Zapomniana Krucjata 21713 65

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 19.11.2015 roku

Wyświetleń 21713

Odpowiedzi 65

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Ogólnie fajnie, że pracujecie, ale według mnie chyba za dużo rzeczy jest z R2.0 przez co gra traci swój klimat :/
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Mhmm na FanPage i filmikach wszystko wyjaśniałem co do zbrój i skąd one pochodzą. Jeśli mój pośrednik napisze w końcu do autorów to może uzyskamy na nie pozwolenie.
@Simen niestety mylisz się :) w filmach na końcu czy w opisie zawsze piszę że zbroje np pochodzą z danej modyfikacji. Niektóre zbroje też sam kleje ale czekam na pozwolenie o użycie.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Za te skrzydła: dam ci propsa jak wyjdzie mod :lol2:

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Powodzenia w pracy. Radzę jednak zmienić pomysł i wrócić do koncepcji osobnej przygody w nowym świecie i z nowym bohaterem. Rozszerzających modów do podstawki jest kilka i ciężko się przebić. Wyszedł returning, w tym półroczu ma wyjść też przeznaczenie. No i wielu graczom przechodzić podstawki znowu się nie chce. Musielibyście stworzyć coś dużego i naprawdę zachęcającego a takie projekty na początku przygody z moddingiem zazwyczaj nie wychodzą. Jeśli brak wam świata kilka jest na wogu i to całkiem przyjemnych dla oka. Jeszcze raz powodzenia w pracach.
 

Tomcio

Tomcio

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Już nie mogę się doczekać tej modyfikacji :D
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Ja tam prace?


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry