Problemy z zadaniami 397981 1433

O temacie

Autor

Zaczęty 2.02.2015 roku

Wyświetleń 397981

Odpowiedzi 1433

Wilka

Wilka

Użytkownicy
Mystical Old Bard
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mystical Old Bard
Wie ktoś może gdzie jest Vart, czeladnik Cavalorna? Mam zadanie by go odnaleźć. I znalazłam martwego Draxa z listem pożegnalnym i nie wiem co z nim zrobić.
 

gothic1210
  • Gość
Vart jest tam, gdzie się z Miltenem szukało kamienia. 
 

Wilka

Wilka

Użytkownicy
Mystical Old Bard
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mystical Old Bard
A znasz może kody na postacie o których wspomniałam wcześniej?
 

gothic1210
  • Gość
Witam. Mam następujące problemy:
- zadanie złodziej artefaktów, byłam w chatce Shrata i oprócz niego nikogo tam nie ma, mogłabym prosić o kody na te postacie?
- zadanie "Trzej Lordowie" pozostał mi do zabicia tylko rycerz z Wierzy Mgieł, ale za każdym razem jak próbuje tam wejść, to gra mi się zawiesza, jakby ktoś mógł podać na niego kod, byłabym wdzięczna.
- Po zostaniu Baalem Shawn nie ma mi nic do powiedzenia, pomimo że Cor Angar mówił mi, że Shawn powie mi co mam robić.
- Misja "Spotkanie" w dzienniku mam napisane żeby powiedzieć Diego o reakcjach wszystkich przyjaciół na wieść o organizacji spotkania, ale u Diego nie ma żadnej opcji dialogowej o tym.
Grasz na wersji 1.4.1 czy 1.4.2? Na 1.4.2 zadanie z artefaktami (a raczej ze skradzionym kosturem y'beriona) jest tylko dla Guru i przebiega nieco inaczej. Przypuszczam, że grasz w wersję starszą. Kod na tego złodzieja to: NOV_5005_Uciekinier
Co do Lordów to w tym zadaniu jest bug i powinno ci się zaliczyć po śmierci tylko tych dwóch - z klasztoru i zamku.
Misja Spotkanie zakończy się sama na szóstym rozdziale (podczas owego spotkania).
 

Wilka

Wilka

Użytkownicy
Mystical Old Bard
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mystical Old Bard
Dziękuje. Nie da się nic zrobić żeby jakoś zaliczyć tą misję z Lordami?
 

gothic1210
  • Gość
Spróbuj wrócić do Merdariona jeśli zabiła tylko tych dwóch poprzednich. 
 

Wilka

Wilka

Użytkownicy
Mystical Old Bard
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mystical Old Bard

Wilka

Problemy z zadaniami
#506 2015-05-24, 10:45(Ostatnia zmiana: 2015-05-26, 10:27)
Podziałało. Dzięki za wszystko.

Post połączony: 2015-05-24, 12:59
Teraz mam problem z zadaniem "badacz bagien". Mam porozmawiać z Talasem (który już zastąpił Fortuno) ale on nie ma żadnej opcji dialogowej. Seth też nie ma mi nic do powiedzenia. Gram na 1.4.2, ale wcześniej grałam na 4.1 i (po zrobieniu misji dla Setha z tabliczkami) spatchowałam do 4.2. Pewnie to jest właśnie problemem, tylko jak go teraz rozwiązać? Da się? Czy muszę użyć gothic variable editor?
 

Vechpro

Vechpro

Użytkownicy
posty109
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co mam zrobić jesli nie mam opcji dialogowej z Drakiem odnosnie sprzedaży amuletu Josha za rude? Jakby co gram na 1.4.2
 

OwcaZagady

OwcaZagady

Bractwo Spolszczenia
Co, roz, co
posty153
Propsy24
ProfesjaProducent
  • Bractwo Spolszczenia
  • Co, roz, co

1. Gdzie jest biały wilk ?
2. Miałem znaleźć 30 gwoździ do naprawy palisady, mam je odnieść dla zleceniodawcy ?
 
Śmierć jest niczym kawałek szynki. Zawsze u mego boku

Glaca

Glaca

Użytkownicy
TheRouke (Роук)
posty540
Propsy49
ProfesjaNierób
  • Zbanowany
  • TheRouke (Роук)
1. Tam gdzie HoshPak w Gothic 2. Drugi chyba był na terenie orków, ale polecam pierwszą lokację :P. Jest pewnie więcej, ale skurczybyki są świetnie ukryci.
2. Już nie pamiętam ;/.
 
PL|RU|EN

Ukończone mody:

G1 Mroczne Tajemnice
G1 Edycja Rozszerzona
G1 Orcades
G2 Returning ReBalance 2.1
G2 Kyrus
G2 Podróżnik za Liniami Wroga
G2 Złote Wrota
G2 Dark Saga
G2 Z życia Złodzieja

gothic1210
  • Gość
2. Tak, a potem wykorzystać do naprawy. 
 

Andy

Andy

Użytkownicy
posty47
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem z ogarnięciem tego jakie zadania mogę robić jeśli chce przyłączyć się do bandytów a jakie zablokują mi tę ścieżkę, bo mimo tego że, po rozmowie z Draxem zdecydowałem się na jego gildie to wciąż mogę wykonywać questy na dostanie się do starego obozu(test zaufania itd).
A jeśli nie mogę w ogóle zacząć żadnego zadania typu "dołączenie do.. obozu" jak ktoś już kiedyś napisał to, gdzie ja mam się uczyć siły/zręczności  jeżeli  Diego bez zaczęcia takowego zadania nie chce nas uczyć.
ps: mam nadzieje że dobry dział
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam mam problem z ogarnięciem tego jakie zadania mogę robić jeśli chce przyłączyć się do bandytów a jakie zablokują mi tę ścieżkę, bo mimo tego że, po rozmowie z Draxem zdecydowałem się na jego gildie to wciąż mogę wykonywać questy na dostanie się do starego obozu(test zaufania itd).
A jeśli nie mogę w ogóle zacząć żadnego zadania typu "dołączenie do.. obozu" jak ktoś już kiedyś napisał to, gdzie ja mam się uczyć siły/zręczności  jeżeli  Diego bez zaczęcia takowego zadania nie chce nas uczyć.
ps: mam nadzieje że dobry dział

Możesz robić questy bez trudu, tylko nie dołączaj do kretów czy kopaczy. A zadanie z draxem zostaw na koniec. Możesz nawet sobie wejść do zamku. Aha, i lepiej zapisuj przed każdą rozmową z osobą która przyjmuje do danej gildii. Takie zabezpieczenie, w razie jakbyś coś nie tak zrobił.
 

OwcaZagady

OwcaZagady

Bractwo Spolszczenia
Co, roz, co
posty153
Propsy24
ProfesjaProducent
  • Bractwo Spolszczenia
  • Co, roz, co
Gdzie znajdę złoty miecz do zadania i Neka ?
 
Śmierć jest niczym kawałek szynki. Zawsze u mego boku

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Gdzie znajdę złoty miecz do zadania i Neka ?

Neka to jak jest ścieżka do Placu Wymian spadasz z niej i idziesz koło rzeki napewno będzie. Złoty miecz jest tam gdzie jest obok chaty Toma Tom jest koło Klasztoru Zmiennokształtnych.
 
 

Andy

Andy

Użytkownicy
posty47
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem z ogarnięciem tego jakie zadania mogę robić jeśli chce przyłączyć się do bandytów a jakie zablokują mi tę ścieżkę, bo mimo tego że, po rozmowie z Draxem zdecydowałem się na jego gildie to wciąż mogę wykonywać questy na dostanie się do starego obozu(test zaufania itd).
A jeśli nie mogę w ogóle zacząć żadnego zadania typu "dołączenie do.. obozu" jak ktoś już kiedyś napisał to, gdzie ja mam się uczyć siły/zręczności  jeżeli  Diego bez zaczęcia takowego zadania nie chce nas uczyć.
ps: mam nadzieje że dobry dział

Możesz robić questy bez trudu, tylko nie dołączaj do kretów czy kopaczy. A zadanie z draxem zostaw na koniec. Możesz nawet sobie wejść do zamku. Aha, i lepiej zapisuj przed każdą rozmową z osobą która przyjmuje do danej gildii. Takie zabezpieczenie, w razie jakbyś coś nie tak zrobił.
Niestety, ale mam brak opcji dialogowej z Doylem (oczywiście brak gildi).Czy można to jakoś naprawić konsolą?
 

Vechpro

Vechpro

Użytkownicy
posty109
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie jest Kosa w SO? Bo mam do niego iść i obgadać kwestie zabójstwa Blizny, a nie mogę go znaleźć
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Gdzie jest Kosa w SO? Bo mam do niego iść i obgadać kwestie zabójstwa Blizny, a nie mogę go znaleźć

Poszukaj w tej części gdzie jest Torlof najlepiej z łukiem.
 
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Gdzie jest Kosa w SO? Bo mam do niego iść i obgadać kwestie zabójstwa Blizny, a nie mogę go znaleźć
Jest na ścieżce, obok kopaczy, którzy atakowali cię na zlecenie Grima.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

szperekkuchar

szperekkuchar

Użytkownicy
posty65
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy

szperekkuchar

Problemy z zadaniami
#519 2015-06-15, 21:03(Ostatnia zmiana: 2015-06-16, 14:14)
Mam problem z zadaniem Sytuacja w Starej Kopalni.Kogo mam znaleść aby powiedział ludziom Gomeza o sytuacji?

Już wiem to Skorpion

 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry