tym problemu. Wybicie patroli na przykład spowoduje, że Uruk będzie wkurzony i wyśle kolejne, tym razem wrogo nastawione, ale poza tym nic więcej. Jeśli w okolicach Montery i Okary wykonasz wszystkie misje dla buntowników, Marik będzie chciał od ciebie wydusić trochę kasy, ale to też nic wielkiego i można to załatwić nie płacąc. Najważniejsze to nie wybijać orków wokół bariery (tracisz dostęp do Kana) i nie dopuścić do całkowitego pokonania orków w Nordmarze (po rozmowie z Gnarem orkowie będą chcieli cię zabić). Ze strony buntowników wiele konsekwencji ze współpracy z orkami nie uświadczyłem, pamiętaj jednak, że po zniszczeniu trzech osiedli buntowników rozmowa z przywódcą czwartego spowoduje, że zostaniesz uznany za wroga. Możesz jednak spokojnie rozmawiać z królem, "przywódcą" Vengardu jest w modzie Karrypto. Przyznaję, że nie grałem w RoTGL, bo wydaje mi się, że ten mod powoduje duże bugi z tłumaczeniem Content Moda, nie wykluczam, że jego główna linia przewiduje, że będziemy grać po stronie buntowników - w końcu żeby ją w ogóle zacząć, musimy wyzwolić Nordmar.
3. Moja rada zawsze będzie taka sama: odpuścić sobie Zmierzch Bogów, bo to marnotrawstwo czasu i pieniędzy. Jeśli już koniecznie chcesz, to istnieje Content Mod, podobny graficznie do wersji 2.2 tego do podstawki, ale niedodający żadnych nowych zadań czy dialogów. Gdzieś na forum był odpowiedni temat.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

DaVidOFF

DaVidOFF

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam zainstalowałem wszystko tak jak należy ,są tekstury itp. Jednak mam pytanie: w części lokacji z tego co zauważyłem na ten moment to w Faring i Monterze nie ma wszystkich postaci np.W monterze nie ma dwóch niewolników do wysłania do ruin oraz tego neutralnego najemnika, chyba Ford .Czy tak to powinno wyglądać?Czy jednak popełniłem błąd przy instalacji...
 

Kateroa

Kateroa

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jao, serdecznie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Pozwole sobie dopytać Cię jeszcze o jedną kwestie techniczna. Mianowicie, czy armor-fix ma również wpływ na pancerz danego NPC wobec innych. Chociażby czy taki Cooper dalej bd atakowany przez orków, czy z ta opcja wpływa tylko na pancerz noszony przez bohatera?
Z góry dziękuję.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Akurat atakowanie buntowników przez orków i wzajemnie jest spowodowane ich gildią, a nie pancerzem. Dlatego np. jeśli ciebie orkowie zaatakują ze względu na noszoną zbroję buntownika, to pozbawią cię tylko przytomności, Coppera zaś będą chcieli zabić. No i jego zaatakują od razu, gdy go zobaczą, ciebie dopiero, jak podejdziesz blisko.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Dexs

Dexs

Użytkownicy
posty41
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, ma ktoś może listę zadań do G3 CP1.75, QP 4, CM3.1 ? Albo czy jest jakaś strona z rozpiską wszystkich zadań
 


reybeek

reybeek

Użytkownicy
posty135
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, zainstalowałem wszystkie mody z tego tematu i borykam się z pewnym problemem. Mianowicie loadig trwa neinaturalnie długo. Grałem już kiedyś w G3 ale tylko xommunity patch i quest pack. Jestem niemal pewny, że na gorszym sprzęcie gra wczytywał się szybciej. Kolejny problem to ścinki już w grze. Grę potrafi mi zlagowac na 2-5 sekund, fpsy spadają do 1-2 albo w ogóle jest screenshot. Jest jakaś latka, tip, cokolwiek żeby to jakoś rozwiązać?
GPU 1070 oc, CPU i7 6700k, ram 2x8gb 3200mhz, SSD adata su 800. Jakieś pomysły? To trochę uciążliwe jak co parę minut gra wali taka scine.
 

Dexs

Dexs

Użytkownicy
posty41
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
ja instalowałem tak samo ale tylko do momentu poprawki content moda, wgrałem też czcionke i wszystko działa bardzo dobrze zero ścinek i wszystko szybko się ładuje
 


0 użytkowników i 5 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry