[GMP] Aderthad RP, czyli RolePlay w świecie Gothica. (START 05.08 W ŚRODĘ O 18!) 49003 93

O temacie

Autor Adasze

Zaczęty 24.07.2015 roku

Wyświetleń 49003

Odpowiedzi 93

Adasze

Adasze

Użytkownicy
posty19
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Interesujesz sie grami RPG?
Jesteś fanem papierowych sesji RolePlay?
Tęsknisz za pełnym uroku światem Gothica?

Aderthad jest serwerem w sam raz dla Ciebie!

Fabuła
Nasz serwer oferuje alternatywna historie znana z gry Gothic II. Odskocznia od kultowej serii? Fabula jest powiewem świeżości pozwala graczom wtopić się w świat Gothica na nowo! Możecie wcielić się w szlachcica, zbiegłego skazańca, a nawet druida! A może chcecie prowadzić spokojne życie z dala od problemów! Czemu by nie zostać bimbrownikiem, lub myśliwym? Uniwersum RolePlay jest ograniczone tylko i wyłącznie przez wyobraźnię graczy. Jaka odskocznie od standardowej historii oferujemy? Zaprezentuje tutaj krótkie streszczenie fabuły.

Nadeszła ta chwila... Chwila, w której skłócone rody zaprzestana rywalizacji, lub przeciwnie - rzuca się sobie do gardeł. Upada bariera. Resztki skazańców przemierzają przełęcz. Rozbici i bez perspektyw krążyli po traktach, napadając podróżnych... Do czasu, aż złożono im ofertę. Ofertę, która mogła na nowo odrodzić Kolonijne standardy. Ocaleli nowicjusze Obozu Bractwa założyli nowy obóz, przyjmując wiarę w zupełnie nieznane, tajemnicze Bóstwo. A Klasztor? Magowie ognia zniknęli, po znalezieniu potężnego artefaktu... Ostatnimi osobami, które widziano w okolicach byłego domu Magów, były dziwnie ubrane postaci z lukami... Jeden z farmerów przyrzekał, ze na jego oczach przemieniali się w rożne stworzenia! Psychopata? Tego nie wiadomo. Co postanowią władze miasta po tak dużym napływie skazańców na wyspę? Czy Śniący nadal ma wpływ na członków Bractwa? Jeszcze to tajemnicze znikniecie Magów... Może chcieli uciec? Wszystkiego pewno dowiemy się już niedługo.


Mapa
Znudziło Ci się standardowe Khorinis? Poszukujesz powiewu świeżości? Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Zmodyfikowana mapa, zawierająca nowe obozy i udoskonalająca te już istniejące! W późniejszej fazie rozgrywki powstanie całkiem nowa lokacja! Tęsknicie za Obozem na Bagnie, bądź Jarkendarem? A co powiecie na tereny bagienne na Khorinis? Będziecie mogli zagłębić się w nie po sam pas!

Co jeszcze?
- Zaawansowany skrypt,
- Dla każdego gracza system klas,
- System rozwoju postaci dla klas prywatnych,
- Crafting m.in broni, zbroi, mikstur, jedzenia, trunków,
- Nowego addona, który wprowadzi powiew świeżości wśród pancerzy i broni na serwerze. Urozmaici crafting i grywalne klasy,
- Zwierzyna i drop z niej,
- System monetarny i system handlu,
- System głodu,
- Przerobiona mapę Khorinis,
- Nieliniowa fabule,
- Cztery grywalne frakcje - Miasto (Podzielone na rody), Buntownicy, Obóz na Bagnie oraz Druidzi. Oczywiście wciąż istnieje możliwość tworzenia przez graczy nieoficjalnych ugrupowań,
- Stabilny hosting!


Jeśli chcecie wrócić do fascynującego świata Gothica już teraz zapraszam! Trwa rekrutacja ekip początkowych frakcji. Start odbędzie się już w najbliższym czasie! Zapraszam również serdecznie na nasze forum. Link:
http://aderthad.c0.pl/forum/index.php

*Reklame zaakceptował administrator Adanos.

Post połączony: 2015-07-24, 18:44
Postaram się odpowiedzieć na każde wasze pytanie ;3
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota

Kuba
Złote Wrota

Aderthad RP, czyli RolePlay w świecie Gothica.
#1 2015-07-24, 19:52(Ostatnia zmiana: 2015-07-24, 21:00)
Grałem na Aderthard, dobry serwer, naprawdę polecam.
 

Adasze

Adasze

Użytkownicy
posty19
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zapraszamy ponownie! Start nowej edycji w ciągu najbliższych dni. Oferujemy jeszcze lepszą zabawę niż dotychczas!
 

Remix

Remix

Użytkownicy
Murzyn Internetów :O
posty291
Propsy41
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Murzyn Internetów :O
Grałem na Aderthard, dobry serwer, na prawdę polecam.

Naprawdę uważam, że powinieneś mniej grać, a trochę pouczyć się języka ojczystego ;)

A co do reklamy, do cholery to forum nie od jebanych serwerów do GMP/GO, a do modów....
 
https://www.youtube.com/watch?v=TNdy0ea6gc4

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Nie wiem czy wiesz, ale Gothic Multiplayer czy Gothic Onilne to również modyfikacje więc jakby nie patrzeć reklama serwera modyfikacji (czyli też jakby samej modyfikacji) nie jest niczym złym. To, że ci się nie podoba RP, GMP itd. ( może po prostu nie umiesz grać :D) to nie powód abyś obrażał coś przy czym siedziało mało osób i robiło to bardzo długo, stworzenie dobrego serwera jest czasem trudniejsze niż stworzenie modyfikacji. GMP miało kiedyś bardzo dużo graczy, to był nowatorski system podtrzymujący życie Gothica do spółki z modami. Rozumiem możesz tego nie lubić, ale to powód do obrażania? Nie wydaje mi się 
 

Hosni

Hosni

Użytkownicy
posty149
Propsy51
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Jak dla mnie ten temat tu nie pasuje.
 
Użyczyłem głosu w modyfikacjach:
- Wyspa [G1]
- Laer Gjoll [G2]
- Mag [G2]

Adasze

Adasze

Użytkownicy
posty19
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Rozumiem, że dla kogoś może to nie pasować. No cóż wystarczy jedynie pominąć i szukać coś bardziej odpowiedniego dla siebie.
Co do tworzenia serwera.. no prosta rzecz to nie jest. Modyfikacja z małą ilością graczy przeżyje, serwer niezbyt.
 

Remix

Remix

Użytkownicy
Murzyn Internetów :O
posty291
Propsy41
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Murzyn Internetów :O
Nie wiem czy wiesz, ale Gothic Multiplayer czy Gothic Onilne to również modyfikacje więc jakby nie patrzeć reklama serwera modyfikacji (czyli też jakby samej modyfikacji) nie jest niczym złym. To, że ci się nie podoba RP, GMP itd. ( może po prostu nie umiesz grać :D) to nie powód abyś obrażał coś przy czym siedziało mało osób i robiło to bardzo długo, stworzenie dobrego serwera jest czasem trudniejsze niż stworzenie modyfikacji. GMP miało kiedyś bardzo dużo graczy, to był nowatorski system podtrzymujący życie Gothica do spółki z modami. Rozumiem możesz tego nie lubić, ale to powód do obrażania? Nie wydaje mi się

Skoro, mnie z GMP nie znasz, oznacza, że tak naprawdę gówno wiesz :) Sam w GMP gralem prawie 3 lata (gdzieś od lipca 2012 albo 2011, nie pamiętam już) i sam bawiłem się w tworzenie serwerów itp. a swojego czasu wiele serwerów po prostu przerabiało mój Gamemod do RP (dopóki V0id nie stworzył prostszego GM). Wg. mojej opinii tworzenie serwera (z skryptami itp.) jest banalnie proste i na pewno nie prostsze niż tworzenie modyfikacji do gothica (chociaż mniej rutynowe). Ty sam powinieneś szanować twórców modyfikacji do Gothic'a i nie zaśmiecać im działu do prezentacji ich pracy. Co do serwera, źle mnie odebrałeś. Być moze serwer jest dobry itp. itd. ale ja po prostu nie toleruje reklam serwerów do GMP na tM. Serwery do GMP na forum GMP, modyfikacje (PEŁNE) na tM. Oto moja opinia :)
 
https://www.youtube.com/watch?v=TNdy0ea6gc4

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Ty sam powinieneś szanować twórców modyfikacji do Gothic'a i nie zaśmiecać im działu do prezentacji ich pracy.


Niby ja czy Adasze zaśmiecamy dział? Gościu się postarał, zrobił dobry temat serwera MODYFIKACJI do Gothica. Nie widziałem nigdzie przepisu mówiącego, zakazujemy pisać o serwerach Gothica Multiplayer. TM to największy portal zrzeszający fanów Gothica, coś w tym złego, że się promuje? Banalnie łatwe mówisz? No tak, łatwo jest zrobić beznadziejny serwer bez żadnych opcji. Przerobienie mapy, przygotowanie skryptów i prowadzenie serwera już takie łatwe nie jest kolego.
 

Remix

Remix

Użytkownicy
Murzyn Internetów :O
posty291
Propsy41
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Murzyn Internetów :O
Mówię o TWORZENIU, nie prowadzeniu. LUA używane w GMP (nie wiem jak jest z GO) jest strasznei proste, a samo środowisko LUA i GMP również, więc to tylko sprawa odpowiedniego zaplanowania swojego Gamemod'a :) Serwer modyfikacji, a sama modyfikacja to dwie różne rzeczy, a to dział od MODDINGU GOTHICA, nie MODDINGU GOTHICA MULTIPLAYER. Tematy o serwerach GMP nadają się do Hyde Parku, jak już...
 
https://www.youtube.com/watch?v=TNdy0ea6gc4

Adasze

Adasze

Użytkownicy
posty19
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ale MULTIPLAYER to też jest modyfikacja do GOTHICA. Zastanawiam się co Ci tu przeszkadza ta reklama.. zamiast zająć się swoimi sprawami nakręcasz tutaj niemiły nastrój. Zdążylbyś już pobrać i zacząć jedną z owych modyfikacji do Gothica, których to forum jest pełne.
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Modding Gothica Multiplayer? Czyli modyfikacja modyfikacji, submodyfikacja? Co oznacza, że ewentualne modyfikacje np. Global Moda też nie mogą być przedstawiane na forum? O_O
 

Remix

Remix

Użytkownicy
Murzyn Internetów :O
posty291
Propsy41
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Murzyn Internetów :O
To że mp to też modyfikacja do Gothica, nie oznacza że jego serwery też można uznać za modyfikacje na równi z np. Gothic Content Mod, który był tu też reklamowany. Reklamowanie serwera do mp w tym dziale jest jak pisanie pierdyliarda tematów o małych aktualizacjach do jednej modyfikacji.... Innymi słowy, jest to zaśmiecanie...
 
https://www.youtube.com/watch?v=TNdy0ea6gc4

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
:facepalm:. Zakończę dyskusję w tym momencie bo po prostu nie mogę. 
 

Remix

Remix

Użytkownicy
Murzyn Internetów :O
posty291
Propsy41
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Murzyn Internetów :O
Propsuje pana u góry. BTW. czyżby jeden z administratorów serwera?
 
https://www.youtube.com/watch?v=TNdy0ea6gc4

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Ta współzałożyciel, twórca GM, wszystkich skryptów i jeszcze dowódca każdej frakcji. 
 

Remix

Remix

Użytkownicy
Murzyn Internetów :O
posty291
Propsy41
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Murzyn Internetów :O
Ta współzałożyciel, twórca GM, wszystkich skryptów i jeszcze dowódca każdej frakcji.

Po co ta agresja? Jako, iż tak bardzo broniłeś tego tematu, uznałem że masz coś wspólnego z tym serwerem.... A więc jeśli nie administrator, to pewnie pomagałeś im pisać fabułę (jako, iż jesteś scenarzystą), bo nie wierzę, że tak bardzo spodobała ci się ta reklama po samej treści, nawet bez żadnych screen'ów. :)
 
https://www.youtube.com/watch?v=TNdy0ea6gc4

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Grałem kiedyś na Aderhadzie. Byłem tam gubernatorem miasta, konspirantem itp. Pamiętam dobrze serwer, byłem w pewnej grupie ludzi gdzie świetnie grało nam się IC jak i pisało OOC. Dobrze pamiętam serwer, na prawdę dobrze, co zresztą pisałem. Fabułą zajmowałem się tylko przy swoim serwerze i jestem bardziej scenarzystą do modów modów. 
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Remix jakby rzeczywiście, było tak jak mówisz, to było by mnóstwo serwer MMORPG a nie same RP z tym samym GM -.-
 

KimiorV

KimiorV

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mówię o TWORZENIU, nie prowadzeniu. LUA używane w GMP (nie wiem jak jest z GO) jest strasznei proste, a samo środowisko LUA i GMP również, więc to tylko sprawa odpowiedniego zaplanowania swojego Gamemod'a :) Serwer modyfikacji, a sama modyfikacja to dwie różne rzeczy, a to dział od MODDINGU GOTHICA, nie MODDINGU GOTHICA MULTIPLAYER. Tematy o serwerach GMP nadają się do Hyde Parku, jak już...

Squirrel, plus includy z c++ możliwe, że da się też używać sdk do dodawania do klienta nowych funkcji.

@up

Widać społeczność GMP jest zbyt tępa.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry