Gdzie zmierza seria Assasin's Creed? 8729 39

O temacie

Autor Kuba

Zaczęty 1.06.2015 roku

Wyświetleń 8729

Odpowiedzi 39

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
To już wina tego, że casuale przyzwyczaiły się do łatwych gier, i gdyby było inaczej to już byłoby płakanie i mniejszy zysk. Dark  Souls jest tego najlepszym przykładem.
@Mac Dun nie wiem ogólnie czy to pojąłeś, ale odczuwam takie wrażenie, że jeśli ktoś nie lubi Dark Soulsa, to od razu jest casualem (bo dark souls taki trudny i tak dalej). Przykładowo mi nie chodzi o stopień trudności (w DS), a to, że ta gra to nie mój klimat.
Chłopie, on to pisze tylko po to żeby się podlizać Aztekowi i Aliemu :lol2:
Pewnie tak. Zakładam też, że nie grał nawet w Dark Soulsa a widział na 'gameplayach'.
Btw nie bronię AC/ nie krytykuję DS, żeby było jasne.
:facepalm:

Mówiłem o płakaniu noobów jaki to DS hardkorowy. Czytaj ze zrozumieniem.  :antyprops:
I tu nie chodzi czy ktoś lubi czy nie, ale wystarczy że gra będzie trochę wymagająca i już gimby nie ogarniają i płaczą.

O to kurwa mi chodziło. Więc pomyśl 2 razy zanim zrobisz z siebie pajaca.
Twoje teksty @Fabiosek są coraz bardziej żałosne.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Wolf wiesz ze jest 0-0 bo fizyka gry powodowałą ze o kant dupy był te profity w obu sytuacjach :P
Skoro podstawowym mieczem szło kazdego rozjebac :P
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
To już wina tego, że casuale przyzwyczaiły się do łatwych gier, i gdyby było inaczej to już byłoby płakanie i mniejszy zysk. Dark  Souls jest tego najlepszym przykładem.
@Mac Dun nie wiem ogólnie czy to pojąłeś, ale odczuwam takie wrażenie, że jeśli ktoś nie lubi Dark Soulsa, to od razu jest casualem (bo dark souls taki trudny i tak dalej). Przykładowo mi nie chodzi o stopień trudności (w DS), a to, że ta gra to nie mój klimat.
Chłopie, on to pisze tylko po to żeby się podlizać Aztekowi i Aliemu :lol2:
Pewnie tak. Zakładam też, że nie grał nawet w Dark Soulsa a widział na 'gameplayach'.
Btw nie bronię AC/ nie krytykuję DS, żeby było jasne.
:facepalm:

Mówiłem o płakaniu noobów jaki to DS hardkorowy. Czytaj ze zrozumieniem.  :antyprops:
I tu nie chodzi czy ktoś lubi czy nie, ale wystarczy że gra będzie trochę wymagająca i już gimby nie ogarniają i płaczą.

O to kurwa mi chodziło. Więc pomyśl 2 razy zanim zrobisz z siebie pajaca.
Twoje teksty @Fabiosek są coraz bardziej żałosne.

I mówi to gość, który nie skończył nawet szkoły gimnazjalnej, coż za hipokryzja  :pokerface:. To nie ja liżę dupe/jajca/cokolwiek komuś innemu z forum, żeby się 'przypodobać' jak ty, więc zamknij się wreszcie i napisz coś sensownego, albo zamilcz.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Komentarz na twoim poziomie  :ok:

Trafilem w sedno widze, skoro nie potrafisz sensownie odpowiedziec.
Ale po tobie nie oczekiwalem czegos wiecej. :)
P.S
Sam pokazujesz teraz poziom gimnazjum  :ok:
 

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
Weźcie oboje się ogarnijcie, nie potraficie się normalnie do siebie odzywać? 
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Weźcie oboje się ogarnijcie, nie potraficie się normalnie do siebie odzywać?

My nawet nie rozmawiamy.

Ogólnie Mac dun nie trafiłeś w noc nie siedzę tu 24/7 żeby przeglądać każdy temat jak ty.

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Jako, że to mój temat mógłbym prosić o nie wrzucanie na siebie i chociaż o zachowanie pozorów? Zdecydowałem, że w Syndicat zagram, jeśli jednak okaże się klapą, totalną i to fabularnie i gameplayowo to co najmniej do przybycia jednego z wymienianych przez ze mnie okresów lub do powrotu Shaya lub Connora odkładam serię na bok, boję się jednak, że pieniądze które wydam na Syndicat będą pieniędzmi wyrzuconymi w błoto. Ciekawe czy Syndicat zrezygnuje czy ulepszy system rozwoju postaci, uzbrojenia, jest to nawet ciekawe, jeśli będzie mam nadzieję, że zostanie to ulepszone. Boję się trochę, że Assasyn stanie się strzelanką i bijatyką pozbawioną skradania i parkouru i co najważniejsze skrytobójstw. Na razie szykuje się też bez większych nowości. Mogliby chociaż na prawdę fajnego Coopa przemyśleć. No i może bardziej orginalny schemat niż Dobro w złej pozycji----->Dobro w lepszej pozycji----> Zło przeważa------> Siły dobra zostają zdziesiątkowane-----> Bohater wymordowywuje wszystkich złych------> Happy End. 
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Dlaczego chcesz powrotu tego zidiociałego connora ?

Sukces AC zalezy od jednego czynnika, kreacji głównego bohatera, moze byc dobra fabuła moga byc ciekawe side quest rozbudowane znajdzki umotywowane fabulanie itp ale jeśli główny bohater będzie gówniany to całą gra jest gówniana bo to z protagonista mamy najwięcej do czynienia podczas gry

To właśnie dzieki fenomenalnej kreacji Edwarda BF odniósł sukces to ze ulepszyli bitwy morskie to był mili i cholernie grywalny bonus do gry ale sama kreacja bohatera już zapewniła grze sukces.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Chciałbym konfrontacji Shaya z Connorem i Arno. Jeden wspólny wielki crossover dla 3 postaci. Gra każdą z nich i ostatecznie wybór moralny, czyją ścieżkę wybieramy, kto zginie, kto przeżyje. Mogliby też tam Adeline wepchnąć. Shay ( chyba każdy by go wybrał :P) jeśli pokonał Adewele to i bez problemu poradziłby sobie z całą trójką. 
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Chciałbym konfrontacji Shaya z Connorem i Arno. Jeden wspólny wielki crossover dla 3 postaci. Gra każdą z nich i ostatecznie wybór moralny, czyją ścieżkę wybieramy, kto zginie, kto przeżyje. Mogliby też tam Adeline wepchnąć. Shay ( chyba każdy by go wybrał :P) jeśli pokonał Adewele to i bez problemu poradziłby sobie z całą trójką.

To tylko marzenia, zapomnij. Assasins Creed to sandbox, nie RPG. Tutaj nie ma wyborów, zwłaszcza tak ważnych.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
UWAGA UWAGA DUŻY NEWS

http://blog.ubi.com/a-message-from-the-assassins-creed-team/

Ubisoft zapowiedział że przerwę robią w wydawaniu AC, żeby się przyjrzeć jak odświeżyć serię. Jak myślicie wyjdą jeszcze kiedyś kolejne serię? Wolałbym aby Ubi zrobiło nową serię.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Oczywiscie, ze zrobią jeszcze Assassin's Creed :P Dzieki Bogu. I mam nadzieje, ze nie wrocą do klimatów nudnego jak flaki Ezio LaFirynda czy jak mu tam bylo. Fajnie byloby zobaczyć Altaira w takim otwartym swiecie jak np. w Black Flagu, z wiekszymi elementami RPG (to, co bylo od 2 wzwyz, zmiana broni, pancerza, misje poboczne id itp).
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Raczej nie zrobią kolejnej części z Ezio czy Altairem :)
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Z Ezio dzieki bogu nie, ale z Altairem sami kiedys mowili, że BYĆ MOŻE cos powstanie :P przy okazji chyba konwersji Rogue na PC cos wspominali
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Te info wyciekło już jakiś czas temu - nowy AC w 2017 ma być podobno prequelem całej serii.
http://www.cdaction.pl/news-43670/nowy-assassins-creed-dopiero-w-2017-akcja-ma-toczyc-sie-w-egipcie-mamy-mase-szczegolow.html

Cóż, jak na moje to Ubi Montreal powinno zając się sequelem ich jedynej gry, która była naprawdę świeża i miała mnóstwo fajnych pomysłów...
https://www.youtube.com/watch?v=3oPgafK_j8w
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
@Aztek  Patrząc jak zjebali PoP Zapomniane Piaski pod względem gameplayu, obawiam się że to samo by spotkało PoP 2008 :<   
 

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
W sumie jak wydadzą w 2017 dobrego AC w Egipcie takiego jak mówią przecieki..to może nawet ja kupię :D
 

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Ubisoft i dobra gra XD XD XD. Po pierwsze na czym powinni się skupić to stworzenie GRY a nie od 4-5 lat robią dlc i odcinają kupony. CDP Red te wszystkie assasins creedy które były po 1 by wydało w formie dużego dlc i tyle, bo na tyle te gry zasługują.
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1137
Propsy464
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Niektóre gry Ubisoft dobre robi. I jakbyś nie zauważył właśnie chcą skupić się na robieniu każdej gry nowej, lepszej, dlatego rezygnują z corocznego wydawania ;)
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Far Cry też nie jest wydawany co roku, ale... czy to zmieniło wiele? Far Cry 4 to kopia FC3, a Primal to kopia FC4. Słonie = Mamuty, trochę dzikusów i tyle. Nic tam nadzwyczajnego w tej gierce nie ma, im dalej tym gorsza. I nie widzę różnicy między rokiem, a dwoma latami, bo efekt wychodzi ten sam.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry