Problemy z zadaniami 398124 1433

O temacie

Autor

Zaczęty 2.02.2015 roku

Wyświetleń 398124

Odpowiedzi 1433

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Wiecie jak wykonac zadanie z nekiem?

Orzeszek

Orzeszek

Użytkownicy
posty110
Propsy64
  • Użytkownicy

Orzeszek

Problemy z zadaniami
#761 2016-02-09, 20:57(Ostatnia zmiana: 2016-02-09, 21:21)
Może to nie do końca problem z zadaniem ale kto może mnie nauczyć walki bronią jednoręczną powyżej poziomu 4 w przypadku gdy jestem najemnikiem. U Corda nie mam żadnej linii dialogowej, w notatniku brak info, że może mnie uczyć walki bronią :/
 

Connor

Connor

Użytkownicy
posty188
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cor Angar przyjął mnie w poczet świątynnych strażników i kazał się zgłosić do Gor na Totha po odbiór mojego nowego pancerze, i tu pojawia się problem bo nawet nie mam opcji dialogowej żeby tą zbroję od niego wziąć, powie mi ktoś o co chodzi ?

Ponawiam prośbę o pomoc  :)
 
Welcome to a world where dreams become nightmares!
Undead Army

gothic1210
  • Gość
Jako, że Gor na Toth nie był przeze mnie ruszany to zacząłem analizować skrypt i PB chyba popełniło błąd, ponieważ opcja dialogowa z Angarem ma permament na true a potem ta sama instancja dialogowa jest użyta u Totha. Tak się nie robi. Dziwne. Musisz użyć kodu na te zbroję niestety.
 

podkopek

podkopek

Użytkownicy
posty89
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

podkopek

Problemy z zadaniami
#764 2016-02-09, 23:46(Ostatnia zmiana: 2016-02-09, 23:54)
Jak zrobic zadanie problemy skazy? Chodzi mi o to jak załatwić świstaka.

A dobra, poradziłem sobie, sorki za zamieszanie ;)
 

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wiecie jak wykonac zadanie z nekiem?

jeśli chodzi ci o zadanie gdzie jest nek? to najpierw idziesz do snafa on zleca ci zadanie, potem rozmawiasz fletcherem , następnie musisz się udać do nowego obozu i poszukać w chatkach nerwowego szkodnika( chyba tak się nazywał) zagadać do niego wtedy okaże się że to nek dalej już powinienneś sobie poradzić zadanie jest proste :)
 

Stonnos111

Stonnos111

Użytkownicy
posty301
Propsy53
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie znajduję się Rakus, ten myśliwy z nowego obozu? Mam dla niego paczkę a go gdzieś wcięło.
I czy dołączając do obozu Bantytów, czy Nowgo Obozu nie będzie bugów typu że nie potrafią mi wydać pancerza? Pod tym względem obóz Bractwa mnie zawiódł :(
 
"A człowiek pokonał bestię która wróciła do królestwa Beliara"

Sentinel

Sentinel

Użytkownicy
posty174
Propsy19
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie znajduję się Rakus, ten myśliwy z nowego obozu? Mam dla niego paczkę a go gdzieś wcięło.
I czy dołączając do obozu Bantytów, czy Nowgo Obozu nie będzie bugów typu że nie potrafią mi wydać pancerza? Pod tym względem obóz Bractwa mnie zawiódł :(

polecam ci zagrać po stronie starego obozu ma chyba najmniej bugów :) Nowy obóz jest ponoć problem z dołączeniem , co do obozu bandytów to nie wiem nie grałem jeszcze bandytą :)
 

podkopek

podkopek

Użytkownicy
posty89
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

podkopek

Problemy z zadaniami
#768 2016-02-10, 23:52(Ostatnia zmiana: 2016-02-11, 00:47)
Gdzie jest obóz łowców orków?

I jak wieść do zamku po pierwszy magnacki pierścień?  Ten nad strzelnicą, bo płacenie 1000 bryłek Thorusowi za wstęp mi się nie uśmiecha, poza tym wątpię, aby to była jedyna opcja.
 

Bragomir

Bragomir

Użytkownicy
posty20
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Gdzie jest obóz łowców orków?

Tak jak wspinasz się po ścianie skalnej do Gilberta, to musisz iść dalej w prawo.

Ja także mam pytanie: Komu trzeba dać przesyłkę od Cyrusa? Gadałem ze wszystkimi imiennym NPC w karczmie i nikt nie ma odpowiedniej opcji dialogowej.
 

podkopek

podkopek

Użytkownicy
posty89
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

podkopek

Problemy z zadaniami
#770 2016-02-11, 12:12(Ostatnia zmiana: 2016-02-11, 12:17)
Juz znalazłem, ale dzięki :) to z przesyłką do karczmy to jedt bug, gothic1210 mówił, że zbiera teraz bugi jakie się uchowały i będzie robił łatkę, jednak ma ona wymagać nowej gry i jeszcze nie wiadomo kiedy powstanie.
W kilku postach jest coś napisane o zadaniu od Oliviera z obozu myśliwych, jak je otrzymać? Zrobiłem juz wszystkie zadania zlecone mi przez Alexa i jestem pod koniec 1 rozdziału, Quentin juz wysłał mnie do obozu na bagnie, a Olivier ciągle nie ma dla mnie dialogów
 

diferoent

diferoent

Użytkownicy
posty30
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy

diferoent

Problemy z zadaniami
#771 2016-02-11, 12:52(Ostatnia zmiana: 2016-02-11, 13:41)
Zadanie: "Ekwipunek Steave'a"

Jest to zadanie od pirata na plaży w 4 rozdziale. Polecił mi aby zebrać jego ekwipunek pływający wokół wraku. Problem z tym, że te paczki z bronią zebrałem wcześniej i je wypakowałem tak samo jak mieszki z bryłkami. Nie mogę zadania oddać przez to. Zna ktoś kod na te paczki i woreczki z rudą?

Problem rozwiązany, kody:
ciężka sakiewka - ITMI_WOREK_100
paczka z bronią - ITMI_PACZKAMIECZE1
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Wiecie może gdzie znajdę wszystkie składniki potrzebne Kalomowi do przywołania tego wysłannika?

diferoent

diferoent

Użytkownicy
posty30
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zadanie: "Odnaleźć przyjaciół"

Gdzie odszukać Draxa? Z kim pogadać, żeby się czegoś dowiedzieć.

Już chyba całą kolonię obszedłem.
 

gothic1210
  • Gość
Powinien
Spoiler
leżeć martwy gdzieś w lesie pomiędzy SO a SK.
 

diferoent

diferoent

Użytkownicy
posty30
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy

diferoent

Problemy z zadaniami
#775 2016-02-11, 15:46(Ostatnia zmiana: 2016-02-11, 23:47)
Właśnie się tego spodziewałem, bo użyłem kodu, aby się do niego teleportować to pojawiłem się w rowie przy SO, ale jego nie było.

Post połączony: 2016-02-11, 16:05
Dobra, mam go. Miejmy nadzieję, że to pchnie fabułę do przodu :D

Post połączony: 2016-02-11, 23:47
Problem z zadaniem: "Gomez i kopalnia."

Poszedłem do kopalnie z 3 bandytami. Wszedłem sam, wybiłem wszystko, pobiłem maga, zabrałem kryształ i wyszedłem. Nie ma żadnej opcji dialogowej z bandytami. Oddałem więc kryształ Corristo i zaprowadziłem go do stołu alchemiczengo. Wracam do kopalni. Okazało się, że jeden demon się pojawił, to go też zabiłem. Znowu wychodzę i nic. W obozie bandytów też nic.

Jak zrobić to zadanie?
 

podkopek

podkopek

Użytkownicy
posty89
Propsy15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

podkopek

Problemy z zadaniami
#776 2016-02-12, 00:14(Ostatnia zmiana: 2016-02-12, 01:05)
Gdzie jest łuk Devora?
 

Bragomir

Bragomir

Użytkownicy
posty20
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie mogę znaleźć trzeciego kopacza do kopalni? Udało mi się przekonać Torgarda i tego na E, co chciał postawić na naszego przeciwnika na arenie, ale kto może być trzeci?
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Łuk Devora jest koło kamiennej wieży. Przed nią stoi 4 orkowych wojowników. Dokładnie to on jest na takiej półce skalnej poniżej tej wieży na lewo.
 

OrtegaX

OrtegaX

Użytkownicy
Bractwo Gothica
posty351
Propsy292
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothica
Wiecie może gdzie znajdę snake po tym jak zamordował Bliznę?


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry