Gothic Beta Edition [Gothic 1.04b Demo mod] 24103 51

O temacie

Autor Macfly

Zaczęty 2.01.2016 roku

Wyświetleń 24103

Odpowiedzi 51

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Cytuj
Posiada wiele postaci ,animacji, skryptów które zostały usunięte w późniejszej wersji gry .

jakich konkretnie innowacje wycięto? sensowniej jest to przenieść do wersji 1,08k.

 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Cytuj
Posiada wiele postaci ,animacji, skryptów które zostały usunięte w późniejszej wersji gry .

jakich konkretnie innowacje wycięto? sensowniej jest to przenieść do wersji 1,08k.
Quest z wytwórnią ziela jest inny
Jeden npc został usunięty z gry w późniejszych wersjach
5 npc straciło imiona
i parę innych pierdółek
Lepiej było by pogrzebać w wersji 1.01e ale jej nie można niestety rozpowszechniać
W wersji 1.01e jest kilka questów które potem wycięto jeśli zdać się na dociekliwość ruskich w innym wypadku chuj wie
 

Macfly

Macfly

Użytkownicy
posty13
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Z góry dziękuje adminom za odblokowanie tematu .  Miałem dość konkretną przerwę przy owym Fixie do dema jak ja go już przechrzciłem .  Wiem że to jest walka z wiatrakami ale przez to udaje mi się poznawać struktury plików gdzie sa pozapisywane za co odpowiadają itd .

Co do samego mojego Fixa do 1.04d

Przywrócone głosy Mobków
-Ścierwojad
-Jaszczur
-Gobliny
-Golemy
-Troll
-Zombie
-Krwiopicjy
-Harpie
-Topielce
-Demony
-Chrząszcze
-Cieniostwory
-Wilki
-Kretoszczury

Inne dźwięki:
- Dźwięki obrażeń NPC
- Dźwięki ataku mieczami
- Dźwięki łuku
- Naprawa dźwięków koncertu In Extremo

Tekstury:
-Przywrócona oryginalna tekstura drzwi która nie występuje w oficjalnej wersji gothica którą znalazłem spakowaną w innym demie gothica które było nowsze o dziwo datowanie owego pliku jest starsze  niż w officjalu i to dużo ;)

Świat :

Przywrócony lvl starej zwalonej kopali (ale muszę jeszcze uzyskać zgodę na użycie mapy gdyż wycięta została z 1 modyfikacji gdyż ta która była w plikach gry dosłownie z oświetleniem to mnie doprowadza o mdłości )

In extremo :

https://www.youtube.com/watch?v=Yn0jnDqDHTI


Drzwi : :P



Co do samego fixa . Jak na razie staram się naprawić błędy związane z samą rozgrywką typu braki dźwięków .  Do tłumaczenia na pewno mam zamiar powrócić ale muszę sobie skołować XPka bo na 7 nie chce mi za żadne skarby działać edytor skryptów a innaczej tekstu nie zmienię .
 

Slejduxx

Slejduxx

Użytkownicy
posty76
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

Macfly

Macfly

Użytkownicy
posty13
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Do tego pzregrzebalem różne dema i jeszcze różni się tekstura talerza która jest niebieska zamiast białej jak to ma w pełnej wersji miejsce .

Wracając do tematu udało mi się w końcu zmusić do działania edytor skryptów w którym  edytuję tekst w grze .

na próbę taka mała pierdółka z dema ;)



 

Duch

Duch

Użytkownicy
posty63
Propsy108
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Jak idą prace? I czy wiesz może na czym dokładnie polega umiejętność z dema "mistrz ognia"?
Tak w ogóle to dobra robota. I fajnie, że zn0wu ją robisz :)
 
Nazywają go śmiercią, ale nie mają racji. Śmierć jest przy nim pełnią życia.

Macfly

Macfly

Użytkownicy
posty13
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wiesz co nie wiem niestety . Demo ma zbugowane zapisy zadań i nie wszystkie dodaje do dziennika . Z tego co wiem to na 90% da się je przejść ale trzeba by zadania ręcznie na kartce zapisywać myślę że  pewnie im dalej w fabulę by się drążyło to by pewnie się okazało co to za umiejętność
 

Duch

Duch

Użytkownicy
posty63
Propsy108
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
A wrzucisz jakiś filmik ze swojej pracy? W sensie jaka zmiana była między demem a oryginalną grą?
 
Nazywają go śmiercią, ale nie mają racji. Śmierć jest przy nim pełnią życia.

Macfly

Macfly

Użytkownicy
posty13
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Za dużo tych zmian nie ma jedynie parę kosmetycznych ;) . Nie mam za bardzo co nagrywać i nie mam drygu do sklejania filmików  co najwyżej mogę nakręcić kawałek działającej starej zawalonej kopalni . Niestety w 1.04d już nie ostały do niej żadne skrypty ;/

Co do samego tłumaczenia przydała by mi się pomoc  w tłumaczeniu . Dokładniej to ktoś kto zna dobrze niemiecki bo obecna praca którą zrobiłem to tłumaczenie w tlaranslatorze a potem porównywałem to  do pełnej wersji o ile się to zgadało to usuwałem polskie znaki i wstawiałem to do gry . Ewentualnie jak translator przetłumaczył w miarę logicznie tylko nie składnie to przerabiałem tekst by miał sens ;)

Co do samego spolszczenia aktualnie wziąłem się za tłumaczenie przedmiotów w ekwipunku .


taka mała zajawka z  ekwipunku  :)

 

Slejduxx

Slejduxx

Użytkownicy
posty76
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
A postacie jak Canthar lub FOX (osoby z dema) będą miały zadania?
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
A postacie jak Canthar lub FOX (osoby z dema) będą miały zadania?
W wersji 1.04d nie mają już żadnych linii dialogowych
 

Slejduxx

Slejduxx

Użytkownicy
posty76
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Zapytałem się CZY BĘDĄ MIAŁY ZADANIA.
 

boguc

boguc

Użytkownicy
posty205
Propsy343
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
Skoro nie mają linii dialogowych to bez nich pewnie ciężko będzie zrobic do nich zadania NIE SONDZISZ?
 
Gothic najlepszy

Slejduxx

Slejduxx

Użytkownicy
posty76
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

Duch

Duch

Użytkownicy
posty63
Propsy108
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
@Macfly mogę ci pomóc w tłumaczeniu :) Jeśli chcesz pomocy to pisz pw ;0
 
Nazywają go śmiercią, ale nie mają racji. Śmierć jest przy nim pełnią życia.

Tomasz Raduszyński

Tomasz Raduszyński

Użytkownicy
posty7
Propsy7
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Widzę, że prace nadal trwają, powodzenia i czekam na ten projekt
 

Macfly

Macfly

Użytkownicy
posty13
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kolejny proggres przetłumaczyłem wszystkie roślinki , zbroje ,  teraz zabieram się za bronie których jest od cholery .

A co do Lisa nie ma do niego żadnych skryptów więc nie jestem w stanie przywrócić nic . W ogóle nie wiem czy dało by radę skompilować skrypty programem do officjalnego wydania Gothica



A tak wygląda zabawa z tłumaczeniem . Niestety trwa to długo bo co kilkanaście linijek muszę zapisywać i sprawdzać czy gra się nie wykrzacza po edycji . Już raz jak zacząłem odwaliłem taką lipę z dialogami i większość tłumaczenia poszła się gwizdać przez to .

 

Tomasz Raduszyński

Tomasz Raduszyński

Użytkownicy
posty7
Propsy7
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Kiedy tak mniej więcej można się spodziewać projektu?
 

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Szczerze nie widzę sensu tego projektu dla  tych kilku zmian. Juz lepiej je nałożyć na wersję 1.08k pl i byłoby to dużo szybciej wydane
 

Tomasz Raduszyński

Tomasz Raduszyński

Użytkownicy
posty7
Propsy7
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Co ty gadasz, fajny koncept dla fanów tej gry
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry