[G3] CP1.75 + QP + CM + Kon. + G3EEUP + PGL + LTM + Union ModPack PL 800711 1453

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2016 roku

Wyświetleń 800711

Odpowiedzi 1453

Adam9345

Adam9345

Użytkownicy
posty4
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hejka mam problem ,kiedy próbuje wejść do klanu młota wywala mi taki error
https://zapodaj.net/47b7b91d2c4ef.png.html
Dodam jeszcze ,że próbowałem już 2 razy odinstalować grę ale nic to nie pomogło.Nigdzie indziej nie mam takiego problemu

Też natrafiłem wczoraj na ten problem, ale jakoś znalazłem rozwiązanie, wyczyściłem już kopalnię z piecem i na razie gra nie crashuje, co zrobiłem? Odpaliłem program G3SI ustawiłem wszędzie set MadFaTal (ilość zdobywanego EXPA można zmienić z powrotem na 100%) oprócz shaderów te zostawiłem na Gothic3 zapisałem shadery i ge3.ini, następnie z moich dokumentów w folderze gothic3 usunąłem plik shader.cache i na nowo włączyłem grę, trzeba trochę poczekać, aby na nowo utworzyły się shadery, po tym zabiegu jak na razie nie crashuje, możesz spróbować tego u siebie, może zadziała. Dodam od siebie, że mam ustawienia graficzne na bardzo wysokie, nie mam jakiegoś mocnego sprzętu, gra potrafi czasem przy wczytywaniu terenu przyciąć na 1 - 3s

A i jeszcze przypomniało mi się, że usunąłem tę poprawkę dla topora Larsa, nie wiadomo czemu jak mam to zainstalowane to dalej crashuje.
 

gekon7

gekon7

Użytkownicy
posty22
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Znikające postacie, niewidzialne tekstury - jakieś porady co zrobić ?
 

Andre202

Andre202

Użytkownicy
posty60
Propsy8
  • Użytkownicy
Czy ta kompilacja modów pozostała aktualna, ze wszystkimi najważniejszymi modami do G3 i ich najbardziej aktualnymi wersjami? Czy może lepiej pobawić się w coś innego?

PS w paczce nie ma LCTM, a zamiast tego jest LTM (który z tego co wiem od pewnego czasu wchodzi w skład LCTM), ktoś wyjaśni o co chodzi?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
jest LTM (który z tego co wiem od pewnego czasu wchodzi w skład LCTM)
Pierwsze słyszę. Przecież to by było sprzeczne z podstawowymi założeniami LCTM, który ma minimalnie ingerować w grę i odcinać się pod tym względem od Quest Packa i CM. W paczce LCTM nie będzie, bo nie jest on kompatybilny z tymi dwoma modami.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ale to prawda LCTM jest zintegorwany z LTM i całą reszta jasne nie jest to 1 do 1 bo  sporo rzeczy z LCTM jest  w samym założeniu  sprzeczne z ideologia już CM-a ale to co nie było sprzeczne jest w LTM.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

mani124578

mani124578

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem ze znikającymi drzewami

problem występuje w podstawowej wersji i po zainstalowaniu modów, chodzę i losowe drzewa pojawiają się i znikają niezależnie od odległości jak tylko poruszę myszką

Zmniejszenie szczegółowości czy rozdzielczości nic nie daje, ponowne zainstalowanie gry również nie pomogło

karta: AMD RADEON HD 8790M
8 GB RAM
procesor: intel core i5-4200M CPU

i jeszcze jedno pytanie pobierając LTM widze że są dwa foldery Z_LivelyTownMod i Z_LivelyTownMod&ConsequencesPatch
mam oba wkleić do Gothic 3\ModStarter_v1_2\MDS\FanMods? a potem oba zitegrować razem z modyfikacją generała Lee?

Znalazłem też lukę w archiwach gry przed instalacją w/w modów Templates.m07, Templates.m10
brakuje więc 8 i 9
ale co mam teraz zrobić zmienić nazwę 10 na 8? nie rozumiem
 

Adam9345

Adam9345

Użytkownicy
posty4
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem ze znikającymi drzewami

problem występuje w podstawowej wersji i po zainstalowaniu modów, chodzę i losowe drzewa pojawiają się i znikają niezależnie od odległości jak tylko poruszę myszką

Zmniejszenie szczegółowości czy rozdzielczości nic nie daje, ponowne zainstalowanie gry również nie pomogło

karta: AMD RADEON HD 8790M
8 GB RAM
procesor: intel core i5-4200M CPU

i jeszcze jedno pytanie pobierając LTM widze że są dwa foldery Z_LivelyTownMod i Z_LivelyTownMod&ConsequencesPatch
mam oba wkleić do Gothic 3\ModStarter_v1_2\MDS\FanMods? a potem oba zitegrować razem z modyfikacją generała Lee?

Znalazłem też lukę w archiwach gry przed instalacją w/w modów Templates.m07, Templates.m10
brakuje więc 8 i 9
ale co mam teraz zrobić zmienić nazwę 10 na 8? nie rozumiem

Witam,

problemu ze znikającymi drzewami nigdy nie miałem, ale gdybym miał spróbowałbym takiego rozwiązania:

-Wchodzisz w moje dokumenty potem do folderu gothic3 i usuwasz plik Shader.Cache
-Ja ogólnie używam jeszcze pliku ge3.ini i shaderów MadFaTal, który m.in. zwiększa dystans rysowania, poprawia trochę kolory, zmniejsza mgłę, ustawia nowe shadery dla drzew
-Można to zrobić pobierając program g3 shader and ini, w skrócie g3si
-Co do modu LTM z tego co wiem to kopiujesz oba te foldery Z_LivelyTownMod i Z_LivelyTownMod&ConsequencesPatch, przynajmniej ja tak zrobiłem i wszystko działa, potem w mod starterze integrujesz wszystkie modyfikacje.
-Luka w archiwach tworzy się często po zainstalowaniu CM, więc przed zainstalowaniem LTM i innych modów, musisz ręcznie deinkrementować wyższe wartości, więc jak masz Templates.m07, Templates.m10 ,to templates.m10 zmieniasz na m08, jak masz jeszcze jakieś inne robisz tak samo, wszystko powinno zaczynać się od m00 i iść po kolei czyli m00, m01, m02, ... mXX. Pozdrawiam
 

mani124578

mani124578

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spoiler
Mam problem ze znikającymi drzewami

problem występuje w podstawowej wersji i po zainstalowaniu modów, chodzę i losowe drzewa pojawiają się i znikają niezależnie od odległości jak tylko poruszę myszką

Zmniejszenie szczegółowości czy rozdzielczości nic nie daje, ponowne zainstalowanie gry również nie pomogło

karta: AMD RADEON HD 8790M
8 GB RAM
procesor: intel core i5-4200M CPU

i jeszcze jedno pytanie pobierając LTM widze że są dwa foldery Z_LivelyTownMod i Z_LivelyTownMod&ConsequencesPatch
mam oba wkleić do Gothic 3\ModStarter_v1_2\MDS\FanMods? a potem oba zitegrować razem z modyfikacją generała Lee?

Znalazłem też lukę w archiwach gry przed instalacją w/w modów Templates.m07, Templates.m10
brakuje więc 8 i 9
ale co mam teraz zrobić zmienić nazwę 10 na 8? nie rozumiem

Witam,

problemu ze znikającymi drzewami nigdy nie miałem, ale gdybym miał spróbowałbym takiego rozwiązania:

-Wchodzisz w moje dokumenty potem do folderu gothic3 i usuwasz plik Shader.Cache
-Ja ogólnie używam jeszcze pliku ge3.ini i shaderów MadFaTal, który m.in. zwiększa dystans rysowania, poprawia trochę kolory, zmniejsza mgłę, ustawia nowe shadery dla drzew
-Można to zrobić pobierając program g3 shader and ini, w skrócie g3si
-Co do modu LTM z tego co wiem to kopiujesz oba te foldery Z_LivelyTownMod i Z_LivelyTownMod&ConsequencesPatch, przynajmniej ja tak zrobiłem i wszystko działa, potem w mod starterze integrujesz wszystkie modyfikacje.
-Luka w archiwach tworzy się często po zainstalowaniu CM, więc przed zainstalowaniem LTM i innych modów, musisz ręcznie deinkrementować wyższe wartości, więc jak masz Templates.m07, Templates.m10 ,to templates.m10 zmieniasz na m08, jak masz jeszcze jakieś inne robisz tak samo, wszystko powinno zaczynać się od m00 i iść po kolei czyli m00, m01, m02, ... mXX. Pozdrawiam

Dzięki za pomoc
niestety usunięcie tego pliku nie pomogło ze znikającymi drzewami
co do g3 shader and ini znalazłem to na niemieckiej stronce i program tez jest po niemiecku nie za bardzo potrafię go używać jak znasz jakiś poradnik czy filmik na yt tłumaczący co i jak byłbym wdzięczny za link ;)
 

Adam9345

Adam9345

Użytkownicy
posty4
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spoiler
Mam problem ze znikającymi drzewami

problem występuje w podstawowej wersji i po zainstalowaniu modów, chodzę i losowe drzewa pojawiają się i znikają niezależnie od odległości jak tylko poruszę myszką

Zmniejszenie szczegółowości czy rozdzielczości nic nie daje, ponowne zainstalowanie gry również nie pomogło

karta: AMD RADEON HD 8790M
8 GB RAM
procesor: intel core i5-4200M CPU

i jeszcze jedno pytanie pobierając LTM widze że są dwa foldery Z_LivelyTownMod i Z_LivelyTownMod&ConsequencesPatch
mam oba wkleić do Gothic 3\ModStarter_v1_2\MDS\FanMods? a potem oba zitegrować razem z modyfikacją generała Lee?

Znalazłem też lukę w archiwach gry przed instalacją w/w modów Templates.m07, Templates.m10
brakuje więc 8 i 9
ale co mam teraz zrobić zmienić nazwę 10 na 8? nie rozumiem

Witam,

problemu ze znikającymi drzewami nigdy nie miałem, ale gdybym miał spróbowałbym takiego rozwiązania:

-Wchodzisz w moje dokumenty potem do folderu gothic3 i usuwasz plik Shader.Cache
-Ja ogólnie używam jeszcze pliku ge3.ini i shaderów MadFaTal, który m.in. zwiększa dystans rysowania, poprawia trochę kolory, zmniejsza mgłę, ustawia nowe shadery dla drzew
-Można to zrobić pobierając program g3 shader and ini, w skrócie g3si
-Co do modu LTM z tego co wiem to kopiujesz oba te foldery Z_LivelyTownMod i Z_LivelyTownMod&ConsequencesPatch, przynajmniej ja tak zrobiłem i wszystko działa, potem w mod starterze integrujesz wszystkie modyfikacje.
-Luka w archiwach tworzy się często po zainstalowaniu CM, więc przed zainstalowaniem LTM i innych modów, musisz ręcznie deinkrementować wyższe wartości, więc jak masz Templates.m07, Templates.m10 ,to templates.m10 zmieniasz na m08, jak masz jeszcze jakieś inne robisz tak samo, wszystko powinno zaczynać się od m00 i iść po kolei czyli m00, m01, m02, ... mXX. Pozdrawiam

Dzięki za pomoc
niestety usunięcie tego pliku nie pomogło ze znikającymi drzewami
co do g3 shader and ini znalazłem to na niemieckiej stronce i program tez jest po niemiecku nie za bardzo potrafię go używać jak znasz jakiś poradnik czy filmik na yt tłumaczący co i jak byłbym wdzięczny za link ;)

Znalazłem taki poradnik po angielsku http://dl1.worldofplayers.de:8080/dl/52c2a724ae6d67f944b0c8a766175cea/5e1cc8bf/wog/gothic3/sonstiges/G3SI%20manual.pdf, na początku klikasz pick Gothic3 folder i wybierasz ścieżkę gdzie zainstalowana jest gra, potem wystarczy tylko na każdej zakładce (Main, Colors, Viewing distance, shader modifications) ustawić MadFaTal tzn. klikasz set MadFaTal (ilość zdobywanego expa można z powrotem zmienić na 100%), następnie zapisujesz shadery (write shader) i plik ge3.ini (write ge3.ini), znowu usuwasz plik shader.cache z moich dokumentów, później włączasz grę i to wszsytko, jak to nie pomoże na te znikające drzewa, to ja już nie wiem.

Przed chwilą przeczytałem, że problem ze znikającymi drzewami pojawia się na kartach graficznych od intela, jesteś pewien, że gra się uruchamia na karcie AMD?
 

WiteXDan

WiteXDan

Użytkownicy
posty27
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Zainstalowałem wszystko według poradnika, ale z jakiegoś powodu nie mam dialogów z Content Moda, jedynie znaczek "-" (także przy niektórych imionach).
Przeinstalowałem i spróbowałem inny poradnik, ale ten sam problem.

Dodatkowo to normalne że gra się bardzo zacina przy obrotach kamerą? Kiedyś miałem tak samo, ale wtedy można by zrzucić na słaby komputer.

[Któryś z modów w MDSie powodował ten problem. Za którymś razem udało się z odpowiednimi modami]
 

mani124578

mani124578

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@WiteXDan a pobrałeś poprawkę do content moda i wkleiłeś do folderu data? to naprawia ten błąd


Pytanko odnośnie rozgrywki - czy wyzwolenie al shedim ma jakieś konsekwencje ze strony orków lub assaynów?

Drugie pytanie czemu orkowie w Monterze nie chcą mnie wpuścić do siedziby wodza (strażnik zagaduje mnie i popracie spada o 30pkt oraz mówi będę mógł wejść jak głowa przywódcy buntowników zawiśnie na ścianie) mimo że nie zrobiłem żadnych misji dla buntowników z wybijaniem orków - tylko znalazłem ludzi do okary i zabiłem krowy żeby dowiedzieć się kto jest wtyką. Co prawda wczytałem grę i omijam ich z wyciągniętą bronią no ale jednak chciałbym wiedzieć co takiego zrobiłem?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

mani124578

mani124578

Użytkownicy
posty14
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@mani124578 A ile masz reputacji u buntowników? xD

31, dlatego też jestem zdziwiony niechęcią orków bo słyszałem że powyżej 50 czy więcej są jakieś problemy
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
O. To bardzo dziwne, jestem pewien, że nigdy nie miałem problemów tam, a chyba miewałem tyle reputacji. No nic, omiń ich z wyciągniętą bronią, i tak tylko raz musisz iść do tego zamku.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

avebraz

avebraz

Użytkownicy
posty196
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@mani124578 nie chca cie wpuscic bo zrobiels jakies zadanie przelomowe w gocie/okarze nie pamietam dokladnie w kazdym razie jakis quest
 
używasz marvina przekreślasz teorię darwina`me 2k18

skotar7

skotar7

Użytkownicy
posty32
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@WiteXDan a pobrałeś poprawkę do content moda i wkleiłeś do folderu data? to naprawia ten błąd


Pytanko odnośnie rozgrywki - czy wyzwolenie al shedim ma jakieś konsekwencje ze strony orków lub assaynów?

Drugie pytanie czemu orkowie w Monterze nie chcą mnie wpuścić do siedziby wodza (strażnik zagaduje mnie i popracie spada o 30pkt oraz mówi będę mógł wejść jak głowa przywódcy buntowników zawiśnie na ścianie) mimo że nie zrobiłem żadnych misji dla buntowników z wybijaniem orków - tylko znalazłem ludzi do okary i zabiłem krowy żeby dowiedzieć się kto jest wtyką. Co prawda wczytałem grę i omijam ich z wyciągniętą bronią no ale jednak chciałbym wiedzieć co takiego zrobiłem?

Też Ci dokładnie nie odpowiem, chodziło albo o questy po oczyszczeniu Gothy, albo o znalezienie ludzi dla Okary chyba, ewentualnie jakiś inny związany z relacją Okara-Gotha-Montera. Teraz aby wejść do wodza musisz zabić Rolanda.
 

set1213

set1213

Użytkownicy
posty43
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej,

Mam taki problem, iż nie pojawia się w grze całkiem sporo przedmiotów. Wpisałem kod "idkfa", aby sprawdzić, co nowego dodał mod, jednak w trakcie gry nie mogę uświadczyć choćby Hełmu Innosa, Skrzydlatego Topora, Zęba Smoka, Smoczej Tarczy (czy tam jakoś inaczej się zwała), Pancerza Mistrza (ma go pustelnik na sobie) i paru innych przedmiotów. Nadmieniam, że zwiedzam dokładnie - dachy, poddasza, balkonik w Isthar. zaglądałem za budynki i we wnętrza zrujnowanych wież. Gra jest prawie ukończona, więc raczej nic z zadań nie przegapiłem.

Teraz tak... Zgaduję, że może być to powiązane z QP, który "wypycha" pewne przedmioty z LTM - choćby pancerze. Ewentualnie mogą to być nagrody za podążanie ścieżką Orków, choć tutaj szczerze wątpię.
Czy mam rację, czy też te przedmioty gdzieś są?

I jeszcze jedna rzecz. Kowal z Lago (naturalnie po jego odbiciu) miał mi coś o jakimś legendarnym mieczu, ale rzucił tylko "nie teraz, jestem zajęty" i pod paru dniach nadal nic, w nocy też nic... Ogólnie nic.

EDIT:

A tak... Xardas mnie atakuje, ale wnioskując z dialogu, nie powinno być to w jego wieży. Natomiast on tam siedzi. Coś nie tak?
 

Rekimo

Rekimo

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Komuś też nie działa podnoszenie itemków z ziemi?
Ze skrzyń i potworów działa ppm
ale z ziemi np rośliny czy broń już nie działa.. wie ktoś jak to naprawić?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

VVrongVVay

VVrongVVay

Użytkownicy
posty17
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, zacząłem własnie grę z tą paczką i mam pytanka:
1 Czy moge robić normalnie zadania np u buntownikow zaraz obok Ardei czy to jakoś negatywnie wpłynie jesli chciałbym zostać najemnikiem orków?
2 Wiem że nie mogę zabijać orków - pytanie tylko których
3 Chciałbym wiedziec tez jak grać żeby sobie nie zablokować jakichś zadań tzn chciałbym z questów wycisnąć jak najwięcej w jaki sposób grać żeby w połowie gry sie nie okazało że np orkowie jak mnie tylko zobaczą to mnie atakują lub nie wpuszczają do miasta
4 Dom kowala w Ardei jest zamknięty drzwiami teksturami czy jak? Nie ma opcji się tam dostać
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry